Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wejdź koniecznie! Każdego opinia jest ważna


Adiospomidoros1

Zagrałbyś/zagrałabyś na serwerze Minecraft wojny gildii bez P2W, itemshopa itd?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrałbyś/zagrałabyś na serwerze Minecraft wojny gildii bez P2W, itemshopa itd?

    • Tak
      4
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie, czy są tutaj chętne osoby, na serwer Minecrafta, wojny gildii jak to było za dawnych lat? Zero vipów, jakiegokolwiek P2W etc. etc. brak dropu ze stone'a itd.

Każdego opinia jest dla mnie ważna. ;)

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

Ja osobiście bym zagrał, brakuje takich trybów.

Zaś wbiją gimbusy i powiedzą, 'Ale głupi IziHc, nawe dropu ze stone nie ma". Więc nie wiem czy by się długo utrzymał.

+ Do tego nie zgarniasz hajsu.

Opublikowano

@ScoreBoard

Coś by się wymyśliło, aby choć trochę hajsu zgarnąć, nie musi to być od razu coś pod P2W jak jest na każdym aktualnym serwerze.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano
Przed chwilą, Adiospomidoros1 napisał:

@ScoreBoard

Coś by się wymyśliło, aby choć trochę hajsu zgarnąć, nie musi to być od razu coś pod P2W jak jest na każdym aktualnym serwerze.

Ano, tak. Można zrobić sloty premium i inne rzeczy które nie ułatwiają rozrywki.

Jeśli chcesz, napisz na gg ;) Dam ci kilka rad etc.

  • JimForce zmienił(a) tytuł na Wejdź koniecznie! Każdego opinia jest ważna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...