Skocz do zawartości

xN0MANDx

Members
 • Zawartość

  200
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O xN0MANDx

 • Ranga
  Debiutant III

Ostatnio na profilu byli

649 wyświetleń profilu
 1. Zalecam zmianę wersji minecraft - najlepiej na 1.8 i wyłączyć modyfikacje.
 2. Wejdź przez eu.e-craft.pl na serwer. + Dodałem łatke na "kicked for spamming" - nie testowane czy będzie działać jakby co to pisz.
 3. Powinno działać już wszystko od przedwczoraj poprawnie.
 4. Dodano zwiastun oficjalny serwera. Zapraszam w sobotę o 16:00 na otwarcie.
 5. ---- OGŁOSZENIE PARAFIALNE ---- DATA PREMIERY ZMIENIONA NA 12 STYCZNIA (SOBOTA) 16:00.
 6. Dodatkowe Zdjęcia SPAWN EXPOWISKO 1 Osoba którą polubisz - Misje Fabularne. (HP jest pokazywane nad serduszkiem na pasku expa - trzeba być innowacyjnym ) ZAPOWIEDŹ ZWIASTUNU To co napisałem tutaj to tylko mały % tego co jest na serwerze. WERSJA: 1.8-1.13 SLOTY: 1000 NON-PREMIUM IP: E-Craft.PL
 7. Pracujemy nad tym. :) (Nie nad nową edycją ale ulepszeniem takowym)
 8. Witam. Mam na sprzedaż konto na hostingu minecraft Enderchest.pl W portfelu znajduję się prawie 527 zł. Cena do ustalenia na pw. Sprzedaje to konto, gdyż korzystam z VPS KVM PRO dla swoich serwerów od dawna. Gwarantuję spokojny dostęp jako jedyna osoba do konta i bezpieczeństwo z mojej strony, że nie będę potem odzyskiwał hasła itp. Jestem osobą która ma na koncie ponad 3000 transakcji w ciągu ostatnich 3 lat. Więc nie ma o co się martwić. Mam tam także serwery które wykorzystywałem ostatnio do testów opłacone na jakiś czas, na które obowiązuje permanentna zniżka za długotrwałą współprace (podana poniżej w rozpisce). 2018-12-03 (20% zniżki) Serwer 1 2019-01-08 (10% zniżki) Serwer 2 Kontakty: Discord: xN0MANDx#8483 Steam: xN0MANDx Lub tutaj na pw.
 9. IP: E-Craft.PL Data otwarcia: 3 listopada (sobota) 16:00 Notatka: Przepraszam za brzydką prezentację, ale nie mam daru artystycznego, mimo iż starałem się jak mogłem i tak słabo mi wyszło. Chciałem zrobić prezentację 3x dłuższą, ale kto wtedy by to czytał, więc nie chciałem was męczyć wszelkimi szczegółami. Żeby ocenić solarix trzeba na nim pograć trochę. W trakcie gry co chwilę pojawia się przed nami setki nowych możliwości. Serwer cechują cudowne budowle oraz wykonanie techniczne. Jest to jeden z najbardziej klimatycznych serwerów jakie istnieją. Na koniec podziękowania dla beta testerów oraz ich miłe słowa jak np: "Najlepszy serwer RPG", "niesamowite" itp. Doceniamy waszą pomoc w trakcie poszukiwania błędów w trakcie otwartej BETY Zapraszamy wszystkich na otwarcie serwera (data premiery powyżej). Czekamy na was!
 10. 1. Zmień/Przeinstaluj Launcher 2. Zainstaluj/Przeinstaluj/Zaktualizuj jave

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...