Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na nowy tryb - pomysły użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Blackovskyy napisał:

Takie tryby już są np. RPG minefox i wiele innych. Po co to powielać? Pozdrawiam 

Po to jest ta ankieta. Dobrać składniki, wymyśleć je, aby stworzyć nowy epicki tryb.

Sieć Serwerów RPG E-Craft.PL

1.7-1.13

Opublikowano
20 godzin temu, xN0MANDx napisał:

Po to jest ta ankieta. Dobrać składniki, wymyśleć je, aby stworzyć nowy epicki tryb.

Ale i tak niezależnie co wybiorą ludzie to wszystko już jest także nic nowego nie wymyślisz...


 

Opublikowano
7 godzin temu, Blackovskyy napisał:

Ale i tak niezależnie co wybiorą ludzie to wszystko już jest także nic nowego nie wymyślisz...

Twoja wypowiedź nie ma najmniejszego sensu. Po to są składniki by stworzyć nowe tryby z własnymi prawami fizyki i zasad.

Sieć Serwerów RPG E-Craft.PL

1.7-1.13

Opublikowano
19 godzin temu, Blackovskyy napisał:

A jeżeli chodzi o tryb to zrobiłbym RPG ale bez nabijania pkt na mobach bo to jest mega nudne...

Jeżeli cię interesuje ciekawostka to od 3 lat pracuje nad trybem który startuje w marcu tego roku w którym są misje jako poziomy rozgrywki, a lvle (exp z mobów) jedynie umożliwia używanie nowych bronii, czyli tak jakby nowe systemy expienie po przez robienie misji. Misja=Poziom LvL=Doswiadczenie Do Uzywania Bronii (i dostepu do areny dusz)

Sieć Serwerów RPG E-Craft.PL

1.7-1.13

Opublikowano
5 godzin temu, xN0MANDx napisał:

Jeżeli cię interesuje ciekawostka to od 3 lat pracuje nad trybem który startuje w marcu tego roku w którym są misje jako poziomy rozgrywki, a lvle (exp z mobów) jedynie umożliwia używanie nowych bronii, czyli tak jakby nowe systemy expienie po przez robienie misji. Misja=Poziom LvL=Doswiadczenie Do Uzywania Bronii (i dostepu do areny dusz)

Jeżeli powstanie taki tryb to chętnie zajrzę :) Pozdrawiam.


 

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Marosking zmienił(a) tytuł na Pomysł na nowy tryb - pomysły użytkowników

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...