Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dekert - wykonam fora IPB/Serwery Metin2/Oferuję Reklamę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
54 minuty temu, Revayerq napisał:

To się naucz, pozdrawiam.

Śmiesznym jest oferowanie się na jednym forum, a na drugim pytanie konkurencji "jak zrobić to i tamto". Oddaj mi % swojego wynagrodzenia (zależny od tego, z czym sobie nie radzisz) to pogadamy. Nie będę Ci wykonywał czegoś, za co TY dostaniesz/łeś pieniądze.

 

Nigdy nie polecałem prostych grajków Twojego pokroju, ponieważ nie oferujecie NIC, co by nie można było znaleźć w poradnikach/zrobić samemu w kilka godzin metodą prób i błędów. I w tym momencie zaorałeś sam siebie.

 

PS: Jako "kolega po fachu" zalecam w końcu nauczenie się tego "4+", to nie boli, praktycznie nikt już nie korzysta z 3.4. Chyba, że chcesz, aby było więcej dla nas (normalnych oferantów).

Akurat nie dostaje za to hajsu bo to moje forum.

Śmieszne by było, jakbym pytał się "konkurencji" o 3.4, a tego nie robię.

Ciebie mało kto poleca z tego co czasami widzę ;p

 

 

  • Aive zablokował(a) ten temat
  • Aive odblokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...