Skocz do zawartości

Darmowe 10$ na RP w 5 minut - PORADNIK

Polecane posty

Pani Kasia

1 godzinę temu, Wolen napisał:

Czyli wrzucasz coś czego nawet nie miałeś okazji przetestować?

Może wypłaty są czasowe jak kiedyś korzystałem z podobnych stron lecz bardziej w celach zarobkowych to wypłaty były czasowe.

"Idę sobie zamaszyście

i opada ze mnie życie jak jesienne liście.

Jakie liście? Dębu, Brzozy,Topli

ale to boli."

Pani Kasia

Skoro nawet nie wiesz czy to sprawdzony sposób to dlaczego to udostępniasz? I jeszcze z refflinkiem, to już w ogóle nie na miejscu. Powinienem Ci dać za to warna i bana ale pierwszy raz Cię informuję, abyś usunął ten refflink. Jeśli nie jest to sprawdzony sposób to tego nie udostępniaj, najpierw się doinformuj, a potem dopiero podawaj rzetelne informacje. Temat zostawię, może ktoś się zna w tym temacie i się wypowie. 

76561198169311417.png

Autor tematu Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Wolen napisał:

wiec raczej to nie fake!

Ta sentencja miała formę zapewniającą i stwierdza iż ten sposób nie jest fejkiem, bo sprawę promują i prowadzą osób tworzące kryptowalute ETH.

Zdanie zostało opacznie zrozumiane i pojawiło się trochę negatywnych komentarzy, więc myślę, że nie ma sensu abym publikował tu takie informacje. Jeśli ktoś jest zainteresowany sprawą może spokojnie napisać na PW.

Pozdrawiam :)

Edytowano przez Lequert
Literówka ;)

784091427630431250239.png

Jak będziesz miał kilka minut wolnego czasu - napisz. Jestem ciekawy co to za "full legit, no scam" sposób.

,,MPCforum zdechło, ponieważ przeprowadzili wywiad z Rawerykiem'' ~ Harper

rwrksignlegit.gif

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...