Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Medium/Hard] Senedia.pl

Sheila^^

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mamy i będziemy mieć reklamę na:
- Metin2List (banner + będzie post fp)
- WorldOfMetin (banner)
- Metinowe Sprawy (posty + zdj. w tle)

W trakcie:
- Nagrywanie filmików przez różnorakich yt

Planowane:
- Reklamowanie fanpage od 10-11 (na maksa)
- Reklama na youtube
- itd.

Oficjalny start serwera: 15.06.2018 r.

Wszelakie informacje na naszej stronie serwera (aktualnie trwa już ponad 25 dniowa beta serwera):

http://senedia.pl

Prezentacja jest w dalszym ciągu udoskonalana oraz aktualizowana. Mogą wystąpić błędy językowe (np. literówka, stylistyka).
Reklama serwera rozpocznie się między 10 a 12 czerwca.

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
74.png
21.png
22.png
9.png
83.png
10.png
13.png
70.png
15.png
14.png
17.png
18.png
19.png
32.png
30.png
31.png
50.png
55.png
56.png
57.png
51.png
72.png
81.png
16.png
58.png
59.png
60.png
12.png
11.png
54.png
61.png
82.png
62.png
34.png
35.png
36.png
37.png
38.png
39.png
40.png
41.png
7.png
8.png
63.png
64.png
52.png
53.png
99.png
65.png
66.png
67.png
68.png
69.png
73.png
24.png
84.png
25.png
26.png
85.png
28.png
86.png
71.png
87.png
27.png
95.png
96.png
97.png
98.png
75.png
88.png
94.png
42.png
43.png
44.png
45.png
46.png
47.png
48.png
49.png
76.png
77.png
78.png
79.png
90.png
80.png
89.png
91.png
92.png
93.png
100.png
close.png

Team - jak na razie:

https://www.mpcforum.pl/profile/661747-sheila/

Nie wiem czy zdj. wer. też trzeba, ale macie:

@xMox Metin to metin, jest to stara gra, a i tak ludzie w nią grają. Metin nie ma czym się wyróżniać bo ma swój styl, dodanie tysiąca systemów, zmiana grafiki to przerobienie gry, która cieszy się popularnością, ten zabieg jest bezsensowny. Było dużo serwerów, które to zrobiły i co? Miały graczy przez chwilę bo był hype na to, ludzie chcieli sprawdzić, ale nudził się 10x bardziej niż typowy metin polski, bo co? bo wszystkiego za dużo, gra nie przypomina metina, odświeżenie wszystkiego niszczy tak naprawdę tą grę mimo tego, że jest na to chwilowy hype, masz wiele przykładów serwerów takich, nie będę wymieniał po nazwach, każde kończyły tak samo - 1 miesiąc dużo osób - 2 miesiąc praktyczne 0.

Na temat Waszej Metinowej ciekawości już wypowiedziałem się powyżej, dla Was jest coś ciekawe przez 2 tygodnie, potem sami odchodzicie z serwera mówiąc, że jest za dużo zmian, za dużo wszystkiego i to nie wygląda jak metin, mimo, że na początku każdy z Was miał kisiel w gaciach mówiąc "ale zajebisty serwer" tak działa polska społeczność metina, idzie to zauważyć od serwerów 2012 roku wzwyż pomijając już zachowania na serwerach easy - kolejny aspekt dla Was metinowców serwer jest ciekawy gdy ma reklamę, Wy mówiliście, że classic był ciekawy.. dlaczego? bo miał reklamę, każdy serwer, który ma reklamę jest dla Was metinowców ciekawy - norma.

Prezka ładna, ale nic poza tym.  Serwer nie musi być wypchany bajerami żeby zwrócił uwagę graczy. Serwer musi po prostu czymś zachęcić, chociaż jedną malutką drobnostką, dla której zdecydują się grać, a u was tego czegoś po prostu nie ma.

Wakacje idą wielkimi krokami - serwery rosną jak grzyby po deszczu. Wchodząc na twój profil, przechodząc do aktywności w tematach można zauważyć spory wysyp serwerów, które poupadały szybciej niż powstały. Nie wiem czy byłeś ich twórcą, współtwórcą czy czymkolwiek, że to reklamowałeś, ale co ty tym reprezentujesz? Jak ludzie mają Ci KOLEJNY RAZ zaufać i wejść na serwer bez obaw, że za tydzień, dwa, MOŻE NAWET 3 nie upadnie? Do tego macie silnego konkurenta - Someyę, na której gra dość spora liczba osób.

