Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Classic DivineWorld.eu [Dedyk] [Easy]


Kubek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, Kubek napisał:

Tak, dość duża liczba graczy i cały czas rośnie :)

Łapcie filmiki z serwera :)

  Odkryj ukrytą treść

 

  Odkryj ukrytą treść

 

  Odkryj ukrytą treść
  Odkryj ukrytą treść

 

 

 

Wpadne wpadne, powodzenia życze 

Edit:

@Kubek

Pomożesz mi z rejestracją na forum? Jak chce wpisać ten kod CAPTCHA przy rejestracji to mam takie coś i nie mogę ani go odświeżyć aby dało mi inny ani nic

https://zapodaj.net/4aef16e649c50.png.html

 

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Dnia 15.04.2018 o 16:48, Sztel1 napisał:

Wpadne wpadne, powodzenia życze 

Edit:

@Kubek

Pomożesz mi z rejestracją na forum? Jak chce wpisać ten kod CAPTCHA przy rejestracji to mam takie coś i nie mogę ani go odświeżyć aby dało mi inny ani nic

https://zapodaj.net/4aef16e649c50.png.html

 

Mam dokładnie to samo. Od 1 kwietnia reCaptcha wprowadziło wersje V2 i V1 już nie działa.

Opublikowano
Dnia 15.04.2018 o 16:48, Sztel1 napisał:

Wpadne wpadne, powodzenia życze 

Edit:

@Kubek

Pomożesz mi z rejestracją na forum? Jak chce wpisać ten kod CAPTCHA przy rejestracji to mam takie coś i nie mogę ani go odświeżyć aby dało mi inny ani nic

https://zapodaj.net/4aef16e649c50.png.html

 

przepisz to co tam pisze w tym okienku (na czerwono) :)

Opublikowano
1 godzinę temu, toxic0.0 napisał:

przepisz to co tam pisze w tym okienku (na czerwono) :)

 

2 godziny temu, dzikihooj napisał:

Mam dokładnie to samo. Od 1 kwietnia reCaptcha wprowadziło wersje V2 i V1 już nie działa.

 Okazało się że nie trzeba nic tam wpisywać xD po prostu trzeba podac nazwe, email i hasło 

Opublikowano
22 godziny temu, Sztel1 napisał:

 

 Okazało się że nie trzeba nic tam wpisywać xD po prostu trzeba podac nazwe, email i hasło 

Okienko z reCaptcha już nie wyświetla się .

Zrobiłem jak piszesz i mam to: "Potwierdź, że jesteś człowiekiem

 


Nie przeszedłeś testu bezpieczeństwa. Proszę spróbować ponownie."

Opublikowano
23 godziny temu, dzikihooj napisał:

Okienko z reCaptcha już nie wyświetla się .

Zrobiłem jak piszesz i mam to: "Potwierdź, że jesteś człowiekiem

 


Nie przeszedłeś testu bezpieczeństwa. Proszę spróbować ponownie."

 

22 godziny temu, finkol napisał:

Dokładnie mam to samo co kolega wyżej. Nie można się zarejestrować.

Zaraz się tym będziemy zajmować :)

Opublikowano
  1. Serwer mega zbalansowany pod względem chyba wszystkiego
  2. Dogonienie czołówki jest osiągalne i później zależy tylko od szczęścia w bonowaniu
  3. Exp jest raczej przyjemny, drop pomaga ewentualnej wymianie na coś czego akurat potrzebujemy
  4. Administracja odpisuje w grze max do 15 minut
  5. Mało dzieciaków obrażających innych, raczej przyjemni ludzie bez spiny

Jedyne czego mi brakuje - a może nie trafiłem - to jakichś większych wojenek. Graczy jest dużo, większość eq już jako takie ma, można by pomyśleć nad jakimś eventem między królestwami czy coś.

Reasumując, polecam serwer jeśli tęsknisz za starym klimatem na PLu, a zarazem podoba ci się wachlarz wariacji jakich możesz użyć do stworzenia swojego potwora do PVP. Pozdrawiam! ;)

'But it's been no bed of roses no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race
And i ain't gonna lose
'

WTF ?! To nie jest reklama... Klikaj!

b234x60.jpg

Opublikowano

Bardzo fajny serwer. Jedyny problem jaki mam, to że robię 5 trut, a od dwóch dni żadna mi nie wbiła na 50%. #badluck
A, no i osobiście myślę, że patent z używaniem broni 75 do pvp jest... dziwny. Preferowałbym zwykłe bronie 65, ale to może też jest urok tego serwera.

Polecam jak najbardziej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...