Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Artemida MU | PL | Full Season 6 | Dynamic XP 150x-50x | Max 30RR |Balanced GamePlay | Opening:09.12.2017


mattgoodbye

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po ile mobów spoty? Bo na testach były strasznie małe, aż za małe. Gdzie można znaleźć ustawienia party exp i nagroda na eventach typu DS, BC bo nie widzę ?;p

Opublikowano
5 godzin temu, Uchiha. napisał:

Po ile mobów spoty? Bo na testach były strasznie małe, aż za małe. Gdzie można znaleźć ustawienia party exp i nagroda na eventach typu DS, BC bo nie widzę ?;p

5-7 , eventy te mają większy xp oraz lepsza nagrodę. Postaram się w niedzielę napisać poradnik :)

2h!

 

 

gif.gif

Opublikowano
11 minut temu, KlLLER napisał:

elf soldier buff do ktorego lvla?

220

 

1 godzinę temu, toja19948 napisał:

Buf na elfa żeby arow nie trzeba bylo kupować od 1lvl albo drop gliverow?

Ale co buf ?:D

 

 

bg_fb.jpg

 

gif.gif

Opublikowano

Tak mozna kupic seale , wez pod uwage ze serwer musi sie z czegos utrzymac wybacz ale nie moge przez rok utrzymywac serweru z wlasnej kieszeni ;)  Jesli chodzi o przewage w expieniu wez pod uwage ze jak im sie skonczy seal to beda miec wiekszy juz res co za tym idzie mniejszy XP a wam wiec i roznica zacznie sie tez minimalizowac, tak juz jest ze je robi sie serwer na dluzej to trzeba myslec o jego przyszlosci.

Zostaly wycofane opcje Premium ze strony tak aby totalnie zminimalizowac przewage osob co wspomagaja serwer.

gif.gif

Opublikowano

Jak od samego początku są seale i pandy za donate, to nawet nie myśl o tym że server postoi rok.

Start wszystkich postaci od początku także jest idiotyczny...wiadomo że DL op na start, dlatego potrzeba 250lvl żeby go odblokować.

 

Nie da się zresetować statów na stronie, pisze niby 10k za reset, mając 50kk+ nie moge ich zresetować.

Opublikowano
16 minut temu, kamiss90 napisał:

Jak od samego początku są seale i pandy za donate, to nawet nie myśl o tym że server postoi rok.

Start wszystkich postaci od początku także jest idiotyczny...wiadomo że DL op na start, dlatego potrzeba 250lvl żeby go odblokować.

 

Nie da się zresetować statów na stronie, pisze niby 10k za reset, mając 50kk+ nie moge ich zresetować.

Ale droga do wCoin to nie tylko donate , za kazdy res dostajesz 2 Wcoin , mozesz rowniesz wymienic webcoin z grandresu , mozesz glsowac na serwer (dzis bedzie wiecej linkow ) , a tak ze jeszcze przeanalizuje ekonomie i moze dodam dodatkowo do eventow typu bc ds itp ;)

 

 

Przelales zen do Web Walet ?

gif.gif

Opublikowano

Żeby serwer sie utrzymal to wystarczyło donate odpalic po tygodniu albo po 3 dniach żeby każdy mial rowny start a odpalajac je na starcie zaznaczyles ,ze to tylko kolejny twoj gowniany serwer zeby zebrać jak najwięcej hajsu ,chcialem pograc az2 Ayiona Mu ruszy ,ale podziekuje smiech na sali.

Ps. Na takim expie ludzie teraz powinni mieć max 370 lvl po tylu godzinach, a twoje donate juz po 2 rr dobry biznes ;D

Opublikowano

Serwer 15 godzin po starcie a typo już 2rr, obstawiam że do 18 gość jeszcze zrobi ze 2 a może i więcej xD

Sry, ale przy takim tempie to ten serwer się znudzi dość szybko. Ja podziękuje, dla mnie nie ten exp jednak życzę powodzenia.

Opublikowano
39 minut temu, Uchiha. napisał:

Żeby serwer sie utrzymal to wystarczyło donate odpalic po tygodniu albo po 3 dniach żeby każdy mial rowny start a odpalajac je na starcie zaznaczyles ,ze to tylko kolejny twoj gowniany serwer zeby zebrać jak najwięcej hajsu ,chcialem pograc az2 Ayiona Mu ruszy ,ale podziekuje smiech na sali.

Ps. Na takim expie ludzie teraz powinni mieć max 370 lvl po tylu godzinach, a twoje donate juz po 2 rr dobry biznes ;D

 

31 minut temu, Kobcon napisał:

Serwer 15 godzin po starcie a typo już 2rr, obstawiam że do 18 gość jeszcze zrobi ze 2 a może i więcej xD

Sry, ale przy takim tempie to ten serwer się znudzi dość szybko. Ja podziękuje, dla mnie nie ten exp jednak życzę powodzenia.

Seal zostal oslabiony tak aby dawal mniej expa bo roznica sie zrobila za duza macie racje , rozwoj postaci nie trwa 3dni a tak ze jak juz wspomnialem sa darmowe drogi dojscia do wCoinow. Uchiha jesli sam widzisz w rankingu jak "duzo" osob kupilo dopalacz i jesli myslisz ze to w jakims stopniu wgl pokryje wklad w serwer a co wiecej zapewni to ze nie bede dokladal to powinienes sie zastanowic 3 razy .

Tak jak wspomnialem , boosy zostaly znerfione expa oraz sa drogi do osiagniecia wCoinow za darmo.

gif.gif

Opublikowano
7 minut temu, Uchiha. napisał:

To po co ty serwer robisz jak nic od siebie dac nie chcesz ? Zastanów sie następnym razem

Zajebiste podejscie hehe ;) Dalem od siebie bardzo duzo godzin spedzonych przy ustawianiu serwera dla tego zebyscie mogli grać :) I dalem juz tez dosyc sporo kasy i bede dawal , a wsparcie serwera finansowe pozwala jedynie pokryc nawet nie cala polowe miesiecznych kosztow , jesli nie wiesz jak jest nie pisz bzdur.

gif.gif

Opublikowano

Nie będę się tu z Toba sprzeczal bo dużo mógłbym o Tobie mówić niech same twoje serwery przemówia za Ciebie , powodzenia z takim tokiem myślenia ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...