Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcinek7

Rigid | 100 Cap | EU & CH | Newest SilkroadR files | Insane Innovations | RE 23.12

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Rigid jest tutaj, najbardziej aktualny serwer Silkroad z najnowszymi dostępnymi plikami jest gotowy do przeniesienia tej gry na wyższy poziom. Przyszłość wreszcie tu jest!

vKHbfab.png

Rigid

Jako Rigid mieliśmy wiele dużych serwerów w wielu różnych grach. Nadszedł czas, aby spróbować Silkroada. Wiem, że słyszałeś wiele razy, rozmawiając o nowym zespole z tą częścią graczy, ale tym razem jest inaczej. Mamy najnowsze i najbardziej aktualne pliki Silkroad R, które są wystarczające, aby udowodnić, że nasz zespół jest spragniony wielkiego sukcesu na tej scenie!

Następna generacja Silkroada

Czy nie znudzi ci się odtwarzanie tych samych plików w kółko? Robiąc te same czynności, widząc te same rzeczy od lat. Nadszedł czas na zmianę, dużą zmianę. Większość z was nigdy nie grała na żadnym serwerze Silkroad R, a cały projekt może wyglądać nieco dziwnie. Zaufajcie mi, że wszystkie zmiany dokonane w tych plikach poprawią jedynie ogólne wrażenia. Jest tak wiele nowych funkcji, a kiedy mówię o funkcjach, mam na myśli prawdziwe funkcje, które znacznie ułatwią ci życie i bardzo Cię podekscytują.

Warto zainwestować Twój czas

Znudzony odtwarzaniem serwerów opartych na vsro, które trwają 1-2 miesiące? Znudzony koniecznością zaczynania od początku i znowu grania w te same systemy na tych samych plikach z tymi samymi zespołami oferującymi te same rzeczy? Poznanie zespołu Rigid, jest jedna rzecz, której mogę być pewny i jest to to, że jest on zupełnie inny od wszystkich innych zespołów Silkroad. Naprawdę widzą wszystko inaczej po ich ogromnym doświadczeniu w tworzeniu wielu serwerów w wielu różnych grach.

Więc jestem pewien, że mogę powiedzieć, że ten zespół będzie oferował naprawdę długoterminowy serwer, brzmi to zabawnie, że prywatne serwery Silkroad trwają 1-2 miesiące, a potem są zamykane. Są przyzwyczajeni do czegoś zupełnie innego. Więc jeśli masz dość powtarzania tych samych historii raz za razem i chcesz serwera, w którym twój czas i pieniądze będą cenione i szanowane, koleś jesteś na właściwym miejscu!

iNOqgab.png

Boisz się zmian?

Czy od lat grasz na serwerach Silkroad, opartych na kontraście i boisz się spróbować czegoś nowego? Nie powinieneś! Wiem, że może to wyglądać naprawdę skomplikowanie, ale jeśli przyjrzysz się dokładniej, nie jest to wcale skomplikowane, jest po prostu ulepszone. Ponadto, upewnimy się, że wyjaśnimy wam każdą pojedynczą cechę. Nawet jeśli nigdy nie grałeś na Silkroad R, po przeczytaniu całego wątku, będziesz czuł się tak jakbyś już to wcześniej robił!

Najbardziej aktualne pliki Silkroad-R

Rigid jest oparty na najbardziej aktualnych plikach Silkroad R! Tak! Nie ma powodów, aby być zazdrosnym o oficjalne serwery Silkroad R. Rigid ma wszystko dostępne! Pliki, których używa Rigid, są plikami, z których korzystał Ephesus. Jednak bardzo dobrze wyszkolony zespół programistów, którzy pracują dla Rigid zdołał udoskonalić te pliki jeszcze bardziej, dodając wiele szalonych funkcji, których nawet nie moglibyście sobie wyobrazić.

Prawda jest taka, żea niektórzy programiści mogą zaoferować nieograniczony serwer! Większość z was nigdy nie próbowała grać na Silkroad R i utknęła na serwerach opartych na vsro, które są najbardziej popularne na prywatnej scenie Silkroad od lat. Nadszedł czas na zmianę, nadszedł czas, aby całkowicie odświeżyć rozgrywkę gry Silkroad!

Dlaczego powinieneś spróbować gry na Rigid?

