Skocz do zawartości

[DE][International] Aeldra.net

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam,

Dodaje do prezentacji bardzo fajny server aeldra.net. Co prawda start serwera był miesiąc temu, ale klimat serwera bardzo fajny i ogólnie server godny polecenia:D

Ciągle pojawiają się nowi gracze. Dzienna ilośc graczy to około 1,5k

UWAGA: Server posiada system, który automatycznie wykrywa i banuje na 5 dni wiec nie polecam grać na botach.

Linki:

Strona główna:

https://aeldra.net

https://aeldra.net/register

Download:

https://aeldra.net/download

Forum:

https://board.aeldra.net/

Poniżej wstawiam screeny oryginalnej prezentacji.

ALL1_SLICED_01.jpg

ALL1_SLICED_02.jpg

ALL1_SLICED_03.jpg

ALL1_SLICED_04.jpg

ALL1_SLICED_5.jpg

ALL1_SLICED_6.jpg

ALL1_SLICED_7.jpg

ALL1_SLICED_8.jpg

ALL1_SLICED_9.jpg

ALL1_SLICED_10.jpg

ALL1_SLICED_11.jpg

ALL1_SLICED_11.jpg

ALL1_SLICED_12.jpg

ALL1_SLICED_13.jpg

ALL1_SLICED_14.jpg

ALL1_SLICED_15.jpg

ALL1_SLICED_16.jpg

ALL1_SLICED_17.jpg

ALL1_SLICED_18.jpg

ALL1_SLICED_19.jpg

ALL1_SLICED_19.jpg

ALL1_SLICED_20.jpg

ALL1_SLICED_21.jpg

ALL1_SLICED_22.jpg

ALL1_SLICED_23.jpg

ALL1_SLICED_24.jpg

ALL1_SLICED_25.jpg

ALL1_SLICED_26.jpg

Edytowano przez tatar021

Pani Kasia

Pani Kasia

6 godzin temu, KaPi666 napisał:

dlaczego my nie mamy takich serwerów?

W Polsce jak w lesie, mentalność januszy cebulaków

2ez7fhs.jpg

Pani Kasia

Dnia 21.05.2018 o 19:38, CzUcZo. napisał:

Jaki to typ serwera ? 

~Medium

Serwer jak najbardziej polecam. Gra się przyjemnie. 

Pani Kasia

Też jestem zainteresowany. Jest język polski/angielski w opcjach do ustawienia? :) 

Popykałem dzisiaj, spoko się gra. Jest polski język ale klasycznie ze zbugowanymi znakami. Angielska wersja dużo lepsza. Chyba zostanę na dłużej, jc pw :) Chętnie popykam z kimś

Edytowano przez Ha3py

Dnia 13.06.2018 o 16:55, Yoshimitsuu napisał:

I jak panowie fajny serwer , gra troche polaków , jest z kim pograc ? Banuja niby na 5 dni za hacki , sprawdzic mozna ;D

Teraz administracja tak nie banuje :D Polaki grają ale większość to dzieciaki z którymi się nie da dogadać.

Patrzac po prezentacji az szkoda nie wbic. zawitam na dluzej

BvB////Ac Milan 

31 minutes ago, HekateTheMagic said:

Jest spolszczenie serwera?

jest od razu wgrane ale nie wszystko jest spolszczone

BvB////Ac Milan 

serwer spoko, sporo nowości, ale już o mapce do teleportowania pod Tab'em nie pomyśleli... 

Edytowano przez Lancer Miszcz

fb.com/myrodj

Ja tylko dodam, że weszła w życie aktualizacja a wraz z nią został podwyższony lvl do 115 i wiele innych rzeczy z tym związanych.
( Co prawda ja nie jestem zwolennikiem podwyższania lvl'i bo moim zdaniem psuje to grę i zamiast robić jakieś wojny królestw to ciągle wieczne expienie, robienie eq, biologa itd... Natomiast gra w 3 dupy ludzi i serwer pomimo tej aktualizacji uważam za spoko. Jak ktoś ma luźne podejście do gry to może śmiało zaczynać ) 

W co ładować kasę najlepiej na starcie, żeby podbić dmg? Pas/szarfa/alchemia, może jakieś kostiumy/nakładki?

No opcji jest sporo w sumie.. Ja przykładowo kupiłem pierwszego peta, dalej zrobiłem sobie pas i dzisiaj kupiłem wierzchowca i fryzurke tygodniową. Za mało czasu mam by jakoś zarabiać więc zbieram w ciągu tygodnia wszystko i potem hurtem wszystko sprzedaje ;p  
Odnośnie pasa no to jeśli masz postać z 90 lvl to nie opłaca się kupować pasa +9 za 300kk od ludzi. Ja kupiłem sobie ulepszacze ( 3x smocza łuska, 3x smoczy szpon i 10 białych pereł ) i sam wytworzyłem pas, a to dlatego że ulepsza się go tak samo jak ebo - małze i kryształy z metków. No ale to tylko moja taka sugestia po prostu ^^ 
Dobrze by było też ten system na F5 sobie z czasem robić i ja się tak zbieram do tego i zbieram ale jakoś nie umiem się zebrać by się tym zająć w koncu xD
Patrzyłem już nawet gdzie można by po prostu yangi dropić ale nie znalazłem takiego miejsca co by się to kalkulowało jakoś.

Dobra, kupiłem pas za 250kk i kolczyki+9 z przetopami za 430. Ogólnie to widzę, że na niższych poziomach można sobie zarobić na wszystko bez najmniejszego problemu. Biegam sobie na dungeon z orkami i pomiędzy robię księgi misji. Nie wiem czy miałem farta, ale wydropiłem dziś 3 legendarne kamyczki duchowe :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...