à propos reklamy - 300 lajków na fb? Słabo, oj słabo. 

Nie odbieraj tego jako hejt, bo już jeden ziomeczek miał do mnie sranie, że mu "hejtuje" w prezentacji, a raczej jako dobrą radę. No mnie to po prostu nie urządza, nie przekonuje i nie zawitam, aczkolwiek powodzenia.

Dnia 8.06.2018 o 21:20, Sheila^^ napisał:

Kolejna osoba, która ma problem ze zrozumieniem, no niestety tak już bywa, w tej "polszczy". Między 10 a 12, który dzisiaj mamy dzień miesiąca? Na moje oko jest 8, może mam źle skonfigurowany kalendarz, jak tak to zwracam honor. Sprawa następna, nikt mi nie musi ufać, nikt nie musi wchodzić, nikt się nie musi interesować tym serwerem, nikogo nie będę prosił, a tym bardziej społeczności tego forum, równie dobrze nikt stąd może nie wchodzić, mniej ameb będzie na serwerze, czystsza jakość rozgrywki. Co do fanpage już wyżej napisałem i powtarzać się nie będę, sprawdź fanpage proszę za kilka dni, mniej więcej 15 czerwca.

czekaj, co? reklamujesz się na MPC, a potem mówisz, że nie będziesz prosił społeczności MPCForum o wejście na serwer? To po co się tu reklamujesz? 

Bo Cię nie stać na reklamę. 300 lajków na facebooku + śmieszny banner robiony w paincie na womie, no gratuluję reklamy, czuje serwer roku pod względem liczebności. Czystsza jakość rozgrywki mając 10 osób na serwerze, fakt. Pogratulować. Co mnie obchodzi fp 15 czerwca? W ciągu 5 dni zostaniecie zasypani milionem lajków? xD 

Widze, że należysz do tego "lepszego sortu", skoro tak się wyrażasz o kraju, którego jesteś obywatelem. Skoro tak źle w tej "polszczy" to się z niej wyprowadź, a nie tylko siedzisz i płaczesz jak to źle w kraju nie jest xD 

Teraz to ja już w ogóle, nie polecam tego syfu. xD 

wykończę cię jak podatki.

Kolejna osoba, która ma problem ze zrozumieniem, no niestety tak już bywa, w tej "polszczy". Między 10 a 12, który dzisiaj mamy dzień miesiąca? Na moje oko jest 8, może mam źle skonfigurowany kalendarz, jak tak to zwracam honor. Sprawa następna, nikt mi nie musi ufać, nikt nie musi wchodzić, nikt się nie musi interesować tym serwerem, nikogo nie będę prosił, a tym bardziej społeczności tego forum, równie dobrze nikt stąd może nie wchodzić, mniej ameb będzie na serwerze, czystsza jakość rozgrywki. Co do fanpage już wyżej napisałem i powtarzać się nie będę, sprawdź fanpage proszę za kilka dni, mniej więcej 15 czerwca.

W końcu coś normalnego, bez oczojebnych newschoolowych modeli robionych przez najebanego moddera na pirackim 3dsmaxie. Nareszcie wyłoniło się coś porządnego spośród tego szamba, które jest serwowane dla młodszych pokoleń metinczyków. Wpadnę ze starą gwardią na pewno :)

Zdrowe podejście ^ do klasyka!

