Skocz do zawartości

Universal Kings of Gaming Poszukuje graczy oraz Administracji TS3

Gość Hartomuto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hartomuto

Witam.

Nie mam pojęcia czy pisze to w dobrym dziale, innego do takowych postów nie znalazłem także umieszczam to tu.

Wpadłem na pomysł stworzenia czegoś podobnego do klanu, tyle że ten klan byłby podzielony na różne "dywizje" (bo tak nazwałem te grupy). Na chwilę obecną posiadam trzy dywizje a mianowicie chodzi tu o gry Fortnite, Counter Strike GO i League of Legends. Tym samym chciałbym stworzyć pewną społeczność graczy, którzy by grali ze sobą, rozmawiali i co najważniejsze żeby zawsze było można z kimś w coś pograć. Posiadam również własny serwer TeamSpeak 3 przez który można się komunikować. Do zrobienia pozostała mi tylko strona internetowa, oraz załatwienie licencji do TS'a na więcej slotów, bo jak na chwilę obecną są tylko 32. Szukam również ludzi z doświadczeniem do Administracji na TS3. Także jeśli byliby jacyś chętni do dołączenia i pomocy stworzenia mi takiej społeczności byłoby miło. Po wszelkie informacje zapraszam do kontaktu wiadomością prywatną. Dziękuję i mam nadzieje że to wypali.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Universal Kings of Gaming Poszukuje graczy oraz Administracji TS3   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...