Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Korzystanie z bieżni szkolnej po godzinach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gdy zrobi się ciepplej chciałbym troche pobiegać, poćwiczyc kondycję.

Myślicie że mógłbym korzystać ze szkolnej bieżni swojej starej szkoły? Nie chcę iść i zrobić z siebie palanta :D

Ktoś już coś w podobie robił?

I chcę biegać na bieżni bo zawsze mam ten sam dystans odmierzony i mogę jasno pracować nad sobą, czasem i okrążeniami.

 

Opublikowano

Jeżeli szkoła udostępnia sprzęt odpłatnie po skończonych lekcjach to jak najbardziej możesz iść spytać.

Wątpię, że w trakcie lekcji byś mógł korzystać.

 

Opublikowano

Ludzie wypożyczaja sale całe, więc nie rozumiem czemu by bieżni nie można było. Jeżeli jesteś jeszcze uczniem to możesz się nawet starać o to żeby Ci za darmo udostępnili, w koncu jest to jako zajęcia poza lekcyjne. 

Trzeba tylko ruszyć się do dyrekcji i się spytać, bo z nimi to różnie bywa. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie wjazd do szkoły jest praktycznie całą dobę ze względu na brak bramy, w byłej szkole brama nie jest zamykana nawet. Jeśli byś sobie wszedł i biegał to stawiam, że nikt by przypału żadnego nie robił, przecież tylko biegasz.

 

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...