Skocz do zawartości

WorldOfMetin3[HARD] Zagrasz Czy nie?

Angel Of Death™

Zagrasz Czy Nie?  

1 użytkownik zagłosował

1. 1. Zagrasz Czy Nie?

• Tak !
      1
    • Nie !
      0
    • Może
      0
    • Nie Wiem
      0

Rekomendowane odpowiedzi

WorldOfMetin3

Stary OldSchool (z lekkimi poprawkami)

Informacje o Serwerze:

Strona WWW: WorldOfMetin3

Forum: (Może kiedyś)

Exp: 1x 

Drop: 1x

Gold: 1x

MaxLevel: 99

-Brak bonów 1-7 (tylko istnieja te które wylotamy)

-Brak Antlantydy

-Brak Alchemi

-Brak Botów 

-W V2 dropią hełmy 61lv/Tarcze 61 (usuniety drop itemow 1lv oraz 21lv, moze w to miejsce dodamy ogon weza+? to do ustalenia)

-W trakcie dodawania wszystkich questow z metin2.pl

-Multilanguage system( tlumaczy questy itp: obecnie all jest pod jeżyk Polski z czasem dojdą inne jeżyki)

-Boterzy, na tym serwerze nie pograją obecnie nie włączałem (auto bana) bo jest nie przetestowany,

tak czy siak ja się nie bawię jak Gameforge czy inne serwery każdy gracz jest przeze mnie sprawdzany jak jestem online. (Peszek). 

Ban jest Permanentny na konto oraz wszystkie konta z tym samym IP (online)

-Serwer pierwszy istnieje od : 8.06.2018 : 0:00 

-Kolejny Serwer: x.xx.xxxx : x:xx

-Obecne konta oraz Postacie nigdy nie przepadną.

-Tygodniowa Przerwa Techniczna(Wgrywanie questów itp Odbywa się o 16:00 w Piątek i trwa od 1 minuty do kilku minut.)

-Błędy można zgłaszać tutaj w temacie lub najlepiej przez Support. Prawy Dolny Rog

-Projekt jest na długą metę.

-Obecnie nie mam czasu na tworzenie prezentacji serwera oraz reklamy ponieważ Projekt nie jest jeszcze skończony.

jeżeli ktoś ma jakieś pytanie, pomysł, to zapraszam do dyskusji.

To nie jest miejsce na taki temat. Jeżeli chcesz przedstawić swój serwer, to od tego służy dział publikacji i regulamin, który tam obowiązuje, a jeśli nie masz czasu na przygotowanie krótkiego przedstawienia serwera, to zapraszam jak znajdziesz tę chwilę. Gdyby każdy prezentował serwer w ten sposób, ten dział zmieniłby się w śmietnik.

• Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum WorldOfMetin3[HARD] Zagrasz Czy nie?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...