I to jest to do czego dążyłem, ale myślałem, że ktoś prócz Ciebie to zrozumie, ale to forum jednak odwiedzają ludzie z iq poniżej 90 punktów, no niestety.. Wszystko co jest teraz tworzone jest tworzone dla osób w przedziale wiekowym 12-16 lat mam na myśli te serwery "easy/medium" które mają tysiące nowych modeli, tysiące nowych systemów, pierdylion nowych ikon... ale po co? Metin się wybił bez tego, metin powinien zostać w postaci, w której wymyślili go Koreańczycy, bez zapożyczeń z innych gier (modeli), bez systemów wzorowanych na innych grach. Spoko, jest to fajne przez chwile, fajnie wygląda, ale nie rozumiecie, że tego jest za dużo? Każdy serwer przegania się w nowościach, potem każdy taki serwer się nudzi, te same osoby co propsowały ten serwer za kilkanaście dni bądź do miesiąca odchodzą z tego serwera, wystawiają mu negatywne opinie. U nas nie musi być "1032130103 osób" online, serwer jest serwerem, na który można przyjść, pobić się z ludźmi w starym stylu, poexpić normalnie, na NORMALNYCH MAPACH nie jakiś wymyślonych przez 15 latka, nie odświeżonych, na METINOWSKICH mapach, jeśli to komuś nie odpowiada ma wybór 1) serwery z milionem dodatków 2) serwery z milionem dodatków + wszystkim odświeżonym 3) patrzenie na gówno, które się rozkłada (punkt 1 + 2 takie "łombokombo"). Jak już mówiłem, kto wejdzie z tego forum to sobie wejdzie, kto będzie chciał pograć stabilnie (25 dni intensywnej bety jednak swoje robi - niektóre osoby mają po 30-40 godzin - exp, drop jak na oficjalnym), popatrzeć na metina, a nie na nową grę jakąś to wejdzie i pogra, kto nie to nie, na reklamę i tak będziemy wykładać środki , od poniedziałku-wtorku zacznie być promowany fanpage, zaczną pojawiać się filmiki na yt, już teraz jest banner na wom, na m2list, wykupionych jest 5 postów, zdjęcie w tle na metinowe sprawy, gracze metin (grupy, fanpage po 30k lajków) oraz mniejsze fanpage i wiele, wiel innych. Nie ukrywam, serwer nie będzie na tydzień, dwa to będzie serwer na minimum 2 miesiące aby wbić ten level i naprawdę kończę tą dyskusję bo wszystko co najważniejsze zostało już wymienione u góry. Chcecie metina, zapraszam. Chcecie inną grę, macie wysyp takich serwerów.

5 minut temu, Sheila^^ napisał:

@KoMaR1911..
Nie wiem niestety o czym mówisz, nie przeglądam prywatnych serwerów metina.

On ma na myśli, że Baria (taki serwer od Sensuala) ma jedne z najlepszych zabezpieczeń, które skutecznie blokują czity i ciężko zrobić "obejście".

Ekspert w dziale Metin2

A to kolejna nowość, której się dowiedziałem - o tym co zrobiłem.. Nie no chyba będę wchodził na to forum częściej jeszcze się dowiem co "zrobiłem jutro", a czego nie zrobiłem w życiu. Kurde... to forum jest lepsze niż wróżbita Maciej, czytanie z kart, czytanie z kul, czytanie z linii papilarnych, oni wiedzą wszystko o wszystkim, a teraz tak serio polecam wyjść na dwór, spotkać się ze znajomymi, znaleźć sobie dziewczynę cokolwiek, a nie siedzieć z mordą w pryszczach, białym jak ściana przed monitorem komputera/laptopa i wypisywać głupoty jakich świat nie znał, już praktycznie mogę napisać swoją biografię dzięki temu forum, zajebiście, dwie godziny z życia mniej, wystarczy skopiować wasze wypociny na mój temat. Reasumując to wszystko co napisałem, serwer na tych plikach stawiam drugi raz (czyt. 1 ethandia działała 7 msc na nich, 2 senedia) ale jeśli jesteście tak spierdoleni i widzicie kilka serwerów na tych plikach ode mnie to polecam iść do 1. psychologa 2. okulisty 3. brać jakieś leki bo to już przechodzi granice powoli, ale ok, czekam dalej na wasze komentarze na mój temat, na opisanie mojego życia, moich poczynań, a i czekam na warna bo obraziłem tak wyrafinowaną (czyt. spierdoloną) społeczność #MPCFORUM_METIN2, ciao.

Wszystko w porządku, ale skąd się tutaj wzięła moja stara tabelka bonusów którą 5 lat temu dostałem od włochów i zakodowałem po swojemu wpisując charakterystyczne dla mnie "Atak na" zamiast "Silny przeciwko" i jednocześnie nigdzie jej nie publikując.

