Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego jesteście tacy niepomocni?


KamilMinecraftBalloon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po jeżeli jest proste pytanie i jest milion odpowiedzi w Google  to po co piszesz na forum i specjalnie nabijasz posty. 

Pomogłem? Daj +

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
10 godzin temu, DJMasakra99 napisał:

Bo to polaczki cebulaczki, przyzwyczaj się!

Czyli jak chcesz kogoś nauczyć szukać w internecie, niż pisać XX bezsensowny temat, to jesteś cebulą?

Ok

Opublikowano

Bo często odpowiedz jest po pierwszym wpisaniu w gogle nazwy problemu po angielsku albo i nawet po polsku. Zresztą czego sie spodziewasz po umierającym forum

Opublikowano

Ktoś szuka na forum czegoś, co może znaleźć w Google w 5 sekund, ale może jednak woli zapytać Was, bo ma do Was zaufanie :D 

Mnie najbardziej wkurzają (i o tej grupie pomyślałem) osoby, które odpisują:

"nie mój temat, nie wiem"
"nie wiem, nie pomogę"

albo śmieszkują z gościa, który szuka pomocy na forum. No i o takiej grupie myślałem. 

Opublikowano
52 minuty temu, DJMasakra99 napisał:

Ktoś szuka na forum czegoś, co może znaleźć w Google w 5 sekund, ale może jednak woli zapytać Was, bo ma do Was zaufanie :D 

Mnie najbardziej wkurzają (i o tej grupie pomyślałem) osoby, które odpisują:

"nie mój temat, nie wiem"
"nie wiem, nie pomogę"

albo śmieszkują z gościa, który szuka pomocy na forum. No i o takiej grupie myślałem. 

Czyli zamiast znaleźć coś w 5 sekund, to woli czekać 30m, aż ktoś odpisze?

Według mnie to są upośledzone osoby, które nie wiedzą jak korzystać z wyszukiwarki: np. http://lmgtfy.com/?q=jak+korzystać+z+wyszukiwarki

Dodatkowo chciałbym Cie uświadomić, że takie osoby przeważnie chcą nabić posty, więc nie ma to nic z tym wspólnego. Jeżeli ktoś jest głupi, to niech cierpi ;) (Chyba, że zada w miarę sensowne pytanie, a nie np. ,, Jejku, dlaczego jak podpinam telefon do komputera, to wyskakuje komunikat o podłączonym urządzeniu? To wirus? Pomooooooooccccccyyyyyyyyyy ''

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

UWAGA WSZYSCY! DJMASAKRA99 MA RACJE! Ci co piszą "poszukaj w necie" to polaczki cebulaczki!

Dnia 21.06.2018 o 11:30, DJMasakra99 napisał:

Ktoś szuka na forum czegoś, co może znaleźć w Google w 5 sekund, ale może jednak woli zapytać Was, bo ma do Was zaufanie :D 

Mnie najbardziej wkurzają (i o tej grupie pomyślałem) osoby, które odpisują:

"nie mój temat, nie wiem"
"nie wiem, nie pomogę"

albo śmieszkują z gościa, który szuka pomocy na forum. No i o takiej grupie myślałem. 

To prawda

Opublikowano
19 godzin temu, TroLLu napisał:

dobra sklej wary gosciu i wypierdalaj

Zgadzam się w 100% :)

Pomogłem? Daj +

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po temacie, postach i avatarze stwierdzam, że masz 12 lat. Jeżeli za pare lat odwiedzisz swoje stare tematy, pomyślisz - boże, jakim ja byłem głupim dzieciaczkiem, daj tu znać

Opublikowano
8 minut temu, royal333 napisał:

Po temacie, postach i avatarze stwierdzam, że masz 12 lat. Jeżeli za pare lat odwiedzisz swoje stare tematy, pomyślisz - boże, jakim ja byłem głupim dzieciaczkiem, daj tu znać

Jak usunąć twój komentarz?

Opublikowano
Dnia 20.07.2018 o 14:07, KamilMinecraftBalloon napisał:

Jak usunąć twój komentarz?

To nie jest jakiś post pod FB tylko publiczny post na FORUM i tylko administracja może usunąć post.

 

I weź napisz do admina aby dał ten temat do kosza bo nie ma to sensu.

Zachowujesz sie na solidne 13 lat.

I juz Ci odpowiedziałem ale napisze jeszcze raz.

1. Nie precyzujesz dokładnie pytań

2. Zachowujesz się jak dziecko (bardzo)

3. Zadajesz pytanie które już były na forum i jest ich pełno w google :)

nwm czy mam pisać dalej. Weź pisz gdy serio nie będziesz czegoś wiedzieć bo to jest żałosne.

Pomogłem? Daj +

Opublikowano
9 minut temu, SeZeVx napisał:

To nie jest jakiś post pod FB tylko publiczny post na FORUM i tylko administracja może usunąć post.

 

I weź napisz do admina aby dał ten temat do kosza bo nie ma to sensu.

Zachowujesz sie na solidne 13 lat.

I juz Ci odpowiedziałem ale napisze jeszcze raz.

1. Nie precyzujesz dokładnie pytań

2. Zachowujesz się jak dziecko (bardzo)

3. Zadajesz pytanie które już były na forum i jest ich pełno w google :)

nwm czy mam pisać dalej. Weź pisz gdy serio nie będziesz czegoś wiedzieć bo to jest żałosne.

jestes gufnem (błędy specjalnie)

Opublikowano

A ty masz 12 lat ogólnie.

Nie potrafisz sie wypowiedzieć nawet.

Bo post "jestes gofnem"

jest tak kreatywny jak pranki Dubiela.

 

Serdecznie nie Polecam Ciebie.

Cytat

§1 Postanowienia ogólne i definicje

3. Forum przeznaczone jest dla osób, które: ukończyły lat 13 i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych lub, w razie potrzeby, wyznaczonego opiekuna prawnego, który wyraził stosowną zgodę.

 

Pomogłem? Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...