Skocz do zawartości

Temat do usunięcia.

Polecane posty

Pani Kasia

1 godzinę temu, TheZiomekXD napisał:

Polecam szybko, dobry kontakt i niskie ceny.

niskie ceny bo nie wiecie co kupujecie.

lepiej jest zainwestowac w porządnego programiste, aby napisal plugin dobrze i optymalnie, a nie ,żeby ktoś taki wam pisał pluginy.

package pl.scoreboard;

import java.util.ArrayList;
import java.util.HashMap;
import java.util.Map;

import org.bukkit.Bukkit;
import org.bukkit.ChatColor;
import org.bukkit.Location;
import org.bukkit.Material;
import org.bukkit.block.Block;
import org.bukkit.command.Command;
import org.bukkit.command.CommandExecutor;
import org.bukkit.command.CommandSender;
import org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R1.entity.CraftPlayer;
import org.bukkit.entity.Player;
import org.bukkit.event.EventHandler;
import org.bukkit.event.Listener;
import org.bukkit.event.player.PlayerJoinEvent;
import org.bukkit.event.player.PlayerToggleSneakEvent;
import org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin;

import com.sk89q.worldedit.BlockVector;
import com.sk89q.worldedit.bukkit.WorldEditPlugin;
import com.sk89q.worldguard.bukkit.WorldGuardPlugin;
import com.sk89q.worldguard.domains.DefaultDomain;
import com.sk89q.worldguard.protection.flags.DefaultFlag;
import com.sk89q.worldguard.protection.flags.Flag;
import com.sk89q.worldguard.protection.flags.StateFlag;
import com.sk89q.worldguard.protection.regions.ProtectedCuboidRegion;

import net.minecraft.server.v1_8_R1.ChatSerializer;
import net.minecraft.server.v1_8_R1.IChatBaseComponent;
import net.minecraft.server.v1_8_R1.PacketPlayOutChat;

public class Main extends JavaPlugin implements Listener, CommandExecutor{

@SuppressWarnings("unused") // Wykorzystywane bedzie pozniej 
private ArrayList<String> tags = new ArrayList<String>();

private WorldEditPlugin we;
private WorldGuardPlugin wg;

public void onEnable() {
	plugin = this;
	saveDefaultConfig();
	System.out.println("Enabled!");
	we = (WorldEditPlugin) Bukkit.getPluginManager().getPlugin("WorldEdit");
	wg = (WorldGuardPlugin) Bukkit.getPluginManager().getPlugin("WorldGuard");
	getCommand("zaloz").setExecutor(this);
	Bukkit.getPluginManager().registerEvents(this, this);
	getCommand("cuboid").setExecutor(this);
	getCommand("zapros").setExecutor(this);}

public static Main getPlugin(){
return plugin;}
private static Main plugin;

public boolean onCommand(CommandSender s, Command cmd, String label, String[] arg){

if(!(s instanceof Player)){
		s.sendMessage("Only player rozumiesz??");
		return true;}

if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("zaloz")){
		Player p = (Player) s;

if(arg.length == 1){
		p.sendMessage("&c&lPoprawne uzycie:&a&l /Zaloz");
		return true;}

if(!(wg.canBuild(p, p.getLocation()))){
		p.sendMessage("&c&lNie mozesz tutaj zalozyc dzialki!");
		return true;}

Location loc = p.getLocation();
	if(loc.distance(loc.getWorld().getSpawnLocation()) < 250){
		p.sendMessage("§c§lJestes za blisko spawna!");
		return true;}

