Skocz do zawartości

[EASY] Predoria.5v.pl - Legenda Nadchodzi!

hellforge

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alexss napisał:

Era prywatnych serwerow sfgame zamienia sie na ere metinow, ciekawe co z tego wyniknie. 

Co dalej z Hellforge? 

Prezentacje sfa są łądniejsze niż niektórych serwerów metin2 xD 

1 godzinę temu, hellforge napisał:

Hellforge Prawdopodobnie R.I.P , Ale możemy Przysiąść Że na Predori Długo Posiedzimy :) 

Tylko nie siedź na GG xD 

Bardzo dużo czasu minęło od chwili kiedy grałem w sfgame, ale jakoś przyszedł czas, że miałem ochotę wrócić. 
Na normalnych serwerach nie ma co grać, bo jest bardzo duży przemiał pieniędzy, żeby "liczyć się w topce" i w ogóle żeby ta gra jakoś szła.

Jak wyglądać będzie granie tutaj na serwerze? 
Rzeczą oczywistą jest, że twórca musi coś mieć z serwera bo to nie jest samarytanin, ale topka będzie opierała się jedynie na dużej ilości wydanych pieniędzy czy będzie się dało grać bez przelewania tego? ;)

14 minut temu, Panie Polej napisał:

Bardzo dużo czasu minęło od chwili kiedy grałem w sfgame, ale jakoś przyszedł czas, że miałem ochotę wrócić. 
Na normalnych serwerach nie ma co grać, bo jest bardzo duży przemiał pieniędzy, żeby "liczyć się w topce" i w ogóle żeby ta gra jakoś szła.

Jak wyglądać będzie granie tutaj na serwerze? 
Rzeczą oczywistą jest, że twórca musi coś mieć z serwera bo to nie jest samarytanin, ale topka będzie opierała się jedynie na dużej ilości wydanych pieniędzy czy będzie się dało grać bez przelewania tego? ;)

Tutaj Muszę zaskoczyć , Ponieważ Na serwerze nie będzie Item shopu Jak i grzybiarza więc Wszystko trzeba i będzie się dało zdobyć w grze ?

predoria.png

11 godzin temu, Panie Polej napisał:

Bardzo fajnie. Ale to aż dziwne - bez urazy - oczywiście nie drążę dalej, ale co z przychodami? 
Dzięki za odpowiedź, wbiję, pozdrawiam ;)

To stoi na darmowym hostingu :v więc po co płatności xD Ale ja też mam pytanie, jak z reklamą :D 

Okej mam pytanie:

Czy to będzie najnowsza wersja?

I propozycje aby lochy można było odblokowywać bo jak od razu jest wszystko jest od razu odblokowane to tak średnio moim zdaniem :/

Aha i proponuje zmniejszyć liczbę grzybków tak że 1000 na start i codziennie po 250 np. Żeby tych grzybków był jakiś limit a nie że każdy ma ich po prostu za dużo i nie wie co z tym zrobić.

To są 2 propozycje mam nadzieje że się nad tym zastanowisz. Ogólnie zapowiada się spoko serwer więc nie mg się doczekać :)  

29 minut temu, ZMAR1 napisał:

Okej mam pytanie:

Czy to będzie najnowsza wersja?

I propozycje aby lochy można było odblokowywać bo jak od razu jest wszystko jest od razu odblokowane to tak średnio moim zdaniem :/

Aha i proponuje zmniejszyć liczbę grzybków tak że 1000 na start i codziennie po 250 np. Żeby tych grzybków był jakiś limit a nie że każdy ma ich po prostu za dużo i nie wie co z tym zrobić.

To są 2 propozycje mam nadzieje że się nad tym zastanowisz. Ogólnie zapowiada się spoko serwer więc nie mg się doczekać :)  

Lochy są odblokowane odrazu dla wszystkich ponieważ to serwer Easy z grzybkami tak samo , Jak wyjdzie kiedyś serwer od nas medium czy też hard to będzie sprawa z lochami i grzybami wyglądała inaczej 

predoria.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [EASY] Predoria.5v.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...