Skocz do zawartości

Ts-Polish.pl - Oficjalny Polski Serwer

s4s

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, badkiller685 napisał:

Qo8bLv8.png

Ilość Slotów: 256

Lokalizacja została zmieniona na Polskę oraz Serwer został zmieniony na Net-Speak'a.

"Nasz serwer znajduje się w Francji, co gwarantuje niskie pingi"

"Posiadamy silną i stabilną maszynę z OVH GAME"

W prezentacji wdarł się prawdopodobnie błąd dotyczący lokalizacji serwera, który znajduje się w Polsce [Hosteam] a nie we Francji [OVH]

20 minut temu, ανєχυ napisał:

"Nasz serwer znajduje się w Francji, co gwarantuje niskie pingi"

"Posiadamy silną i stabilną maszynę z OVH GAME"

W prezentacji wdarł się prawdopodobnie błąd dotyczący lokalizacji serwera, który znajduje się w Polsce [Hosteam] a nie we Francji [OVH]

Tak bo prezentacja była robiona pod ovh game ogólnie ale informacje są poprawione pod prezentacją.

1 godzinę temu, `.Łukasz. napisał:

Witam serdecznie, 

Jak już reklamujecie się to nie u mnie.. Następnym razem załatwimy to inaczej niż sam post pod prezentacja.

https://gyazo.com/77a0f0a5146a1c7ced994f2d236c8864

Nie polecam.

Administrator o nazwie seba110 został wyrzucony od nas to przepraszam za jego zachowanie iż osoba na złość chce zrobić nam pod górkę.

następnym razem poinformuj mnie poprzez mail'a: [email protected] lub GG: 54635985

2 godziny temu, SeZeVx napisał:

Nie rozumiem tego spacera: [cspacer] Ignoruj IP Innego Serwera!

Wszedzie jest napisane że TS jest najlepszy i jeszcze ten Spacer. Sądzę że nie zachęca to do siedzenia na takim serwerze.

mało kto wie o tym to standard bo nie którzy lecą na innego teamspeak'a jak skarpetki, dziękuję za opinię.

2 godziny temu, badkiller685 napisał:

Administrator o nazwie seba110 został wyrzucony od nas to przepraszam za jego zachowanie iż osoba na złość chce zrobić nam pod górkę.

następnym razem poinformuj mnie poprzez mail'a: [email protected] lub GG: 54635985

mało kto wie o tym to standard bo nie którzy lecą na innego teamspeak'a jak skarpetki, dziękuję za opinię.

Nie mam zamiaru kontaktować się z taką osobą jak Ty prywatnie i prosić, żebyście się nie reklamowali.. 

Bo widzą kto prowadzi projekt to uciekają :D

Idę oglądać mecz, pluj sobie dalej. 

- spokojnie można do Was wbić się przez VPN

- guest może łazić sobie po spacerach

- chcę zgłosić błąd, "Administracja Online: 2" ... "Niestety w tej chwili nie ma dostepnego zadnego admina, zapraszamy pozniej "

- muzyka na poczekalni rozwala słuchawki, dajcie nieco ciszej, tak ze 20x :-)

- errory w linkach do obrazków

- czepialstwo: "Nr ❶ w Polsce" :-D, "Ignoruj IP Innego Serwera!" :-), "My Nigdy Nie Zmieniamy IP "

- strona nie działa

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

4 godziny temu, zmechu napisał:

- spokojnie można do Was wbić się przez VPN

- guest może łazić sobie po spacerach

- chcę zgłosić błąd, "Administracja Online: 2" ... "Niestety w tej chwili nie ma dostepnego zadnego admina, zapraszamy pozniej "

- muzyka na poczekalni rozwala słuchawki, dajcie nieco ciszej, tak ze 20x :-)

- errory w linkach do obrazków

- czepialstwo: "Nr ❶ w Polsce" :-D, "Ignoruj IP Innego Serwera!" :-), "My Nigdy Nie Zmieniamy IP "

- strona nie działa

Dzięki za błąd jutro to naprawie, a co do muzyki zmienię również jutro oraz jeżeli chodzi że możesz wchodzić na kanały typu Diamond / VIP który bot z automatu tworzy to oczywiście zapomniałem zablokować.

Dzięki za opinię.

• 2 tygodnie później...

Witam,

Nie bardzo rozumiem prefix'u waszego serwera.. ''Najlepszy serwer w Polsce'' ?? What?! 

92Tm8lW.png

Co takiego posiada Twój serwer za którego uważasz, że jest najlepszy w Polsce? 

Ranking TOP serwerów w Polsce:

Cytat

Nie nazywaj swojego serwera za ''Najlepszy'' Bo Twój serwer zaraz po kilku miesiącach tak jak Twoje pozostałe serwery przestaną istnieć. Kolejną rzeczą.. Nie posiadasz nic na nim, co różni się od innych serwerów.. Chodź, uważam, że nawet połowę z aktaulnych serwerów nie dorastasz im do pięt. 

Nie polecam!

13 godzin temu, `.Łukasz. napisał:

Witam,

Nie bardzo rozumiem prefix'u waszego serwera.. ''Najlepszy serwer w Polsce'' ?? What?! 

92Tm8lW.png

Co takiego posiada Twój serwer za którego uważasz, że jest najlepszy w Polsce? 

Ranking TOP serwerów w Polsce:

Nie nazywaj swojego serwera za ''Najlepszy'' Bo Twój serwer zaraz po kilku miesiącach tak jak Twoje pozostałe serwery przestaną istnieć. Kolejną rzeczą.. Nie posiadasz nic na nim, co różni się od innych serwerów.. Chodź, uważam, że nawet połowę z aktaulnych serwerów nie dorastasz im do pięt. 

Nie polecam!

Dzięki za info, poprawione i nie rób mi tu syfu bym cię prosił iż napisałeś raz i raz wystarczy.

następny post zacznę zgłaszać do pana @Lord Makin

16 minut temu, badkiller685 napisał:

Dzięki za info, poprawione i nie rób mi tu syfu bym cię prosił iż napisałeś raz i raz wystarczy.

następny post zacznę zgłaszać do pana @Lord Makin

Dalej nie dowiedziałem się, co posiada Twój serwer co inny serwer tego nie posiada?

To jest moja opinia, użytkownika. :) Za co Ty chcesz mnie zgłaszać? xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Ts   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...