Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Autohotkey do Tibii, leczenie na F1


odyn29

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej.

Próbowałem stworzyć wczoraj makro z użyciem Autohotkey, który w pewnym odstępie czasu wciska przycisk F1 (do tego klawisza przypisane jest zaklęcie).

Dziwnym trafem nie chce mi to działać. Macie jakieś działające skrypty .ahk pod clienta Tibia 10 lub 11 ? Chodzi o oficjalny server.

Próbowałem robić coś takiego:

 

WinActive, Tibia (Outdated Client)

Loop 10
{
 	Send {F1} 
}

Kombinowałem z Send {F1 1} ale w sumie ten skrypt przyciąga mi tylko Tobia Window jako main window ale potem nie dzieje sie nic. Nie wciska mi tego F1.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Opublikowano

Co to jest AU3? :)

Powiedz mi o tym troche więcej :)

Generalnie aby napisać sobie głupie makro do łowienia rybek musiał pobrać ze 3 programy do obsługi myszki oraz bindowania klawiszy,

Jeden z nich przypisał mi F2 do prawego przycisku myszy, inny znowu wciskał lewy przycisk myszy w nieskończoność, inny ruszał kursorem w lewo i prawo.

 

To jest jakiś dramat :(

Aaaaa chodzi Ci o Auto IT 3?

Opublikowano

Tak, mówię o AutoIt :)

Cytat

Generalnie aby napisać sobie głupie makro do łowienia rybek musiał pobrać ze 3 programy do obsługi myszki oraz bindowania klawiszy,

Myślę, że dałoby radę napisać te trzy rzeczy w au3, minusem byłoby to, że musiałbyś być w oknie Tibii i nic nie robić na pc (chyba, że na vm odpalisz skrypt + tibie).

Taki skrypt na klikanie f1, o którym piszesz w pierwszym poście wyglądałby tak:

HotKeySet("{ESC}","Quit")

While True
Send( "{f1}" )
   Sleep(2000)
WEnd

Func Quit()
    Exit
EndFunc

Ogólnie, dużo fajnych rzeczy do Tibii można napisać w tym np:

https://www.mpcforum.pl/topic/1582053-kasteria-helper/

https://www.mpcforum.pl/topic/1593786-tibijka-runemaker

..i więcej w dziale OTS :p

 

  • Marchwj zmienił(a) tytuł na Autohotkey do Tibii, leczenie na F1
Opublikowano

Dzięki.

Widziałem ostatnio fajny poradnik w tym AutoIT3 razem z aplikacją okienkową, która pozwala na ustawianie spalania many co ileś tam sekund itd.

Znajdę chwilę czasu i się przez to przebiję.

 

Znalazłem chwilę czasu aby trochę to przetestować u siebie.

 

Niestety nie działa nawet najprostrzy skrypt, który wkleiłeś. nie używa hotkeya ;)

Stworzyłem prosty skrypt w pliku test.au3

 


HotKeySet("{ESC}","Quit")

While True
   MoveCharacter()
   Sleep(2000)
WEnd

Func MoveCharacter()
    Send("{left}")
	 Sleep(10)
	 Send("{right}")
	 Sleep(10)
EndFunc

Func Quit()
    Exit
EndFunc

Chce żeby mi chodził od lewa do prawa do czasu az wcisne ESC.

ESC dziala ale postac nie chodzi :P

ESC dziala

Wróć.... działą na Tibia 11 ale nie dziala na Tibia 10 :O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...