Rigid jest zdecydowanie najbardziej kompletnym prywatnym serwerem Silkroad, jaki kiedykolwiek stworzono i jestem pewien, że zgodzisz się ze mną, gdy go wypróbujesz. Jego twórcy są na kolejnym poziomie i nie można ich porównać z przypadkowymi deweloperami Silkroad. Rozwijają wiele gier, nie tylko serwery Silkroad i jako zespół, mieli bardzo udane serwery w innych grach z szaloną ilością graczy. Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, że tutaj dają szansę na Silkroad z najbardziej aktualnymi plikami Silkroad R, pliki te bez żadnych zmian byłyby więcej niż wystarczające, aby całkowicie zniszczyć każdy inny serwer oparty na vsro, ale zamiast tego poświęciliśmy ponad 5 miesięcy pracy ulepszając je poprzez sprowadzanie szalonych systemów i funkcji, którymi nigdy nie będziesz w stanie cieszyć się na vsro.

Dla przyszłości tej gry bardzo ważne jest, aby pokazać tym programistom, że cenimy ich czas i to, co oferują na swoim Serwerze, ponieważ zaufaj mi, że tacy ludzie mogą dać Silkroad zupełnie nowy gust i mogą zaoferować ci zupełnie nowe doświadczenie, które odciąży twoją firmę. Uzależnienie od Silkroad. Tak więc dla dobra gry Silkroad, którą wszyscy kochamy, powód, dla którego tu jesteście, teraz to czytacie, WSPIERAJCIE RIGID!

Droga na Rigid

W ciągu ostatnich kilku lat wszystkie prywatne serwery miały dostęp tylko do chińskiej rasy. Jestem pewien, że wszyscy chcielibyście, aby ich następna przygoda była na chińskim i europejskim serwerze, ponieważ sprawi, że gra stanie się o wiele bardziej interesująca, oferując większą różnorodność buildów! Wszyscy wiemy, że Europejczycy mogą być bardzo silni, jeśli gra się je właściwie w party, podczas gdy chińskie party nigdy nie będą mogły stawić im czoła. Jednak będąc posiadaczem najbardziej aktualnych plików Silkroad R, czujemy się pewnie dodając europejską rasę.
Nastąpiło wiele zmian, które umocniły chińską rasę i pozwoliły im osiągnąć bardzo konkurencyjny poziom zarówno jako party, jak i solo. Tym razem mówimy o poważnych zmianach, które obejmują wiele sekcji, nie tylko dając 10% buff do chińskiego jak inne serwery. Gracze, którzy lubią europejską rasę, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, aby cieszyć się konkurencyjnym i wysoko zaludnionym serwerem o ich smaku. Mamy nadzieję, że dzięki waszej cennej pomocy, Rigid będzie kolejnym dużym chińskim i europejskim serwerem!

YouTube

Spoiler

k6eGdab.png

[T]Strona internetowa:

Rigid - Website

[T]Rejestracja:

Rigid - Rejestracja

[T]Download:

Rigid - Rejestracja

[T]=Tymczasowe, główna strona zostanie ulepszona,

gdy Rigid się rozwinie.

Strona na Facebooku:

https://www.facebook.com/RigidSRO/

Kanał Discorda:

Discord

Rigid - eksluzywny BOT!

Rigid deweloperzy zdołali stworzyć własny BOT wyłącznie dla Rigid Silkroad! Tak, dobrze to usłyszałeś, będziesz mógł poznać najbardziej aktualne pliki Silkroad-R z całkowicie darmowym BOTEM!

Obecne funkcje Toolkit:
- Auto-Potion (postać i zwierzęta)
- Zaawansowany trening (Atak / Buff)
- Zaawansowany filtr zwierzaka
- Narzędzie do aktualizacji statystyk
- Aktualizacja oprogramowania Mastery & Skills

Nadchodzące funkcje:
- Kontrola śmierci
- Zapętlanie
- Zarządzanie party
- Buffowanie innych graczy
- I dużo więcej!

Pobierz z Mega

Pobierz z Files.fm

ReBndab.png

Rigid Cap.

Wybrany limit na Rigid ma wartość 100. Efez (z którego pochodzą pliki sztywne serwera) wynosił 90, więc załoga Rigid naprawdę czuła, że oferuje nowy Cap z tymi plikami. Ten Cap ma również największą rzeszę fanów, tak zmieszaną z tym niesamowitym serwerem, że będzie czymś więcej niż szalonym doświadczeniem!

Dynamiczny Cap.

Z łatwością zauważysz, że wiele przedmiotów / funkcji w grze zostało stworzonych dla wyższych poziomów. Dzieje się tak, ponieważ załoga Rigid planuje zwiększyć Cap, gdy uzna, że jest to odpowiedni czas. Dzięki temu serwer stanie się ekscytujący i utrzyma odświeżającą aktywność w grze, obiecując długoterminowy serwer.

