Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Technik / Programista poszukiwany! Wynagrodzenie pieniężne!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry,

Poszukuję technika/programistę do stałej współpracy przy naszych najnowszych projektach.

O nas:

Posiadamy duży serwer Minecraft, aktualnie mamy 3 tryby, oraz dochodzą kolejne. Aktualnie gra u nas średnio 250 osób w jednym czasie, a ambasadorem serwera jest bardzo duży youtuber minecraftowy.

Oczekujemy:

-Umiejętność konfiguracji pluginów open-source oraz premium
-Znajomość Javy na poziomie min. podstawowym (nie będziecie mieli problemu z napisaniem prostego pluginu)
-Znajomość systemu BungeeCord
-Znajomość działania baz danych Mysql oraz Redis
-Umiejętność optymalizacji serwera i jego ustawień
-Dużą dostępność w godzinach popołudniowo wieczornych
-Odporność na stres
-Otwarty umysł oraz chęć nauki nowych rzeczy
-Min. 16 lat

Oferujemy:

-Pracę w doświadczonym oraz zawsze uśmiechniętym zespołem
-Szefa z którym zawsze można się dogadać
-Wynagrodzenie finansowe, uzależnione od umiejętności (płatność miesięczna na podstawie umowy o dzieło)

Zainteresowanych zapraszam na PW, bądź GG: 8235617
 

Opublikowano

Co to się porobiło. Dzisiaj już nawet, żeby być adminem na serwerze minecrafta trzeba znać kilka języków?

Opublikowano
Dnia 2.02.2018 o 20:56, Hussin napisał:

Co to się porobiło. Dzisiaj już nawet, żeby być adminem na serwerze minecrafta trzeba znać kilka języków?

chyba nie chcesz mi powiedziec ze bedziesz polskim adminem na niemieckim serwerze

k3HeXgc.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Coś tu chyba nie gra skoro tematów o podobnej treści na swoim koncie masz, technicy słabi? A może pracodawca? :D

Opublikowano

Spędziłem tam troche ponad pół roku, względnie polecam, osoby przyjęte będą miały przyjemność w edycji moich plików :P
 

Dnia 14.04.2018 o 19:05, Peppe napisał:

Coś tu chyba nie gra skoro tematów o podobnej treści na swoim koncie masz, technicy słabi? A może pracodawca? :D

Raczej dzieci boją się umowy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...