Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 198 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Jak w temacie, długo nie skryptowałem, i nie ogarniam do konca. Jakis nowy programik do Ligi?
I skąd ten kod wziąc do rejestracji? Nie ma nawet zadnej opcji kupna czy cos jak w L# kiedys.

Pani Kasia

Według mnie aktualnie najlepszy program 2 miesiąc bez bana gram fullobv. program jest zamknięty kodu aktualnie nie dostaniesz odstali go tylko użytkownicy oktw.

2 godziny temu, Cytrusowy_Szop napisał:

Według mnie aktualnie najlepszy program 2 miesiąc bez bana gram fullobv. program jest zamknięty kodu aktualnie nie dostaniesz odstali go tylko użytkownicy oktw.

program świeży a juz 2 banwavy wyłapał xD

Pani Kasia

Może ktoś konto na pw podeslać żeby sobie sprawdzić? 

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019

23 godziny temu, cubaza47891374 napisał:

program świeży a juz 2 banwavy wyłapał xD

Nie rozumiem. Gram prawie od początku na poziomie d2 euw i jestem dalej bez bana. :v

Pani Kasia

napisałem, że były 2 banwavy bo tak mi ktoś powiedział, więc ja tego nie potwierdzam :D

da się  jakoś zdobyć dostęp inaczej niż kupno wtedy oktw, te jakieś inne sposoby?

50 minut temu, cubaza47891374 napisał:

napisałem, że były 2 banwavy bo tak mi ktoś powiedział, więc ja tego nie potwierdzam :D

da się  jakoś zdobyć dostęp inaczej niż kupno wtedy oktw, te jakieś inne sposoby?

Nie da się, a banwavy nie było.

55 minut temu, Cytrusowy_Szop napisał:

Nie da się, a banwavy nie było.

Dlaczego kłamiesz i piszesz, że grasz od poczatku skoro 14 listopada prosiłeś mnie o dostęp do platformy? 

Banwava może i nie było, ale pojedyczne bany tak

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1

Pani Kasia

Czyli istnieje jakis sposób pozyskania tej platformy? Chętnie bym sprawdził. Odezwałem się do twórców poprzez "Contact Me" z 2-3 dni temu i nic. Ciekaw jestem o co ten cały hype. Pomoże ktoś?

Możesz jedynie odkupić od kogoś konto, ale ceny jakie ludzie za nie chcą są absurdalne no i oczywiście możesz zostać oszukany.

Nie ma możliwości kupna od twórców. Jedyne wejście to invite code, a jeżeli nie byłeś użytkownikiem OKTW, to platforma jest dla Ciebie zamknięta.

Edytowano przez BuBusio

17 godzin temu, szymonekeqq123 napisał:

Dlaczego kłamiesz i piszesz, że grasz od poczatku skoro 14 listopada prosiłeś mnie o dostęp do platformy? 

Banwava może i nie było, ale pojedyczne bany tak

Grałem na udostępnionym koncie, a chciałem mieć swoje. Od pewnego czasu już je posiadam. :)

Ja za długo się prosiłem o dostep, teraz ze znajomym robimy darmową crackowaną wersje. Niedługo będzie free dla wszystkich ;)

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019

2 godziny temu, Beater napisał:

Ja za długo się prosiłem o dostep, teraz ze znajomym robimy darmową crackowaną wersje. Niedługo będzie free dla wszystkich ;)

robić to ty wersje możesz podobno exploitów ;) człowieku jak ciebie przeczytali programiści ,że zrobiłeś rzekomo exploit na botrka 0.1 sekundy to wyśmiali rozkodwane 50% lola to bys miał swoją platformę. Crackować możesz tylko radzę sobie poczytac jak działało crackowane OKTW zobaczysz zabezpieczenia sebbiego to szczeka spadnie.

2 godziny temu, Beater napisał:

Typie czemu mial bys dostac dostep skoro nie kupowales OKTW???

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 198 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...