Skocz do zawartości

DesignsByDager

Members
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O DesignsByDager

 • Ranga
  Pijawka II

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.youtube.com/DesignsByDager

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

201 wyświetleń profilu
 1. Jasne, słowo krytyki nigdy nie zaszkodzi, a najlepiej uczyć się na własnych błędach i niestety każdemu nigdy nie da rady się dogodzić :D. Od siebie z próbek dodam kolejny, krótki zwiastun, pozdrawiam! https://youtu.be/oIOGoY3IJUQ
 2. Twoja opinia jest natomiast "z góry" zupełnie bezpodstawna. Niestety nie mieliśmy przyjemności podjąć żadnej współpracy, a założenia "z góry", przeważnie bywają mylne, tudzież w tym wypadku nawet i niczym nie potwierdzone (brak jakiejkolwiek współpracy pomiędzy nami). Proszę jednocześnie o nie wypisywanie swoich odgórnych założeń, wątek kierowany jest do osób zainteresowanych oraz i tych chcących wyrazić swoje zdanie na temat zakończonej kooperacji, pozdrawiam.
 3. Wymienione powyżej opcje można ze sobą łączyć! Jeżeli poszukujesz osoby, która zajęłaby się przy Twoim projekcie stroną medialną, promocyjną, webmasteringową czy też graficzną to świetnie trafiłeś! Oferuję napisanie interaktywnej strony startowej projektu, w dużej mierze opartej na bibliotekach JavaScriptu, przygotowanie materiału promocyjnego w postaci stałej grafiki czy też materiału video (trailer), szeroko pojęte usługi graficzne (statyczne i animowane), lub spersonalizowanie forum na silniku MyBB, lub płatnym IPS-ie. Wszystko to przy zachowaniu jak największej rzetelności i profesjonalizmu. Każdy aspekt współpracy podlega ścisłej dyskusji, a wszystko po to, aby wykonana praca jak najbardziej odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Jestem w pełni otwarty na sugestię, narzucone poprawki i przede wszystkim kontakt! Oczywiście istnieję opcja udostępnienia próbki moich prac każdej zainteresowanej osobie za pośrednictwem którejś z niżej podanych form kontaktu. Discord: lub bezpośrednio za pomocą wiadomości prywatnej na forum (w razie potrzeby istnieję możliwość kontaktu Skype, TeamSpeak, udostępnionych indywidualnie). Czego możesz się spodziewać z mojej strony? - stałego kontaktu - bieżącego dzielenia się postępami - dostosowania pod Twoje upodobania czy pomysły - profesjonalnego podejścia do powierzonego zadania - dyskusji na każdy możliwy aspekt związany z efektem końcowym
 4. Po wszelkie szczegóły i informację dot. ewentualnej współpracy, zapraszam do rozmowy poprzez podane w poście przewodnim możliwości kontaktu.
 5. Witam, oferuję tworzenie efektownych materiałów promocyjnych dla wszelakich projektów. Potrzebujesz treściwej reklamy lub zapowiedzi, a może przedstawienia mechaniki czy samej rozgrywki obecnych na serwerze od jak najlepszej strony? Wszystko jest możliwe, a każdy aspekt współpracy podlega czynnej dyskusji! Czego możesz się spodziewać: - stałego kontaktu - bieżącego dzielenia się postępami - dostosowania pod Twoje upodobania czy pomysły - profesjonalnego podejścia do powierzonego zadania - dyskusji na każdy mozliwy aspekt związany z efektem końcowym - zamieszczenia materiału na moim kanale, a w razie potrzeb udostępnienia samego surowego pliku Kontakt: Discord lub bezpośrednio przez PW na forum (istnieje możliwość kontaktu Skype, TeamSpeak, udostępnionego indywidualnie). Próbki:

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...