String wlasciciel = p.getName();
			Bukkit.dispatchCommand(p, "/pos1");
			Bukkit.dispatchCommand(p, "/pos2");
			Bukkit.dispatchCommand(p, "/expand 10 n");
			Bukkit.dispatchCommand(p, "/expand 10 e");
			Bukkit.dispatchCommand(p, "/expand 10 s");
			Bukkit.dispatchCommand(p, "/expand 10 w");
			ProtectedCuboidRegion c = new ProtectedCuboidRegion("cuboid_" + wlasciciel,	
				new BlockVector(we.getSelection(p).getNativeMinimumPoint()),
				new BlockVector(we.getSelection(p).getNativeMaximumPoint()));
					DefaultDomain dd = new DefaultDomain();
					dd.addPlayer(wlasciciel);
					c.setOwners(dd);				
					Map<Flag<?>, Object> flagi = new HashMap<>();
					flagi.put(DefaultFlag.ENDERDRAGON_BLOCK_DAMAGE, StateFlag.State.DENY);
					flagi.put(DefaultFlag.CREEPER_EXPLOSION, StateFlag.State.DENY);
					flagi.put(DefaultFlag.PVP, StateFlag.State.DENY);
					flagi.put(DefaultFlag.POTION_SPLASH, StateFlag.State.DENY);
					flagi.put(DefaultFlag.LIGHTER, StateFlag.State.DENY);
					c.setFlags(flagi);
					wg.getRegionManager(p.getWorld()).addRegion(c);
					p.sendMessage("&a&lZalozono dzialke!");
			try{
				wg.getRegionManager(p.getWorld()).save();
			} catch(Exception e){
				e.printStackTrace();
		}
		}

if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("zapros")){
		Player p = (Player) s;

if(arg[0].length() == 0){
			p.sendMessage("§c§lPoprawne uzycie:§a§l /Zapros <Gracz>");
			return true;
			}
		if(arg[0] == null){
			p.sendMessage("§c§lTen gracz jest Offline!");
			return true;}

ProtectedCuboidRegion c = new ProtectedCuboidRegion("cuboid_" + p.getName(),	
				new BlockVector(we.getSelection(p).getNativeMinimumPoint()),
				new BlockVector(we.getSelection(p).getNativeMaximumPoint()));
		if(wg.getRegionManager(p.getWorld()).getRegion(c.getId()) == null){
			p.sendMessage("§c§lNie masz dzialki!");
			return true;
		}
	}

if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("cuboid")){
		Player p = (Player) s;
		p.sendMessage("§a§lKomendy do dzialek:");
		p.sendMessage("§8-§6§l /Zaloz");
		p.sendMessage("§8-§6§l /Zapros <Gracz>");
		return true;}
		return false;
}

public static void sendBar(Player p, String message){
	final String lel = message.replace("_", " ");
       String s = ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', lel);
       IChatBaseComponent icbc = ChatSerializer.a("{\"text\": \"" + s + "\"}");
       PacketPlayOutChat bar = new PacketPlayOutChat(icbc, (byte)2);
       ((CraftPlayer)p).getHandle().playerConnection.sendPacket(bar);
}
}

/*
 * 	if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("test")){
		Player p = (Player) s;
		if(!(arg == null)){
			String lel = arg[0];
		sendBar(p, lel);
		return true;
		}	}
 */

@topic

https://github.com/ScoreBoardDEV/ScoreCuboids/blob/master/Main.java

ktos kto robi pluginy z podobnym kodem nie powinien wgl pisać na zlecenia, nie umiesz napisac prostego pluginu.

https://www.spigotmc.org/members/scoreboarddev.443143/

https://www.spigotmc.org/threads/random-items-in-chest-from-config-help.266239/#post-2635661

ssy:

https://scr.hu/lLZJW6

https://scr.hu/7WM5py

serio nie umiesz zrobic addAll, lub "for (string : arraylist), arraylist2.add(string)"

Cytat

ehhh, ehhhh, ehhhh, ehhh, ehhhh

serio wezcie sie zabijcie z tymi programistami, piszesz pod bukkitapi, znasz mniej niz 30% bukkitapi, javy pewnie 3% bo wszystko robi za ciebie bukkitapi, i ty sie jeszcze nazywasz "JAVA DEVELOPER", to ze napiszesz plugin na stoniarki to nie znaczy ze juz od razu jestes programista i mozesz zaczac pisac na zlecenia...

18 godzin temu, ScoreBoard napisał:

Witam, oferuję wszystko co napisane jest poniżej. Myślę że @mikigalnie obrazi się za lekkie zapożyczenie szablonu z twojego tematu ;) 

26b80658feb6ed11gen.png

jeszcze to piękne podjebanie szablonu, bo przecież tak trudno jest zrobić obiekt z jakimiś metodami pod grafike, ehh

Edytowano przez ˈyøøniks

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Pani Kasia

Ehh..

Pożyczyłeś tło, ok, niech będzie.

