Skocz do zawartości

Automatyczna instalacja TeamSpeaka 3.2.0

ivoxlks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem przedstawić autorski skrypt instalacyjny serwera TeamSpeak w wersji 3.2.0

Proces instalacji

1. Wrzucamy skrypt na serwer najlepiej do katalogu /home

2. Odpalamy skrypt komendą: sudo ./ts3_3.2.0.sh.x lecz jeśli to nie zadziała to chmod 777 ts3_3.2.0.sh.x i dopiero ./ts3_3.2.0.sh.x

Link do pobrania: http://www.mediafire.com/file/it7rkc2bixfdkh2/ts3.sh.x

Scan:https://www.virustotal.com/#/file-analysis/NDEzZDk4MDEyNzdlYmFmYjc1ODY2MGI3MmZjNTJmYTI6MTUzMzI4MjQ3MA==

Jeśli ma ktoś jakieś problemy proszę pisać śmiało na pv ;)

Edytowane przez ivoxlks

Nie rozumiem sensu tego skryptu, okej ktoś nie umie zainstalować "serwera" na swojej maszynie, ale bezpieczniej i lepiej to robić już z poradnika których w Google jest od groma :) 

Skrypt sam w sobie nie jest zły, ale jeśli planowałbym jakiś większy serwer to bym nie zalecał go używać.

Lecz łap "+" za chęci.

33 minuty temu, 7TEZY napisał:

Nie rozumiem sensu tego skryptu, okej ktoś nie umie zainstalować "serwera" na swojej maszynie, ale bezpieczniej i lepiej to robić już z poradnika których w Google jest od groma :) 

Skrypt sam w sobie nie jest zły, ale jeśli planowałbym jakiś większy serwer to bym nie zalecał go używać.

Lecz łap "+" za chęci.

Czemu byś nie zalecał jeśli można spytać ? Mam zamiar ten skrypt udoskonalać i może wyjdzie coś lepszego ;p

Przed chwilą, ivoxlks napisał:

Czemu byś nie zalecał jeśli można spytać ? Mam zamiar ten skrypt udoskonalać i może wyjdzie coś lepszego ;p

Z racji iż w dzisiejszych czasach na rynku TeamSpeak'a wiadomo co się dzieje :)

W skrypcie można umieścić dosłownie wszystko, ukryć jedną CMD i gdy osoba osiągnie daną ilość osób może to wykorzystać przeciwko "serwerowi". (Nie mówię o Tobie, lecz podaję Ci przykład)

Jak wiadomo zawsze jest bezpieczniej robić wszystko samemu, jeżeli się nie umie to zapłacić jakiemuś technikowi bądź lecieć na poradniku.

Jeśli planujesz coś dodać, to czekam z niecierpliwością :)

6 minut temu, 7TEZY napisał:

Z racji iż w dzisiejszych czasach na rynku TeamSpeak'a wiadomo co się dzieje :)

W skrypcie można umieścić dosłownie wszystko, ukryć jedną CMD i gdy osoba osiągnie daną ilość osób może to wykorzystać przeciwko "serwerowi". (Nie mówię o Tobie, lecz podaję Ci przykład)

Jak wiadomo zawsze jest bezpieczniej robić wszystko samemu, jeżeli się nie umie to zapłacić jakiemuś technikowi bądź lecieć na poradniku.

Jeśli planujesz coś dodać, to czekam z niecierpliwością :)

A to oto chodzi. Sam jestem Właścicielem serwera i mój były technik wbił i zaczął się reklamować. Niestety virustotal znalazł wirusy nie wiem czemu ?. Chciałbym dodać jeszcze funkcje z wybraniem miejsca do zainstalowania serwera , ale jak na pierwszy skrypt to nie wyszło tragicznie ?. 

7 godzin temu, `.Łukasz. napisał:

Przedstaw działanie tego skryptu.

1. Aktualizuje pakiety i certyfikaty

2. Pobiera serwer i go wypakowuje

3. Nadaje uprawnienia do plików serwera

4. Akceptuje licencje serwera

5. Uruchamia serwer i sprawdza status

Edytowane przez ivoxlks

11 minut temu, AKUKU597 napisał:

Jesteś aż tak leniwy ze nie możesz sobie ściągnąć i zobaczyć co jest w tym kodzie?

kod zaszyfrowany z powodu pracy którą wykonałem i nie chce , żeby ktoś się podszywał pode Mnie

On 8/6/2018 at 4:26 PM, ivoxlks said:

kod zaszyfrowany z powodu pracy którą wykonałem i nie chce , żeby ktoś się podszywał pode Mnie

????? Jest to tylko skrypt sh typie. Wątpię ze ktoś się będzie pod to podpisać. Również, wątpię że ktoś ci tego skrypta pobierze ponieważ kod jest darmowy oraz zakodowany więc raczej połowa użytkowników się będzie bała tego pobrac.

Edytowane przez Casual