Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer hardcore na najnowszej wersji - czy to ma sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakres wersji nie ma sensu - jeżeli już to jedna najnowsza wersja (poczekałbym na 1.13), serwer postapo stworzony przez programistę.. Hmm.. Mogłoby być ciekawie ale, no właśnie zawsze jest jakieś ale prawda? W tych czasach serwer musi się wyróżniać aby ludzie na nim grali. Musi mieć rzeczy których nie ma na innych serwerach ale myślę że Ty jako programista jesteś w stanie o to zadbać i stworzyć np. (luźna sugestia) co jakiś czas meteoryty spadające z nieba (dajmy na to z jakiegoś bloku który występuję normalnie na świecie i po prostu go stamtąd usunąć), w meteorycie tym byłaby jakaś nagrodą (bądź jakieś craftowalne rzeczy z tego bloku którym jej ten meteoryt), w dodatku najlepiej jakieś powiadomienie na chacie na jakich kordach spadł meteor. Myślę że ta wiadomość z kordami byłaby dla graczy takim czymś w rodzaju wyzwania bo jeżeli kilku graczy by się zainteresowało to albo by walczyli, albo by porozumieli się jakoś i podzielili materiałami.

 

Czy grałbym - na serwerze który wyróżnia się od innych to pewnie chętnie bym grał.

 

Jakby coś to mogę pomóc w budowie mapy, konfiguracji serwera, opisywaniu questów czy chociażby tworzeniu strony www jeżeli takowa miałaby być.

Opublikowano
6 godzin temu, AlexsanderARG napisał:

Zakres wersji nie ma sensu - jeżeli już to jedna najnowsza wersja (poczekałbym na 1.13), serwer postapo stworzony przez programistę.. Hmm.. Mogłoby być ciekawie ale, no właśnie zawsze jest jakieś ale prawda? W tych czasach serwer musi się wyróżniać aby ludzie na nim grali. Musi mieć rzeczy których nie ma na innych serwerach ale myślę że Ty jako programista jesteś w stanie o to zadbać i stworzyć np. (luźna sugestia) co jakiś czas meteoryty spadające z nieba (dajmy na to z jakiegoś bloku który występuję normalnie na świecie i po prostu go stamtąd usunąć), w meteorycie tym byłaby jakaś nagrodą (bądź jakieś craftowalne rzeczy z tego bloku którym jej ten meteoryt), w dodatku najlepiej jakieś powiadomienie na chacie na jakich kordach spadł meteor. Myślę że ta wiadomość z kordami byłaby dla graczy takim czymś w rodzaju wyzwania bo jeżeli kilku graczy by się zainteresowało to albo by walczyli, albo by porozumieli się jakoś i podzielili materiałami.

 

Czy grałbym - na serwerze który wyróżnia się od innych to pewnie chętnie bym grał.

 

Jakby coś to mogę pomóc w budowie mapy, konfiguracji serwera, opisywaniu questów czy chociażby tworzeniu strony www jeżeli takowa miałaby być.

Specjalnie dla Ciebie napiszę taki plugin. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...