Rigid Rates.

Raty mogą wydawać się ci nieco małe, ale nie zapominaj o tym, że Rigid używa najnowszych dostępnych plików, w których doskonale działają scrolle doświadczenia i skillpointów. Istnieje wiele metod w grze, aby je zdobyć, więc nie będziesz miał tak trudnego lvlowania.

ExpRate: 6x
Pt Exp Rate: 8x
Job Exp Rate: 7x
Drop Item Rate: 3x
Gold Drop Rate: 2x

Dostępne rasy.

Ponieważ Silkroad R naprawdę zrobił ogromne kroki w równoważeniu obu klas, zespół Rigid zdecydował się na obie rasy: chiński i europejski, oferując więcej treści i opcji dla graczy!

Piękny screen logowania.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz podczas pierwszego logowania na Rigid, jest piękny nowy ekran logowania, który zapewnia serwerowi doskonałą jakość!

Spoiler

VpTgbab.png

Ankiety w grze.

Bardzo ważne jest, aby załoga serwera miała bezpieczny i natychmiastowy sposób dostarczania opinii społeczności na temat kilku kwestii, które mogą wymagać opinii graczy. Właściciele serwerów bardzo często dokonują wielu ankiet w wielu różnych sprawach od czasu do czasu. Problem polega na tym, że większość sondaży jest nadużywana, więc uzyskanie poprawnych wyników jest prawie niemożliwe. Nie na Rigid! Mamy własny sposób na dodawanie ankiet / ankiet w grze, które pojawią się każdemu graczowi!

HZRccab.png

Zaawansowana ochrona.

Na prywatnych serwerach często zdarza się, że Twoje konto zostało zhakowane, nawet jeśli korzystasz z nowych informacji logowania. Na Rigid to się nie stanie! Po zalogowaniu się i przed stworzeniem pierwszego znaku na Rigid zostaniesz poproszony o wprowadzenie dodatkowego hasła (zawierającego 6-8 cyfr). Za każdym razem, gdy dojdziesz do wyboru postaci, użytkownik zostanie poproszony o wprowadzenie tego dodatkowego hasła przed uzyskaniem jakiegokolwiek dostępu do postaci z tego konta.

Jest to najbardziej zaawansowany system zabezpieczeń, jaki może posiadać serwer Silkroad, a dzięki temu unikamy ręcznych systemów amatorskich, takich jak ustawianie pinezek w grze itp., Które zawsze mogą być nadużywalne. Twoje konto na Rigid jest w 100% bezpieczne, nie musisz się martwić o zhackowanie!

Spoiler

4x6qfab.png

Quest Experience Improved.

Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie grania w MMO bez questów, a niektórzy nawet nie chcą ukończyć jednego pojedynczego questa. Jestem jednak pewien, że liczba graczy, którzy lubią misje, wzrośnie, ponieważ całe doświadczenie questowe zostało znacznie ulepszone, teraz jest o wiele bardziej przyjazne dla użytkownika.

Nowy Filter Petów

Nowy filtr dla zwierzaków jest dostępny na tych plikach, dzięki czemu możesz pominąć wiele niepotrzebnych przedmiotów, które twój zwierzak zbierze i które będą zapychały miejsce. Posiadanie boga na Rigid nie będzie nawet potrzebne! Elementy, które możesz wykluczyć:

• Potions
  • Alchemy Materials
  • Alchemy Tablets
  • Alchemy Elements
  • Scrolls
  • Bolts & Arrows

gFX6gab.png

Nowe Buffy(Baterie)

Spoiler

?url=upload.joymax.com%3A27001%2Fupload%

?url=upload.joymax.com%3A27001%2Fupload%

Nowe opcje Party

Blokada żądania dołączenia do party.
Znudzony faktem, że pewne osoby spamują twoje party z prośbą o dołączenie do party? Teraz możesz po prostu ich zablokować i ułatwić sobie życie!

Mianowanie mastera Party.
Kolejna wspaniała funkcja, możesz teraz wybrać innego mastera party. Nie musisz już wychodzić i tworzyć kolejnego!

Nowe Reversy

Niektóre naprawdę użyteczne opcje zostały dodane na Reversów, takie jak: Przenieś do członków drużyny i przejdź do ustawionej przez użytkownika lokalizacji, która jest specjalną lokalizacją, którą każdy gracz może ustawić, a następnie teleportować się tam za pomocą Reversów. Te opcje, w szczególności ta, która pozwala na przejście do dowolnego członka drużyny, sprawi, że twoje doświadczenie w grze będzie o wiele lepsze!

etlLbab.png

Wymiana przedmiotów.

