Skocz do zawartości

Czy warto zacząć na PL?

Padik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Aive zmienił(a) tytuł na Czy warto zacząć na PL?

A ja zdecydowanie nie polecam prywatnych serwerów - każdy z nich prędzej czy później umiera lub się wyludnia; jeśli chodzi o PL - tu też nie jest zbyt fajnie, musisz albo sporo przybocić, albo utopić kasę żeby osiągnąć coś sensownego - a najlepiej zrobić i to, i to. Osobiście nie polecam Ci zarówno PL'a, jak i całej gry.

To znaczy granie w metina na privach polega na tym, ze robisz postac zeby sie pobawic przez jakises 2-3miesiace (mniej/wiecej), oczywiscie zalezy od serwera. Granie na pl'u bez bocenia lub bez wydawania pieniedzy wydaje mi sie, ze jest bez sensu, kompletnie nieoplacalne. Na takich privach masz aktualnie jakas rywalizacje, gdzie mozna sie pobic na spotach czy o bossy.

Przed chwilą, Protektor napisał:

Co ty za bzdury opowiadasz, przecież PL wyprowadził kolejne servery.
Privy oczywiście są i będą a pl nie może paść tak o.

Właśnie, dlatego nie wiem gdzie grac bo z jednej strony PL stabilny a z drugiej priv wiecej ludzi i wiadomo :D

3 minuty temu, Padik napisał:

Właśnie, dlatego nie wiem gdzie grac bo z jednej strony PL stabilny a z drugiej priv wiecej ludzi i wiadomo :D

Obecnie jedynie gdzie możesz być pewny stabilności jest Samia S2/S1 bo będzie tam fuzja, hoolltras nie daje słabych projektów a server jest mega rozwinięty.
Zawsze możesz sobie zarobić na samii i sprzedać za coś na pl ;)

bgfp marvelia.png

Przed chwilą, Protektor napisał:

Obecnie jedynie gdzie możesz być pewny stabilności jest Samia S2/S1 bo będzie tam fuzja, hoolltras nie daje słabych projektów a server jest mega rozwinięty.
Zawsze możesz sobie zarobić na samii i sprzedać za coś na pl ;)

Wchodzilem na s2 i strasznie mi nie przypadł do gustu, dla mnie za duzo bajerów;d

1 hour ago, Protektor said:

Co ty za bzdury opowiadasz, przecież PL wyprowadził kolejne servery.
Privy oczywiście są i będą a pl nie może paść tak o.

Masz na mysli o tym nowym serwerze Jawa? Serwer gdzie 99% ''graczy'' to boty? W m2 na kazdym spocie masz po kilka botow, w m1 tak samo, nawet w v2 czy v1 pajaki znajdziesz boty - tak sie dzieje od samego startu serwera. Wszedzie sa tam boty, 0 zabezpiczen, 0 staran od administracji. Mi nie chodzi o to, ze pl padnie tak o, aktualnie niby jest tam zabawa jak sie wejdzie na mapy po grocie ale zeby osiagnac wystarczajace eq zeby wam wejsc musisz albo przybocic albo wyladowac duze sumy $$$ w pl'a.

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.08.2018 o 14:42, Kh4pen napisał:

PL>wszystkie privy
i tu nawet nie ma co dyskutować, ładować isa wypada na każdym serwerze, ale jedynie na plu wiesz ze nie bedzie sytuacji kiedy wszystko nagle idzie się ***

Czym szybciej zaczniesz tym lepiej dla ciebie

Tak, tylko, że na privie rzucisz do 200zl i jesteś ustawiony do max lvla. Na PLu? Nie dość, że ładujesz w IS to jeszcze i tak musisz grindować miesiącami by robić te skille. Chyba, że wjebiesz jeszcze więcej forsy na KU, egzo i rady z IS xD  Bo jak inaczej? Ja gościu do m2 rzuciłem 6 botów na różne kanały i królestwa. Przez noc wiesz ile KU dobrych dropło? 7-8.. Powodzenia we wbijaniu skilli i biologu, który jara gorzej niż kowal.

A no i kochane eventy.. blaski na 2h hahahah.

Edytowane przez Challenjour

• 4 tygodnie później...

Większość serwerów jest robiona tylko po to aby na nich szybko zarobić poprzez is, dlatego nie polecam grać na prywatnych serwerach bo prędzej czy później i tak każdy upadnie. Jak masz zamiar grać w metina to tylko na Pl'u.

Edytowane przez MrAdrian976

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

Jest sporo serwerow ktore staly lub stoja ponad 2 lata lub wiecej. W takie 2 lata jestes w stanie zdobyc full eq na hard czy medium privie np. Vesteris czy cos zagranicznego + w tym czasie granie w metka sie znudzi. Na Pl'u w 2 lata bez ladowania grubych pieniedzy w is'a pewnie nie zdobedziesz wszystkiego. Mozna to latwo zobaczyc jak taki bubbex czy inni 'ytberzy' przy ladowaniu tysiecy, tysiecy w metka (~5k lub wiecej) do tej pory nie maja full eq.