Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy w tych czasach tzw. "Bungee" ma prawo istnienia na serwerach minecraft?


Czy w tych czasach tzw. "Bungee" ma prawo istnienia na serwerach minecraft?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w tych czasach tzw. "Bungee" ma prawo istnienia na serwerach minecraft?

    • Tak
      5
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wraz ze znajomym postanowiliśmy założyć serwer minecraft. Lecz spotkał nas ostatnio "spór" w sprawie tzw. "Bungee". Oczywiście on chciałby, aby taka struktura istniała na serwerze, a ja nie. Więc oto pytanie do was, Czy w tych czasach tzw. "Bungee" ma prawo istnienia na serwerach minecraft? 

Spoiler

1aHiMeS.png


 

Pomogłem? Daj like ;)

Opublikowano

Jak łatwo zauważyć teraz kompletnie żaden serwer nie korzysta z bungee corda więc chyba mają jakiś powód. Z drugiej strony moglibyście być nowością i jako jedyni na całym świecie wprowadzić BungeeCord na swoich serwerach.

Opublikowano

Tu nie chodzi o bungeecorda tylko o wieże z której się skacze. 

7 godzin temu, terechsan napisał:

Jak łatwo zauważyć teraz kompletnie żaden serwer nie korzysta z bungee corda więc chyba mają jakiś powód. Z drugiej strony moglibyście być nowością i jako jedyni na całym świecie wprowadzić BungeeCord na swoich serwerach.

 

8aVvxa2.png

Opublikowano
Dnia 17.02.2018 o 01:54, terechsan napisał:

Jak łatwo zauważyć teraz kompletnie żaden serwer nie korzysta z bungee corda więc chyba mają jakiś powód. Z drugiej strony moglibyście być nowością i jako jedyni na całym świecie wprowadzić BungeeCord na swoich serwerach.

??? xD Jedyni na świecie z BungeeCord? Co ty piszesz?


 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bungee na serwerze? Zależy co to miałby być za tryb. Sądzę że taki parkour byłby nawet spoko :D Czy tam odreagowanie po stawianiu tysięcy bloków na freebuildzie :D

335414.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...