Spoiler

jRZRdab.png

51Kicab.png

Nowy system startowy!

• Gold nie dropi z mobów do 70 lvla
  • Potiony są darmowe do 71 lvla
  • Z potworów do 70 lvla dropią tokeny, za które można kupić Moony i Suny w NPC(tak jak na ISRO)
  • Specjalne elixiry, które mogą być używane od 1dg do 8dg oraz takie, które można użyć tylko na 9dg i tylko na 10dg
  • Alchemy Tablets nie dropią, wylatują stone.
  • HP/MP/Arrows/Bolts i inne można zdobyć u NPC, które znajdują się w każdym mieście do 70lvla za darmo

Nowe osiągnięcia/titles

Spoiler

Gft9gab.png

PtTBdab.png

Fellow pety

Jak zdobyć fellow peta?

• Kup w Item Mallu
  • Ewoluuj wilka (kup specjalny scroll u stable)
Spoiler

L6C6gab.png

z9vxeab.png

2jtFfab.png

Nowe NPC

Na serwerze jest mnóstwo nowych NPC, które mają fajne funkcje i ułatwiają/pomagają ogarnąć grę. 

Spoiler

hvdEbab.png

hhiQdab.png

2ZY1dab.png

Porównywanie itemów

Od teraz możesz sprawdzić, czy item, którego zdobyłeś, jest lepszy od tego, którego posiadasz!

Spoiler

6QZObab.png

Linkowanie itemów

Na czacie możesz pokażac obojętnie jaki item.

Spoiler

WSNYdab.png

Consignment działa!

Spoiler

6rCAbab.png

Alchemia

• Maksymalny plus to +13
  • Raty alchemii ustawione są na bardzo dobre, itemy nie wchodzą szybko na +10, ale też nie trzeba nad nimi siedzieć 2 miesiące.
  • Dostępne są Advanced Elixirs

Nowe dungeony

Spoiler

Xvvedab.png

c2Wgdab.png

Nowe unijne party

Spoiler

WNx2dab.png

Blokowanie itemów

Spoiler

Q9Edeab.png

Balans ras

• CHN Party ma +20% więcej EXPA
  • CHN po dodaniu jednego drzewka w force, dodają się automatycznie TRZY!(fire,cold,lightning)
  • EURO ma +10% do broni
  • Skille zostały ulepszone/osłabione

Silki

Są dostępne dwa rodzaje silków: Premium Silki(wszystko, co za nie kupisz, możesz wymieniać z innymi graczami itd.) oraz Zwykłe Silki(wszystkie kupione przedmioty są przypisane do konta)

Nowy Item Mall oraz Nowe Storage

Spoiler

PnPzeab.png

9YnXaab.png

Nowe Job Itemy

Spoiler

2p6Qbab.png

Nowy system craftingu oraz system JOB

Spoiler

AkhJcab.png

WIjFaab.png

NOWY, JEDYNY BOT W GRZE DLA WSZYSTKICH!!!!!

Spoiler

EdMWcab.png

oIbpdab.png

cNTwcab.png

Nagrody za CTF:

• 3 x Magic stone of Str(Lvl.10)
  • 3 x Magic stone of Int(Lvl.10)
  • 3 x Skillpoint Scroll
  • 3 x Weapon Elixir(Lvl.10)
  • 2 x Shield Elixir(Lvl.10)
  • 2 x Armor Elixir(Lvl.10)
  • 2 x Accessory Elixir(Lvl.10)
  • 2 x Lucky Magic Powder(10th)
  • 2 x Trigger Scroll
  • 2 x Strength Scroll
  • 1 x Mental Scroll
  • 1 x Magic stone of Astral(Lvl.10)
  • 1 x Magic stone of Immortal(Lvl.10)
  • 1 x Magic POP card
  • 1 x Premium Magic POP card
  • 2 x 10% damage/absorb increase scroll
  • 2 x Rigid Coin(Cooper)
  • 1 x Chamber of Vicious Shadows Entrance Ticket

System Soxów:

SOS: Zabijanie mobów i unikatów

MOON: Zabijanie mobów i unikatów, zbieranie talismanów z FGW

SUN: Zabijanie mobów i unikatów oraz kupno w NPC za coiny:

• Cooper Coin: CTF
  • Bronze Coin: Target Trading
  • Silver Coin:  Dungeon of Ferocious Uniques (unikaty je dropią).
  • Gold Coin: Survival arena (Kup je od Survival Arena Manager).

