Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[18] Pytania dotyczące autobuyera Futmate


ciapciak126

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy ktoś z was używa tego bota ? I powie mi jak go najlepiej ustawić ? bo mam styczność z takowym programem pierwszy raz, zawsze używałem trainera, ale podobno fala banów leci od fify18  także zrezygnowałem :aaa:. także zachęcam do korzystania FUTMATE18
Mimo iż, nie potrafię korzystać z tego programu, to wydaję się być dobry lecz brakuje tych konfiguracji właśnie... a sam nie ogarnę tego więc czy była by tutaj jakaś osoba która pomogła by korzystać z tego :v ?  

Pomogłem daj +++  <3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Używałem, ale przez Captcha mam zablokowany dostep do WebApp i aplikacji, więc teraz lipa. Program jest dobry, ale trzeba siedzieć przy nim cały czas i szybko rozwiązać test Captcha.

Ustawiałem liste zawodników i w zależności od posiadanej kasy, ustawiałem coraz to droższych - analogicznie, im więcej kasy, tym droższy piłkarz. Buy% ustawiałem na 82, Sell% na 96%. Minimalny profit według życzenia. Ale obecnie Futmate jest już płatny

Opublikowano

Nie banują od razu, tylko blokują Transfer Market przez WebApp i aplikację na fona na czas nieokreślony. Można wtedy handlować tylko przez grę. Jeśli w odpowiednim czasie nie rozwiążesz testu Captcha kilka razy, to tak się stanie

  • Adder. zmienił(a) tytuł na [18] Pytania dotyczące autobuyera Futmate

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...