Skocz do zawartości

Pliki PC w Client by Lajk

Polecane posty

Elo elo Lajk i wszyscy inni użytkownicy M P C Forum. W cliencie który udostępnił nam lajk w packach są 3 PC. Po co? PC - Odpowiada za modele mężczyzny, PC2 - Odpowiada za modele kobiety

Pytanie: Czy da się po prostu wywalić tego PC3 Do czego on służy? Chciałbym o jakoś "sparować" "złączyć" żeby to wyglądało normalniej odradzam pisania durnych odpowiedzi typu:

Jest to jest zrobił dużo roboty a wy się czepiacie go!

- Wiem że zrobił ale np mamy modele zbroji do PC PC2 To co wrzucić do PC3? Czy nic nie wrzucać? O to mi chodzi

Jeżeli ktoś by mi to wytłumaczył dzięki ;d

Pani Kasia

"Pytanie: Czy da się po prostu wywalić tego PC3"

PC3 od likana

Tak da się

ee952e76628c6260b7a066432a04df8a.gif

Edytowano przez MS-Dekador

702b1660a034df45f29186dd181692bf.jpg

dc80734c6c3b05766bb639556aa793d4.gif

Ide Ci wpierdolić.

@MS-Dekador Zaglądałeś do tego pc3 tak w ogóle?

Łączymy to w taki sposób:

Na początku rozpakuj sobie wszystkie te wszystkie 4 PC 

Teraz chcemy zostawić PC i PC2 czyli tak jak jest oryginalnie

Wchodzimy do PC1->ymir work-> pc <- Znajduje się tam plik PC czyli scalamy go z folderem PC który znajduje się w PC

Wchodzimy do PC3->ymir work-> pc2 <- Znajduje się tam PC2 czyli scalamy go z folderem PC2 który znajduje się w PC2

Teraz możemy skasować pliki pc1 i pc3, dodatkowo możesz przenieść z PC katalog PC2 do pc2

Tak żeby mieć wszystko na swoim miejscu, jeśli napisałem to tak słabo że nie rozumiesz zapraszam na GG

Ashampoo_Snap_wtorek, 5 września 2017_22h27m33s_001_pc2.png

Pani Kasia

Rozpakuj sobie pliki pc, pc1, pc2, pc3 i ich zawartości wklej do 1 lub 2 plików :p (Jak tam ci pasuje.)

PC3 to może być Likan lub cokolwiek innego, rozpakuj i sprawdź. Nazewnictwo twórców danego clienta jest przecież dowolne. Rozpakuj pliki, które chcesz złączyć, złącz je w jeden folder i spakuj. Później odpowiednio edytuj index.

74f31dbf1675f.jpg

Pani Kasia

Tak jak ci mówią. Możesz też zrobić sobie własny podział PC dla każdej klasy, z podziałem na płeć czy zrobić jeden wspólny. To wszystko zależy od ciebie.

57 minut temu, Ups... napisał:

PC3 to może być Likan lub cokolwiek innego, rozpakuj i sprawdź. Nazewnictwo twórców danego clienta jest przecież dowolne. Rozpakuj pliki, które chcesz złączyć, złącz je w jeden folder i spakuj. Później odpowiednio edytuj index.

Nie nie. Likana tam nie ma.  Są to podzielone na pół pliki pc i pc2 ;)

Korzystam z tego samego clienta prawdopodobnie ;D Jeśli dam folder pc z PC i pc1 do głównego pc to nie będzie to ze sobą kolidować? Ew. kobiety do PC, a faceci do pc2, które znajduje się w pc2... Chodzi o dodanie nowych zbroi, gdzie mam pliki pc i pc2 odpowiadające każdej klasie postaci, a u mnei to jest podzielone na płeć. Nie bedzie problemów z usunięciem czegoś?

16 godzin temu, flajtrontri napisał:

Korzystam z tego samego clienta prawdopodobnie ;D Jeśli dam folder pc z PC i pc1 do głównego pc to nie będzie to ze sobą kolidować? Ew. kobiety do PC, a faceci do pc2, które znajduje się w pc2... Chodzi o dodanie nowych zbroi, gdzie mam pliki pc i pc2 odpowiadające każdej klasie postaci, a u mnei to jest podzielone na płeć. Nie bedzie problemów z usunięciem czegoś?

nie bo w pc jest ninja i szaman a w pc1 sura i wojownik. to samo tyczy się pc2 i pc3.

Pani Kasia

1 minutę temu, Lajk™ napisał:

nie bo w pc jest ninja i szaman a w pc1 sura i wojownik. to samo tyczy się pc2 i pc3.

Posumowując. Mogę śmiało dać pc z pc1 do folderu PC, pc2 z pc3 do folderu pc2. Usunąć pc1, pc3 i z Indexu usunąć wpisy pc1 i pc3? Coś jeszcze trzeba usunąć? By nie było odwołań do pc1 i 3?

1 minutę temu, flajtrontri napisał:

Posumowując. Mogę śmiało dać pc z pc1 do folderu PC, pc2 z pc3 do folderu pc2. Usunąć pc1, pc3 i z Indexu usunąć wpisy pc1 i pc3? Coś jeszcze trzeba usunąć? By nie było odwołań do pc1 i 3?

Tak, możesz nawet zrobić jeden wielki plik PC, to nie przeszkadza.

Tylko wpisy w Index ;) 

Dzięki za odpowiedź ^^' To teraz większość zbroi będzie dodawanych wg. ogólnego wzoru ;D btw. Mogę Cię prosić o zajrzenie do jeszcze jednego mojego tematu z Twoim clientem?

Tutaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...