Skocz do zawartości

SzymonGraphics.pl - grafika dla Twojego serwera!

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!

Mam do zaoferowania gotową prezentację serwera!
Posiada miejsce na opisy, zdjęcia oraz podstawowe informacje.

Jest możliwość edytowania tejże prezentacji pod potrzeby osoby kupującej.
Zapraszam do kontaktu!

(Jakość oraz wymiary podglądu różnią się od rzeczywistych)

Spoiler

prezentacja serwera mc.png

• 2 miesiące temu...

Taki z Ciebie grafik jak ze mnie prezydent...

Logo CentrumPvP - miecz z skrzydłami
Link: https://game-icons.net/lorc/originals/winged-sword.html
Nawet kolorów nie podmieniłeś, tragedia....

Logo Jutuby.net - niebieski wilk
Link: http://www.webspelltemplates.de/en/product/l039-wolf-clan-logo-mascot/
3 nadruk na koszulkę, trochę się naszukałem ale łatwo odnaleźć na niemieckiej stronce, kolory tak samo nie zmienione...

reszty mi się szukać nie chce, ale dwa wystarczą jako dowód że ogromna większość to nie twoje dzieła

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

10 godzin temu, Nekrosmanteia napisał:

Taki z Ciebie grafik jak ze mnie prezydent...

Logo CentrumPvP - miecz z skrzydłami
Link: https://game-icons.net/lorc/originals/winged-sword.html
Nawet kolorów nie podmieniłeś, tragedia....

Logo Jutuby.net - niebieski wilk
Link: http://www.webspelltemplates.de/en/product/l039-wolf-clan-logo-mascot/
3 nadruk na koszulkę, trochę się naszukałem ale łatwo odnaleźć na niemieckiej stronce, kolory tak samo nie zmienione...

reszty mi się szukać nie chce, ale dwa wystarczą jako dowód że ogromna większość to nie twoje dzieła

No prezydenta z Ciebie nie będzie zdecydowanie.
Wydaje mi się, że odróżnienie sekcji "Zaufali mi" od "Portfolio" nie jest wysokim pułapem logicznego myślenia, a jednak...

Także w gwoli ścisłości wytłumaczę:
Sekcja "Zaufali mi" prezentuje serwery i firmy dla których wykonywałem grafikę - niekoniecznie logo, bo np. prezentacje, banner itp. Wśród nich są może 2-3 firmy których autorem loga jestem ja.
Natomiast w zakładce "Portfolio" możesz znaleźć prace które ja stworzyłem. Jeżeli wśród nich znajdziesz jakąś pracę która jest plagiatem to daj znać.
Pozdrawiam 

2 godziny temu, szymo02 napisał:

No prezydenta z Ciebie nie będzie zdecydowanie.
Wydaje mi się, że odróżnienie sekcji "Zaufali mi" od "Portfolio" nie jest wysokim pułapem logicznego myślenia, a jednak...

Także w gwoli ścisłości wytłumaczę:
Sekcja "Zaufali mi" prezentuje serwery i firmy dla których wykonywałem grafikę - niekoniecznie logo, bo np. prezentacje, banner itp. Wśród nich są może 2-3 firmy których autorem loga jestem ja.
Natomiast w zakładce "Portfolio" możesz znaleźć prace które ja stworzyłem. Jeżeli wśród nich znajdziesz jakąś pracę która jest plagiatem to daj znać.
Pozdrawiam 

9 logo zakładka portfolio, logo niebieskiego wilka :v podałem już link do niego wyżej :v 

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

9 godzin temu, Nekrosmanteia napisał:

9 logo zakładka portfolio, logo niebieskiego wilka :v podałem już link do niego wyżej :v 

Jeżeli nie orientujesz się w sposobach tworzenia grafiki to się nie wypowiadaj. Ja zrobiłem w tym przykładzie banner, logo wykorzystałem jako element banneru, ale nie ja je stworzyłem. Tak samo jak nie stworzyłem czcionki na tym bannerze, ani nie zrobiłem zdjęcia w tle. Litości... 

• 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
12 godzin temu, Mati . napisał:

XDDDDDDDDDDDD

to niezły diax z dorysowanymi czarnymi łapkami i mordą 

image.png

latest?cb=20140628182144

#edit:

poprawilem troche

Minecraft_Diamond_body.png

Ja wiem ze niektórzy może mają problemy z myśleniem i odroznianiem jednego od drugiego. Gdzieś wyżej już pisałem, że prace które wykonałem znajdują się w zakładce PORTFOLIO. No kurwa litości... 

• 2 tygodnie później...
Dnia 2.12.2018 o 11:39, Szymon. napisał:

Ja wiem ze niektórzy może mają problemy z myśleniem i odroznianiem jednego od drugiego. Gdzieś wyżej już pisałem, że prace które wykonałem znajdują się w zakładce PORTFOLIO. No kurwa litości... 

Gościu, daj se siana..  Pierdzielisz farmazony, że ktoś nie myśli a Twój poziom "Inteligencji" nie jest nawet w granicach normy, zastanów sie zanim coś napiszesz, bo kur*a takich wypocin i ośmieszenia sie dawno nie widziałem ;)

Ps. Jeżeli będziesz planował odpisać, to zastanów sie z X razy, potem przemyśl, wyślij kolegą, żeby ocenili i wrzuć ;)

X = Liczba wybrana przez Cb.   [ Uważam że jesteś idi**ą, dlatego Ci tłumaczenie dałem ]

Nie polecam, zwykły hipokryta ;)

@Edit

@Szymon.

Argumentami są Twoje wypowiedzi w tym temacie, dokładniej odpowiedzi na argumenty innych osób, dużo tego nie ma więc powinieneś ogarnąć.

Przeczytaj sobie jeszcze raz moje wypociny, to zrozumiesz co ma na celu, chyba że jednak Ci sie to nie uda, to wróć do początku tego zdania i rób wszytko od początku ;)

Edytowane przez TheMajster

23 godziny temu, TheMajster napisał:

Gościu, daj se siana..  Pierdzielisz farmazony, że ktoś nie myśli a Twój poziom "Inteligencji" nie jest nawet w granicach normy, zastanów sie zanim coś napiszesz, bo kur*a takich wypocin i ośmieszenia sie dawno nie widziałem ;)

Ps. Jeżeli będziesz planował odpisać, to zastanów sie z X razy, potem przemyśl, wyślij kolegą, żeby ocenili i wrzuć ;)

X = Liczba wybrana przez Cb.   [ Uważam że jesteś idi**ą, dlatego Ci tłumaczenie dałem ]

Jakiś argument, podanie chociaż do czego się odnosisz? Bo napisałeś tylko "jesteś debilem" i tyle. Nie wiem nawet co ma na celu Twój post XD

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

XDDDDD I TEN BRAK REAKCJI ADMINISTRACJI COŚ PIĘKNEGO 

Dnia 11.12.2018 o 16:42, TheMajster napisał:

@Edit

@Szymon.

Argumentami są Twoje wypowiedzi w tym temacie, dokładniej odpowiedzi na argumenty innych osób, dużo tego nie ma więc powinieneś ogarnąć.

Przeczytaj sobie jeszcze raz moje wypociny, to zrozumiesz co ma na celu, chyba że jednak Ci sie to nie uda, to wróć do początku tego zdania i rób wszytko od początku ;)

Daj se multi siana bo jak ty okradales dzieci na discozbroje za 20 zł to było dobrze a teraz tylko dobremu ziomkowi opinie psujesz

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Aive odblokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum SzymonGraphics.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...