SOX Balans:

• SOS = Second tier + 1.41%.
  • SOM = Last tier + 2.41%.
  • SUN = Last tier + 8.41%.

Nagroda za codzienne logowanie:

Spoiler

rIZrcab.png

dVsbgab.png

Aktualnie trwają prace nad wyjątkowym botem zrobionym pod ten serwer!

Spoiler

8WNofab.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tyle. Od siebie mogę dodać, że jest to naprawdę fajny server, który nie nudzi się po kilku dniach grania, server niedawno wystartował, więc na każdych mobach można znaleźć nawet po kilka party(to jest naprawdę super!). Tokeny mają większy drop, z każdego moba wylatuje po jeden token(oprócz mobów specjalnych(np. na FGW)), więc na spokojnie można nazbierać tokeny na suny na każde degree. Na serverze gra codziennie 1200 osób, co widać. 

Jest polska gildia -> GuanTanaMera

Spoiler

18/19 osób online - i tak codziennie, nieźle, co? :-D

9oZQUgH.png

dbE9Ngb.png

c5yfsWl.png

fNkUMIf.png

Mój nick -> Oczko

Można pisać w sprawie gildii: KoksOverMe, Oczko, Ayo, Mesajah, LoordB

Zapraszam serdecznie! ;)

Edytowano przez Marcinek7
  • Lubię 1

Właśnie pobieram wreszcie jakiś konkret na privach i mogę wrócić do gry :)

3 godziny temu, ItsOnlyFear napisał:

Zapraszamy do Polskiej Glidii 

Pisać do Mesajah lub KoksOverMe

Jak wy afk jestescie wiekszosc czsu ;p Pm Ayo

Autor tematu Napisano
4 godziny temu, radek49 napisał:

sciagam jest miejsce w gildi?

Aktualnie jest full.

2 godziny temu, Morpheus napisał:

Jak ogarnąc tego bota ? trzeba jakies id i pw wpisac ;/

Tego jeszcze nie próbowałem, więc nie pomogę. Cały czas leciałem na bocie wbudowanym w grę[przycisk T], a później na PHBocie.

1 godzinę temu, Marcinek7 napisał:

Aktualnie jest full.

Tego jeszcze nie próbowałem, więc nie pomogę. Cały czas leciałem na bocie wbudowanym w grę[przycisk T], a później na PHBocie.

wydaje mi się że koledze wyżej chodzi właśnie o phbota .

Tak,chodzi mi o phbota,jak ominac wpisywanie id i hasla do niego :)

Phbot jest płatny i musisz miec konto...

zapowiada sie dość dobrze, zobaczymy co z tego wyjdzie po kilku miesiącach, pobieram .

Prezentacja naprawdę Ciekawa, widać że włożyłeś w to sporo pracy. Jak najbardziej mogę polecić serwer i samego autora tematu :)
Większość powinna brać z Ciebie przykład :)

Akurat prezentacja jest z epvp :) ale szacun, ze chcialo Ci sie to kopiowac i tlumaczyc wszystko. Serwer fajny, jednak po osiagnieciu 100lv robi sie nudny. Jezeli cos sie nie zmieni w najblizszym tygodniu, to planuje zmiane serwera. Nawet farmic nie mozna sox itemow solo, bo 4 spoty tylko w b4 sa i wszystkie zawsze przez pt zajete. Duzo szumu narobil, ale jak czegos nie zmienia to watpie, ze sie utrzyma dlugo.

Będzie gildia dla low lvl która mi usunęli przez rollback😤 Pm Ayo lub Syndra. Myślę że po 16 już będzie jak wrócę z pracy 😀

Cześć, może ktoś z Was przestał grać na tym servie i ma zbędnego chara z wyższym lvl ?:) pozdrawiam

A ja z zapytaniem czy warto zaczac gre? Bo obecnie gram na zszc ale tam srednio 500 graczy a tu 1300 . Jakas polska gildia ?

Nie wiem czy warto wejdź przekonaj się sam :)

Szukam kogoś kto ma slot do sbot'a napiszcie na pw. Oddałbym połowe kasy na konto.

Apropo sbota, ten darmowy nie dziala? Bo na kazdym innym serwie dziala tylko nie tu.

Tak w ogole jest jakas poslka aktywna gildia ? Bo gram i nie moge nic znaleźć , a grając bez kontaktu z rodakami to trochę lipa nie gra.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1524006
Użytkowników: 1192954
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Partizanto