Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec serwerów nielegalnych?


BestPol24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie napisali żadnych informacji na jakiej zasadzie ma ten nowy mechanizm polegać i czy w ogóle cokolwiek zmieni. Na ten moment nie ma wymuszania aktualizacji plików serwerowych, więc nawet jeżeli nowy system zapobiegnie podrabianiu licencji, to prawdopodobnie nielegalne serwery pozostaną z nami jeszcze dłuuuugo, tyle że na starych plikach.

Opublikowano
1 godzinę temu, orkin napisał:

Nie napisali żadnych informacji na jakiej zasadzie ma ten nowy mechanizm polegać i czy w ogóle cokolwiek zmieni. Na ten moment nie ma wymuszania aktualizacji plików serwerowych, więc nawet jeżeli nowy system zapobiegnie podrabianiu licencji, to prawdopodobnie nielegalne serwery pozostaną z nami jeszcze dłuuuugo, tyle że na starych plikach.

Wystarczy ze teamspeak zrobi wymuszanie wersji chociaz panowie z 1 forum moga spoofera ogarnac. Wiec wszystko zalezy jak ts ogarnie ta kwestie.

ewentualnie mogliby puscic jakiegos exploita na starsza wersje mysle ze to czesciowo rozwiazaloby problem.

Opublikowano

Zawsze na wszystko jest rozwiązanie.

Kwestia jest taka, że większość graczy nie będzie specjalnie robić, ulepszać swojego klienta TS3, aby wejść na crackowany serwer.

Przepuszczam, że tu będzie również robione coś z klientem. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...