Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pamięta ktoś serwer OzoneLandia?


ipio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chciałem się was zapytać, czy ktoś pamięta lub kojarzy serwer OzoneLandia. 


Tutaj zdjęcia jednej z edycji:22289943_1156714171140319_87737149494733

Serwer upadł 3 lata temu. Ostatnio napisał Właściciel byłego serwera na FanPagu, że próbują cos odbudować i wiele graczy nie może się doczekać kolejnych postów na FanPagu. Ten post pisze, żeby zobaczyć czy ktoś pamięta serwer i ewentualnie powspominać stare czasy. Dodam Jeszce tutaj, ze to był serwer Survival+Gildie+FreeBuild+Drop.

Opublikowano
3 godziny temu, ForRaceOfficial napisał:

Ja chyba kiedyś na nim grałem. Ale tak jak mówisz, dawno temu, nie pamiętam dokładnie :)

Znowu moze bedzie srwer nie wiadomo nic 

 

Opublikowano

Yup, grałem - pamiętam dobrze, to ten serwer, naszego kochanego sebusia - pamiętam i wspominam jak najlepiej, bo to pierwszy serwer na jakim grałem, a grałem na nim od 2 edycji, więc dużo czasu tam spędziłem :D

I jeszcze to jak grałem z dwoma moimi kumplami, w podstawówce jeszcze, grałem i gram w dużo gier, ale to była moja najlepsza rozgrywka :)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...