Ale chociaż byś się postarał, wyciął białe tło z ikony GG, wziął jakieś fajne logo Skypa a nie kwadrat czarny.

A do tego.

> Znajomość BukkitAPI w 60%

> Programista na zlecenie

Wybierz jedno.

sygnatura_mpc.png

Stanowczo nie polecam, osoba jest idiota która się ośmiesza. Po każdym kolejnym > Next Page na javaskript dopisuje 10% do znajomosci bukkitapi. Kiedyś zleciłem mu napisanie toolsow, chciał mi wcisnąć core yooniksa a gdy mu nie dał drastycznie zmienił zdanie ze za 100zl (przedtem ustalaliśmy) przerobi mi essentials. Po tym spadlem z krzesła i wyśmiałem go. Niedawno rozjrecilemnserwwer i mamy stałe 200 osób reńskie mimo dowodów na moim kanale ze to nie fakesloty ten zjeb dalej pierdoli ze fake. Uj ze mamy blazingpacka i on zabrania serwerom korzystania z fakeslotow. 

Pani Kasia

Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎06 o 21:04, ArganPL2 napisał:

Współpraca ze @ScoreBoard jak na razie przebiega bez problemów z czego jestem bardzo zadowolony. ScoreBoard jest osobą wiedzącą co robi, kompetentną i wytrwałą w tym co robi (nie poddaje się). Osobiście mogę go polecić każdemu kto szuka kogoś znającego się na rzeczy (pisaniu pluginów). Mam nadzieję że nasza współpraca będzie trwała jak najdłużej.  

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dobra, co ci napisał scoreboard?

Ja z nim pisałem, chwalił się gildiami, napisałem ,żeby wysłał ssa klasy user i systemu rankingu/topek, napisał ,żę to jest akurat podjebane  z fnnyguildsow, tak samo jak tworzenie gildii, zapis do mysql.

To fajne autorskie gildie, bo tak trudno jest podjebać kod.

Osob wytrwała XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

2 godziny temu, ˈyøøniks napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dobra, co ci napisał scoreboard?

Ja z nim pisałem, chwalił się gildiami, napisałem ,żeby wysłał ssa klasy user i systemu rankingu/topek, napisał ,żę to jest akurat podjebane  z fnnyguildsow, tak samo jak tworzenie gildii, zapis do mysql.

To fajne autorskie gildie, bo tak trudno jest podjebać kod.

Osob wytrwała XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Obiekt User jest zapożyczony z fg, reszta jest pisana przeze mnie..

2 godziny temu, JordiiYT napisał:

Stanowczo nie polecam, osoba jest idiota która się ośmiesza. Po każdym kolejnym > Next Page na javaskript dopisuje 10% do znajomosci bukkitapi. Kiedyś zleciłem mu napisanie toolsow, chciał mi wcisnąć core yooniksa a gdy mu nie dał drastycznie zmienił zdanie ze za 100zl (przedtem ustalaliśmy) przerobi mi essentials. Po tym spadlem z krzesła i wyśmiałem go. Niedawno rozjrecilemnserwwer i mamy stałe 200 osób reńskie mimo dowodów na moim kanale ze to nie fakesloty ten zjeb dalej pierdoli ze fake. Uj ze mamy blazingpacka i on zabrania serwerom korzystania z fakeslotow. 

Powstrzymam się od śmiechu. "KIEDYŚ" != TERAZ, Żaden core nie był yooniksa, zleciłem mu kiedyś przerobienie obecnego (poprawienie returunów, helpop, i kilka pierdół) widać że robi ci kisiel z mózgu. W community jesteś nic nie warty, udostępniając pluginy z usuniętą licencją i podpisanym plugin.yml pod siebie.. Szczerze twój poziom jest mniejszy niż 0, każąc graczom pisać 'JEBAĆ SCOREBOARDA' na chcacie za vip'a... Nie interesuje mnie mój serwer, projekt który realizuję (Argania) będzie posiadał *PEŁNĄ OCHRONĘ BP* oraz maksymalnie będzie 750 graczy. 

6 godzin temu, ScoreBoard napisał:

Obiekt User jest zapożyczony z fg, reszta jest pisana przeze mnie..

