Skocz do zawartości

x

michalosik541

Rekomendowane odpowiedzi

• Biter. zmienił(a) tytuł na [Zapowiedź][1.8][RPG] METCRAFT2
  • 2 tygodnie później...
Dnia 12.08.2018 o 10:18, edzio2678 napisał:

Jeżeli faktycznie serwer będzie tak wyglądał i nie będzie bugów to może być to jeden z najlepszych serwerów RPG! Chętnie zagram!

RPG to gra/serwer który posiada fabułę, jakąś historię typu Gothic.

Metin2 jest grą MMO, więc ten serwer także takim typem będzie 

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Dnia 22.08.2018 o 06:04, edzio2678 napisał:

To dlaczego w nazwiet tematu jestRPG? ;)

To już błąd autora.

RPG to Role Play Gaming, czyli odgrywanie jakiejś roli w danym świecie, w Gothicu był to Bezimienny z misją usunięcia bariery, w serii Fallout ratowałeś ojca albo  brałeś udział w bitwie, to były gry RPG właśnie z powodu że odgrywałeś jakąś rolę poprzez misje, byłeś jakąś postacią z historią.

MMO To Multiplayer Massive Online czyli masówka, gdzie gra 100 osób, każdy robi to samo, czyli idzie walczyć, nie mają w tym celu ani powodu żeby to robić.
Wzmacniają postać także bez celu, nie mają pokonać czegoś/kogoś w określonym celu, tylko tak sobie o.

Metin2 był i jest masówką MMO, każdy jego odłam także takim serwerem będzie.
Myślę że autor podał RPG z powodu zadań, które w M2 występują, lecz to za mało żeby zaklasyfikować grę jako RPG.

Poza tym, odtwarzanie innych gier w MC to kiepski pomysł, nie ważne jak dobrze zrobiony, to wciąż kiepski pomysł.
Jeżeli chciałbym zagrać na dobrym serwerze MT2 to wejdę w Metina a nie Minecrafta, z racji lepszej mechaniki i grafiki gry.
Minecraft sprawdza się jedynie jako Survival albo SkyBlock, ewentualnie RPG z ciekawą fabułą, reszta to shity,  które padną po miesiącu dwóch.
Bo niejeden woli odpalić oryginał gry, zamiast bawić się w tą samą grę klockami.

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

To na chuj tu wchodzisz i piszesz skoro nie chcesz tu grać, głupota tkwi tylko i wyłącznie w Tobie i próbujesz się przyjebać do czegokolwiek, bo TOBIE SIĘ NIE PODOBA, ale każdemu to zwisa Ty i Twoje zdanie.

Jak ja patrzę wychodzi serwer jakiś do czegoś, patrzę na prezentację jeśli mi się nie podoba to zamykam po prostu tą prezentacje i mam wyjebane, jeśli tak średnio bo dobrze by było żeby coś zostało zmienione to wtedy bym zagrał, to pisze o tym, jeśli mi się podoba, zagram i stwierdzam, że jednak jest coś nie tak, wchodzę pisze co mi się nie podoba i nie gram dalej, proste? Proste polaczku.

Ty nawet się nie miałeś do czego przyjebać to się przyjebałeś, że w nazwie tematu jest RPG, a powinno byc MMO :D Zawistny polaczek kolejny, a co do tego wpisu o MMO, jakby nie patrzeć KAŻDA GRA TAK WYGLĄDA, W KAŻDEJ GRZE INTERNETOWEJ LUDZIE BEZ CELU GRAJĄ I ULEPSZAJĄ SWOJĄ "POSTAĆ" LUB "UMIEJĘTNOŚCI", także wyloguj się z tego forum i nie wracaj.

+Tak dla Twojej świadomości jest pewna różnica, metin już dawno się skończył a serwery które powstają padają w przeciągu kilku tygodni/miesięcy bo są robione tylko dla hajsu, jeśli któryś wytrzyma dłużej to upada przez to, że nikt tam już nie gra, bo powstają nowe serwery i dzieciaki biegną na następny, nie wspominając o czitach na każdym serwie, z metina nie odpalisz czita w minecrafcie, ani na odwrót

• 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum x   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...