Skocz do zawartości

[Dyskusja] ServerProject.pl - Hosting TS3 i nie tylko...

Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

YoEK5Ym.jpg

Witam,

Dyskusja na temat hostingu: ServerProject.pl

Chciałbym poznać wasze opinie oraz doświadczenie z tym hostingiem, nie muszą być one związane tylko z TeamSpeak'iem ponieważ jak wiadomo hosting nie oferuje tylko oferty w zakresie TeamSpeak'a.

Prosiłbym również o nieodbieganie od tematu oraz o wypowiedź osób które miały bądź posiadają tam usługę :)

Edytowane przez Gość
Usunięcie mojej opinii.

6 godzin temu, `.Łukasz. napisał:

Wyglada mi to bardziej na reklamę niż pytanie się co my myślimy o hostingu.. 

Jezeli mam racje, wybierzcie inny sposób reklamy.

Nie jestem ani pracownikiem ich, ani ich reprezentantem ;)

Chcę poznać opinie osób które miały "styczność" z owym hostingiem.

Swoją opinię dodałem od razu w poście ponieważ nie chcę robić "double post" :)

49 minut temu, huberczik napisał:

Nic ciekawego.

Pod duże serwery się nie nadają.

Dlaczego tak myślisz? Przy moich 340 osobach stoi stabilnie bardzo.

Proszę o wypowiedź osób które mają tam usługę lub ją miały :)

3 minuty temu, 7TEZY napisał:

Dlaczego tak myślisz? Przy moich 340 osobach stoi stabilnie bardzo.

Proszę o wypowiedź osób które mają tam usługę lub ją miały :)

To jaki Ty prowadzisz serwer? Udowodnij nam to..

Poza tym.. Twierdzisz że chcesz poznać opinie nasza na temat tego hosta a jak już stawia negatywna opinie to plujesz jadem.. Chyba masz coś jednak wspólnego z hostem co? Po co to ukrywać? Nie czaje..

Edytowane przez `.Łukasz.

32 minuty temu, `.Łukasz. napisał:

To jaki Ty prowadzisz serwer? Udowodnij nam to..

Poza tym.. Twierdzisz że chcesz poznać opinie nasza na temat tego hosta a jak już stawia negatywna opinie to plujesz jadem.. Chyba masz coś jednak wspólnego z hostem co? Po co to ukrywać? Nie czaje..

Chcę poznać opinię osób KTÓRE POSIADAJĄ tam usługę oraz jakieś konkretne argumenty :) Nie mam nic wspólnego z hostingiem Łukasz.

"Nic ciekawego. Pod duże serwery się nie nadają." - To zwykły zbędny post, nawet nie jest to opinia.

Jaki zbędny post? serverproject nie nadaje się pod większe serwery. tak jak napisał Łukasz, podaj adres IP swojego serwera, który niby stoi na SP.

Był podobny post na temat innego hostingu, który brzmiał dokładnie tak samo i wszyło na to, że gość go po prostu reklamował. Skończ siać propagandę...

Testuję usługi każdego hostingu ts3 i na temat SP nie mam nic ciekawego do napisania, bo tam nie było nawet co testować...

Dnia 03/08/2018 o 00:14, `.Łukasz. napisał:

Wyglada mi to bardziej na reklamę niż pytanie się co my myślimy o hostingu.. 

Jezeli mam racje, wybierzcie inny sposób reklamy.

Serio to wygląda jak reklama :D

A odnośnie opinii słyszałem trochę o serverproject (i też miałem tam serwer) i są lepsze hostingi, ale gdy chcesz zrobić mniejszy serwer to lepiej kup sobie jakiegoś VPS i Ci starczy :)

Edytowane przez SeZeVx

Pomogłem? Daj +

16 godzin temu, huberczik napisał:

Jaki zbędny post? serverproject nie nadaje się pod większe serwery. tak jak napisał Łukasz, podaj adres IP swojego serwera, który niby stoi na SP.

Był podobny post na temat innego hostingu, który brzmiał dokładnie tak samo i wszyło na to, że gość go po prostu reklamował. Skończ siać propagandę...

Testuję usługi każdego hostingu ts3 i na temat SP nie mam nic ciekawego do napisania, bo tam nie było nawet co testować...

A dasz owe dowody że nie było co testować? :)

2 godziny temu, SeZeVx napisał:

Serio to wygląda jak reklama :D

A odnośnie opinii słyszałem trochę o serverproject (i też miałem tam serwer) i są lepsze hostingi, ale gdy chcesz zrobić mniejszy serwer to lepiej kup sobie jakiegoś VPS i Ci starczy :)

To nie reklama :)

- - - - -

Chce usłyszeć opinię osób które tam mają albo mieli usługę chociaż miesiąc oraz mieli jakiś ruch na serwerze, nie jakieś randomowe osoby.

5 godzin temu, 7TEZY napisał:

A dasz owe dowody że nie było co testować? :)

To nie reklama :)

- - - - -

Chce usłyszeć opinię osób które tam mają albo mieli usługę chociaż miesiąc oraz mieli jakiś ruch na serwerze, nie jakieś randomowe osoby.

To sam wypier*alaj z tego tematu, piszesz że utrzyma 340 osób a nie potrafisz udowodnić nawet tego że masz tam usługę zakupioną..

Pogubiłeś się w swoim temacie, gratuluje.

Przed chwilą, Mlszczu napisał:

To sam wypier*alaj z tego tematu, piszesz że utrzyma 340 osób a nie potrafisz udowodnić nawet tego że masz tam usługę zakupioną..

Pogubiłeś się w swoim temacie, gratuluje.

Utrzymaj kulturę ;)

Powiedz mi po co udowadniać mam Ci to? Nikt mi taki nie każe i nie mam takiego obowiązku, nie miałeś tam usługi to się nie wypowiadaj.

Nigdzie się nie pogubiłem.

4 minuty temu, 7TEZY napisał:

Utrzymaj kulturę ;)

Powiedz mi po co udowadniać mam Ci to? Nikt mi taki nie każe i nie mam takiego obowiązku, nie miałeś tam usługi to się nie wypowiadaj.

Nigdzie się nie pogubiłem.

W takim razie nie wymagaj od innych dowodów :v

Moja opinia jest negatywna, kolejny hosting gier który chce zarobić na społeczności TeamSpeak.

Cytat

10 lat doświadczenia w ochronie serwerów gier i głosowych zaowocowało niezwykle skutecznymi zabezpieczeniami gwarantującymi stabilne działanie Twojego serwera.

Nie ma co porównywać doświadczenia w ochronie serwerów gier i Mumble do ochrony Ts3. 

Niczym się nie wyróżniają wśród innych, dla dobra swojego serwera nie ryzykował bym.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] ServerProject.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...