Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypt na nielimitowane musicboty na portach


Makumba111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Udostępniam wam skrypt na nielimitowane sinusboty na portach :) . 

Logujecie się na SSH . 

1 ) Nadajecie chmod 777 leon.sh

2 ) ./leon.sh nazwa bota jaką chcecie

3 ) po zainstalowaniu screen ./sinusbot -pwreset="foobar"'

4 ) Ctrl + c

5 ) Sinus bot się wyłaczy wpisujemy exit 

6 ) I to tyle

Wady : 

- Nie można zmienić hasła musi być domyślne foobar 

leon.sh

452.jpg

Opublikowano

Więc jeśli już coś dodajesz na mpc chodzi mi o plik to i dodaj skań nikt w ciemno nie bd pobierał. Ostatnio znalazłem plik gdzie na 1 instalacji postawiłem 6 botow nie sprawdzałem ile moge zrobić instalacji wiec dokładnie nie powiem

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Nie wiem czy ja coś źle robię czy po prostu skrypt nie działa, podczas instalacji na początku wszystko okej, ale podczas gdy tworzenia portu zakończa instalację i dalej nic nie idzie.

Opublikowano
2 godziny temu, Dave. napisał:

Nie wiem czy ja coś źle robię czy po prostu skrypt nie działa, podczas instalacji na początku wszystko okej, ale podczas gdy tworzenia portu zakończa instalację i dalej nic nie idzie.

Pokaż jakie błędy wyskakują.

Opublikowano

hmm albo jestem slepy... albo glupi do reszty, chodzi szybciej ze masz port 8087 z 2 instacjami i trzeba znow odpalac skrypt ? zeby nowy port zostal utworzony (np 8088), a tak wogole wydaje sie ze ten skrypt widzialem gdzies ale w necie jest od ch**** tego teraz ze ledwo czlowiek zapamieta a sa kolejne.. plusik za dobre checi.

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem ale ten skrypt nie dziala wypluwa blędy że 
cp: cannot stat `plugin/libsoundbot_plugin.so': No such file or directory
mv: cannot stat `config.ini.dist': No such file or directory 

prawa 777 na plik są ;) debian 7

aBBJCq0.png

Opublikowano
Dnia 1.10.2017 o 22:07, Cloud156 napisał:

Nie wiem ale ten skrypt nie dziala wypluwa blędy że 
cp: cannot stat `plugin/libsoundbot_plugin.so': No such file or directory
mv: cannot stat `config.ini.dist': No such file or directory 

prawa 777 na plik są ;) debian 7

SinusBot nie wspiera już systemu Debian 7 tylko Debian 8 wzwyż. ;) 

Opublikowano
Dnia 18.09.2017 o 15:45, Makumba111 napisał:

Witam . Udostępniam wam skrypt na nielimitowane sinusboty na portach :) . 

Logujecie się na SSH . 

1 ) Nadajecie chmod 777 leon.sh

2 ) ./leon.sh nazwa bota jaką chcecie

3 ) po zainstalowaniu screen ./sinusbot -pwreset="foobar"'

4 ) Ctrl + c

5 ) Sinus bot się wyłaczy wpisujemy exit 

6 ) I to tyle

Wady : 

- Nie można zmienić hasła musi być domyślne foobar 

leon.sh

452.jpg

No to ładne podpieprzanie czyjejś pracy ;)

Dnia 21.09.2017 o 01:35, zxkalen napisał:

hmm albo jestem slepy... albo glupi do reszty, chodzi szybciej ze masz port 8087 z 2 instacjami i trzeba znow odpalac skrypt ? zeby nowy port zostal utworzony (np 8088), a tak wogole wydaje sie ze ten skrypt widzialem gdzies ale w necie jest od ch**** tego teraz ze ledwo czlowiek zapamieta a sa kolejne.. plusik za dobre checi.

daje ci się tylko tak jest patrz tu

Proszę bana lub Warna dla tego użytkownika @Makumba111

 

Opublikowano
5 minut temu, Makumba111 napisał:

@Hackstalkten skrypt nie działa polecam ci pobrać ten i tamten ;) i sprawdz jaka w nich jest różnica .

Ale gościu nie chodzi oto czy skrypt działa czy tez nie bo każdy głupi potrafi zmienić jedna czy 2 linijki kodu a ty poprostu ukradłes ten skrypt z poradnika który pokazałem wyzej

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ehhh... kradziony skrypt na dodatek źle przerobiony bo proste komendy są tu z błędami co powoduje błędy np.

greenMessage "################################################"
kekMessage""
kekMessage  "               "Nielimitowane SinusBoty"
kekMessage  "                   Script by"
kekMessage  "                    Leon"
kekMessage  "              _____________________"
kekMessage ""
kekMessage  "                 Gaming-Team.pl"
kekMessage""
greenMessage "################################################"

 

:yay:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...