Skocz do zawartości

Jak grać jak topowi gracze?

dupekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jako, że jutro startuje nowy serwer, postanowiłem, że spróbuję swoich sił. Ale mam pytanie. Jak grać na takim poziomie, na jakim grają ci lepsi gracze? Chodzi mi tu o to, jak szybko wbijają poziom, jak dużo zarabiają i skąd biorą yangi. I dlatego piszę tutaj, żeby się dowiedzieć jak dobrze zacząć grę i grać później? Nie zamierzam inwestować PLN w tą grę (yangi,IS). Wiem, że będą odpowiedzi typu drop przedmiotów, bicie metinów, ale każdy widział jak wyglądał początek tasmanii (w sumie nic się nie zmieniło od tamtego czasu).

Czyli reasumując:

Jak zarabiać, wbijać poziom i zdobywać ekwipunek w początkowej fazie gry i później? Ogólnie tak, żeby grać jak topowi gracze.

.

Topowe postacie z reguły są obsługiwane przez więcej niż jedną osobę co też umożliwia siedzenie na serwerze praktycznie 24/7 przy dobrym podziale obowiązków, jeżeli każdy z nich ogarnia to idzie bardzo szybko + wydawanie hajsu na IS dzielą na 3 (jeżeli gra 3 na przykład) co też w sumie jako tako jest spoko :D

Gold Member

nvm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jak grać jak topowi gracze?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...