Powstrzymam się od śmiechu. "KIEDYŚ" != TERAZ, Żaden core nie był yooniksa, zleciłem mu kiedyś przerobienie obecnego (poprawienie returunów, helpop, i kilka pierdół) widać że robi ci kisiel z mózgu. W community jesteś nic nie warty, udostępniając pluginy z usuniętą licencją i podpisanym plugin.yml pod siebie.. Szczerze twój poziom jest mniejszy niż 0, każąc graczom pisać 'JEBAĆ SCOREBOARDA' na chcacie za vip'a... Nie interesuje mnie mój serwer, projekt który realizuję (Argania) będzie posiadał *PEŁNĄ OCHRONĘ BP* oraz maksymalnie będzie 750 graczy. 

Cytat

Szczerze twój poziom jest mniejszy niż 0, każąc

Szczerze to twój poziom ortografii jest < 0.

Cytat

Powstrzymam się od śmiechu. "KIEDYŚ" != TERAZ, Żaden core nie był yooniksa, zleciłem mu kiedyś przerobienie obecnego (poprawienie returunów, helpop, i kilka pierdół) widać że robi ci kisiel z mózgu.

Nie potrafiłeś zrobić prostego zapisu do yml, zrobić helpopa (z odczekaniem np. 60s do nast. wiadomosci), msg, i podobne, wysłałeś mi core, napisałeś ,żebym dodał PEŁNO rzeczy za 5zł XDDD

Wszędzie kod był identyko jak kod z jd-gui, arrayOfPlayer, Iteratory, zepsute utf.

Cytat

Nie interesuje mnie mój serwer, projekt który realizuję (Argania) będzie posiadał *PEŁNĄ OCHRONĘ BP* oraz maksymalnie będzie 750 graczy. 

Nie będę tu nic pisał o bpacku, ale tylko ci przypomnę ,że nawet na te największe serwery da się napisać obejście :) (Przykład: easypeasy)

Nie ma to jak uczyć się tylko podstaw Javy EE i podobnych i od razu dać sobie w hobby;

Cytat

Hobby:
Bukkit-Api, Java EE, Java, Unity, Android aplications

XDDDDDDDDD

Cytat

oraz maksymalnie będzie 750 graczy. 

Tak jak kiedyś XDDDDDD

"no ogólnie to 200 osób wykupiło rezerwacje slota" > na starcie > "nie wiem czemu nikt nie wbił"

Dnia 6.10.2017 o 21:04, ArganPL2 napisał:

Współpraca ze @ScoreBoard jak na razie przebiega bez problemów z czego jestem bardzo zadowolony. ScoreBoard jest osobą wiedzącą co robi, kompetentną i wytrwałą w tym co robi (nie poddaje się). Osobiście mogę go polecić każdemu kto szuka kogoś znającego się na rzeczy (pisaniu pluginów). Mam nadzieję że nasza współpraca będzie trwała jak najdłużej.  

Wystarczy cofnąć sie w czasie kilka miesięcy/tygodni i popatrzeć na jego posty "próbujące pomagać"

Bym tu wkleił kilka jego postów ale szkoda mi czasu

Jedyne twoje argumenty które pisałeś mi na skype to ze ruchasz mi matkę.

co do moich postów, nie wiem oco ci chodzi, nie wiedziałem to spytam? To chyba twoja jedyna „zaczepka”.

Nie ośmieszaj się więcej. 

Pani Kasia

Dnia 17.10.2017 o 21:44, JordiiYT napisał:

Jedyne twoje argumenty które pisałeś mi na skype to ze ruchasz mi matkę.

co do moich postów, nie wiem oco ci chodzi, nie wiedziałem to spytam? To chyba twoja jedyna „zaczepka”.

Nie ośmieszaj się więcej. 

A twój jedyny argument to, że srasz komuś na matkę. Nie jesteś lepszy, więc nie komentuj(nie bronie autora tematu), dla mnie jordii jest jeszcze większa amebą i myśli, że jest kimś, bo stworzył jakiś śmieszny serwer XDDD

Cytując ciebie "nie ośmieszaj się więcej".