image.png

W sumie to mam to gdzieś bo dawno zrobiłem ją sobie od nowa, ale tekst w niej dopasowywałem do rozmiaru czcionki aby wszystko było na styk, więc jak już coś kopiujecie i zwiększacie rozmiar czcionki o 1px to pasowałoby chociaż pozycje tego tekstu dać trochę do tyłu, żeby takie "Sz. na Kryt." nie była ucięta w miejscu "Sz. na Kry" gdzie "t." zakopane już jest pod inputem z wartościami :0

image.png
Nie żebym się czepiał, ale po prostu strasznie to wygląda ^^

Kontakt ze mną & moja strona domowa: http://xeer.tech

Wiesz, powiem ci tak, szukałem takiego serwera. Lubiłem się zawsze na czymś takim bawić, pomimo iż robiłem to nie wiem ile razy. I ogółem, gdybym nie przeczytał twoich wypowiedzi, to nawet bym zawitał. Jednak jak zobaczyłem ten, hue hue, dystans do siebie i wszakże niesamowicie kulturalne wypowiedzi i użalanie się nad sobą, nad naszą "polszczą" i nad poziomem naszych wypowiedzi to się zastanawiam czy przy takiej administracji ma ta gra sens. Zapytam się o coś na priv a tu dostanę odpowiedź aka "Spierdalaj polaku cebulaku nie mam czasu"? Wystarczy cię nieco podbuzować, a ty już od razu przechodzisz do wyzwisk jak jakiś gimbus. Administracja nawet przy wyzwiskach w swoją stronę czy też serwera powinna zachować spokój i cierpliwość i naprostować i obronić sprawę w przyzwoity sposób, nie zniżając się do poziomu osoby nagannie krytykującej.

W dodatku reagowanie na konstruktywną, może nieco mocną krytykę jaką dała ci @Evil Smile wręcz leży. Robisz z ludzi debili, że niby nie wiedzą, który mamy dzisiaj dzień. Ciekawi mnie jak mi odpowiesz, też będę dla ciebie Polakiem cebulakiem, hejterem, niewiedzącym, że dzisiaj 11.06 a tu dalej 300 lajków na fb??

Przy okazji, powtórzę czyjeś słowa. Skoro uważasz, że społeczność mpc to ta zła i okrutna hurr durr niedobra januszowska polszcza to po co ci takie "matoły" na serwerze? Może lepiej było po prostu ominąć to forum? Może usuń po prostu ten temat? Robisz z siebie tu tylko niedorosłego do posiadanej funkcji bóldupca. Czy na tym ma polegać to twoja reklama na maksa?

Jak już mówiłem, chętnie bym zawitał gdybyś był choć trochę dorosły do tego co robisz, ale tak nie jest. No niestety, serwer dla mnie może fajny, ale nie polecam.

I patrz, kolejnego spierdoleńca ze społeczności #MPCFORUM_METIN2 na serwerze mniej. Domyślam się, że tak to odebrałeś.

A skoro już krytykuję twoją krytykę to skrytykuję własną pierw może: nie jest ona może na wysokim poziomie, wiem. Nie taki był zresztą cel. Nie zawiera ona jednak wyzwisk w czyjąkolwiek stronę (zauważ, że większość to sarkazm) oraz ukazuje twój niski poziom wypowiedzi.

19.jpg

@Weles

A niu z 3 lata temu ją zadupiłem od Ciebie :D

@IAmBoskiM

Wiesz nie mam szacunku do tego forum, ale też nie mam blokady i ograniczenia przez, które nie mógłbym publikować tu serwerów co za tym idzie wstawiłem prezentacje, ale lepiej byłoby gdyby nikt stąd nie wchodził, mniej ameb na serwerze jak już mówiłem w poprzednich wypowiedziach. Nikt prócz społeczności tego forum nie doświadczył takich wypowiedzi ode mnie jak Wy, ale nie będę się rozwijał bo mi się po prostu nie chce. Twoja wypowiedź jest ok ;)

Jako iż mam tu prezentacje więc wypadałoby Was poinformować -

Reklama może się przesunąć, a co za tym idzie oficjalny start serwera również. Zapowiadaliśmy od dziś zacząć reklamę (jak widać żaden krok nie został podjęty) lecz chcemy zrobić to w sposób następujący - wszystko na raz (fanpage, youtube, grupy, steamy) czyli wszystko w jeden dzień, aktualnie czekamy na odpowiedź trzech youtuberów i dwóch grup - przez co w dniu dzisiejszym nie rozpoczęła się reklama + możliwe jest przesunięcie startu serwera na następny piątek jeśli owe osoby nie odpowiedzą nam do jutra. O wszystkim będziemy informować. Miłego wieczoru.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź][Medium/Hard] Senedia.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...