Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FBOT] Automatyczny bot na twój serwer głosowy (JAVA)


.Dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
30 minut temu, ppatroll1144 napisał:

Dalej to samo :C zmieniłem jak napisałeś zostało ID jednej grupy

Teraz taki error w logach jest https://pastebin.com/6CaQgpHe

Teraz masz jedynie błąd w samym config.yml, zmień storage-type: MySQL na storage-type: MYSQL

Jak to nie podziała podeślij plik config.yml na hastebin

Opublikowano
17 minut temu, ppatroll1144 napisał:

Połączył się, ale działają tylko niektóre funkcje. Logi: https://pastebin.com/SqKqyKhR
Config.yml: https://pastebin.com/ycyPUTxF

Tak jak mówi .Dot, dane do serwera mysql są nie poprawne + aktywowałeś Dynamiczny baner lecz w folderze files nie masz pliku template.png

15 minut temu, .Dot napisał:

Podałeś złe dane do serwera MYSQL.

 

Opublikowano

Ooo...  Jeszcze nie widziałem bota ktory został napisany w javie. 

"+"  za projekt 

Mam nadzieję że będzie więcej funkcji :)

 

Pozdrawiam

▪ Pomogłem ? Daj plusika.. ▪

▪▪

Opublikowano

1.png

3 godziny temu, luxDeveloper napisał:

Tak jak mówi .Dot, dane do serwera mysql są nie poprawne + aktywowałeś Dynamiczny baner lecz w folderze files nie masz pliku template.png

 

Teraz raczej dane dobre bo utworzył tabelę a topka, rekord użytkowników i ostatni użytkownik dalej nie działa

Logi: https://pastebin.com/YFtkeiYZ

Opublikowano
10 minut temu, ppatroll1144 napisał:

Utworzył tabelę a topka, rekord użytkowników i ostatni użytkownik dalej nie działa. (Jestem zielony jeżeli chodzi o mysql)

Wrzuciłem aktualizacje, bo mały fail zrobiłem w kodzie, jeśli ktoś miał customową nazwę bazy danych i tak szukało po tej domyślnej, pobierz nowego jar'a i wrzuć, jeśli dalej coś będzie daj logi.

http://unlimitedforyou.pl/dl/fbot.rar

Opublikowano
On 12/14/2017 at 12:33 PM, luxDeveloper said:

image.png

CPU nie przekracza u mnie 15%, RAM jakoś 100 mb? nie jestem pewien, jest to beta więc może być różnie ale na razie jest w miare, co aktualizacje staram się zoptymalizować zużycie zasobów, znam już pare dziwnych sytuacji w 1.0.1 które mnie niepokoją ale to na przyszłą aktualizacje.

 

On 12/14/2017 at 2:19 PM, luxDeveloper said:

W bazie danych mam 1700 wpisów, na serwerze przebywa do 50 osób max.

No to nie fajnie jak tyle ramu i cpu na 50osób max, ciekawe co by było jak by było na serwerze z 200 osób, ale fajnie że jakieś nowe boty na MPC ;) Powodzenia

Opublikowano
53 minuty temu, Casual napisał:

 

No to nie fajnie jak tyle ramu i cpu na 50osób max, ciekawe co by było jak by było na serwerze z 200 osób, ale fajnie że jakieś nowe boty na MPC ;) Powodzenia

w tej wersji straszne zżerał ram i cpu, w zaktualizowanej jest już lepiej.

Opublikowano

Siemanko!

  • Komenda: Info nickname — Informacje o użytkowniku

25465753_906099352880096_2101851465_n.png

  • Komenda: move idgrupy idkanału - Możesz przerzucić osobę poprzez użycie bota na dany kanał
  • AutoUpdate: Dodaliśmy do systemu bota, auto update, nie będziecie musieli ciągle pobierać bota, sam będzie wam się updatował, również stworzy się plik tekstowy i wszystko będzie tam pisało, co zmieniliśmy lub co dodaliśmy.
  • Optymalizacja kodu, zobaczyliśmy małe błędy, które naprawiliśmy, jak i stabilność i wydajność została poprawiona.

Życzę testowanie bota, link na gorze!

Opublikowano

Witaj, czy udzieliłbyś mi informacji w jaki sposób rozwiązałeś metodę configu do bota... Jak to u Ciebie działa? Widzę ,że działa to w plikach .yml, ale jak pobierasz z nich dane. Pozdrawiam.

Rosa - title.png

Opublikowano
3 godziny temu, m_Rosa napisał:

Witaj, czy udzieliłbyś mi informacji w jaki sposób rozwiązałeś metodę configu do bota... Jak to u Ciebie działa? Widzę ,że działa to w plikach .yml, ale jak pobierasz z nich dane. Pozdrawiam.

Używam libki @GotoFinal diorite-config-minimal.

Opublikowano
2 godziny temu, luxDeveloper napisał:

A dane do mysql poprawne?

Poprawne, jedna tabela została stworzona.

Aktualnie błędy:

2017-12-22 23:08:01,940 ERROR [main] SLF4J: Failed to load class "org.slf4j.impl.StaticLoggerBinder".
2017-12-22 23:08:01,943 ERROR [main] SLF4J: Defaulting to no-operation (NOP) logger implementation
2017-12-22 23:08:01,944 ERROR [main] SLF4J: See http://www.slf4j.org/codes.html#StaticLoggerBinder for further details.

 

Opublikowano

Aktualizacja do 1.0.4:

  • Usprawiono TOP X Połączen, wcześniej opierało się to na bazie z samego TS3 co przy większych serwerach miało opoźnienia przy aktualizacji.
  • Poprawiono bzdurki w Log4j
  • Ogólna poprawa większości kodu, jak zawsze staram się poprawiać wcześniejsze błędy.
  • Dodanie funkcji auto-wiadomości
  • Dodanie funkcji blokady niedozwolonego nicku, sprawdzanie odbywa się podczas wchodzenia na serwer.
  • Dodanie funkcji która aktualizuje informacje na temat kanałów VIP (Tutaj dokładniej o co chodzi: https://gyazo.com/df3de8d7d0278c94ad84a746614747ddhttps://gyazo.com/f82004b828a4f241db995c497ecca556)
  • Dodanie funkcji Anty-VPN.
  • Usprawnienie ładowania bota.
  • Od teraz możesz wyłączyć/włączyć jaką funkcję chcesz.
  • Dodano możliwość zmiany tekstu jaki chcesz aby był wyświetlany na dynamicznym banerze przy aktualizacji rekord online/online/godziny
  • Dodano możliwość zmiany czasu co ile ma się aktualizować dynamiczny baner.
  • Poprawki małych bugów przy przechodzeniu na kanały.
  • Dodano nową kolumnę do bazy danych fbota, jeśli nie chcesz tracić aktualnej bazy danych wpisz ten sql w phpmyadmin: ALTER TABLE firebot_users ADD connections int not null

Miłego testowania, link w temacie :)

A i nie trzeba całego configu na nowo robić, wystarczy wrzucić i odpalić nowego jar'a wszystko co nowe dodane do konfiguracji samo się potworzy w odpowiednim miejscu, wystarczy tylko popatrzeć czego brakuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...