Edytowano przez Sp1di

9040614720302981520898.png

XDD @JordiiYTŻe ty niby masz dobry serwer? Po 1. 200 graczy gdy "jutuberzy" mieli live, teraz na starcie edycjii max 50 graczy. Po 2 sprzedawanie helperów za hajs. Po 3 te reset all i ciągłe przekładanie edycjii i że niby wszystkie bugi naprawione XDD Dziś (27-10-17r) miał być już trzeci reset all, a patrze a pisze że jednak sobota (28.10) więc super serwer XD. Jeżeli ktoś chce ss rozmowy na skype z Jordii to pisać pw. lub na kontakt podany w sygnie. Chętnie pokaże jak typek pisał o sprzedawaniu helperów, robieniu faworki multikontom itp. Pozdrawiam Ps: Jeb** Jordiego

18 minut temu, thehekketisky napisał:

Polecam tego allegrowicza! Tanio i szybko, rewelacyjny kontakt - kod przejrzysty i bez żadnych "syfów". :) 

Dziękuję, polecam się na przyszłość.

A więc umiesz pisać dobrze pluginy ?

Mam dla ciebie zlecenie (nie chce mi się pisać na priv i email, gdyż na email mało kto patrzy zazwyczaj, a na priv nie napisze bo ledwo mpcforum mi chodzi (jakieś obciążone mocno mam wszystko, że 2 minuty się ładuje strona)).

Czy byłbyś wstanie napisać plugin na ograniczenie packetów, że jak ktoś wyśle ich w takiej ilości, aż laguje serwer i wywala all graczy to żeby wywaliło taką osobę (packety - lagowanie tabowaniem, miliony kliknięć blokiem itd)

Wszystkie packety po prostu ograniczyć które gracz może wykorzystać w celu lagowania serwera o wersji 1.7.X-1.8.X (1.7.9 official spigot). Potrafiłbyś ? A jak tak to ile by ci się zeszło i w jakiej cenie oraz czy może być w paysafecard.

Sieć Serwerów RPG E-Craft.PL

1.7-1.13

23 minuty temu, xN0MANDx napisał:

A więc umiesz pisać dobrze pluginy ?

Mam dla ciebie zlecenie (nie chce mi się pisać na priv i email, gdyż na email mało kto patrzy zazwyczaj, a na priv nie napisze bo ledwo mpcforum mi chodzi (jakieś obciążone mocno mam wszystko, że 2 minuty się ładuje strona)).

Czy byłbyś wstanie napisać plugin na ograniczenie packetów, że jak ktoś wyśle ich w takiej ilości, aż laguje serwer i wywala all graczy to żeby wywaliło taką osobę (packety - lagowanie tabowaniem, miliony kliknięć blokiem itd)

Wszystkie packety po prostu ograniczyć które gracz może wykorzystać w celu lagowania serwera o wersji 1.7.X-1.8.X (1.7.9 official spigot). Potrafiłbyś ? A jak tak to ile by ci się zeszło i w jakiej cenie oraz czy może być w paysafecard.

Proszę o kontakt: https://www.facebook.com/mpcScoreboard

Wiadomość do wszystkich (proszę nie warnować): Nie bądźcie tacy cwani zwracając płatności poprzez PayPal i wkurwia to sprzedawców i paypal tego nie uwzględnia.

1 godzinę temu, ScoreBoard napisał:

Wiadomość do wszystkich (proszę nie warnować): Nie bądźcie tacy cwani zwracając płatności poprzez PayPal i wkurwia to sprzedawców i paypal tego nie uwzględnia.

Jesteś sprzedawcą ? chyba do skarbówki trzeba zgłosić, bo firmy nie masz ;)

Paypal to właśnie uwzględnia. Myśl, zanim coś napiszesz.

Jest łatwy sposób, w którym jak zrobi osoba roszczenie to i tak nie dostanie tego $

Dnia 6.09.2017 o 21:36, ScoreBoard napisał:

Jeden z moich mniejszych projektów widnieje na github'ie

jedyne co się tam znajduje to plugin wizzarda z usuniętą jego licencją, więc nie wiem czy jest się czym chwalić

k3HeXgc.png

14 godzin temu, gabixdev napisał:

Kojarzę typa, to ten co zaliczył bana na discordzie Kamilkime za naruszenie licencji MIT pluginu Wizzarda? :D

Możecie sobie odpuścić, Wizzard was tu przysłał? Nic nie wnosicie, tylko spam robicie w temacie. @Biter.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...