Skocz do zawartości

Wejdź koniecznie! Każdego opinia jest ważna

Zagrałbyś/zagrałabyś na serwerze Minecraft wojny gildii bez P2W, itemshopa itd?

7 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zagrałbyś/zagrałabyś na serwerze Minecraft wojny gildii bez P2W, itemshopa itd?

• Tak
      4
    • Nie
      3

Polecane posty

Witam,

Mam pytanie, czy są tutaj chętne osoby, na serwer Minecrafta, wojny gildii jak to było za dawnych lat? Zero vipów, jakiegokolwiek P2W etc. etc. brak dropu ze stone'a itd.

Każdego opinia jest dla mnie ważna. ;)

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Pani Kasia

Ja osobiście bym zagrał, brakuje takich trybów.

Zaś wbiją gimbusy i powiedzą, 'Ale głupi IziHc, nawe dropu ze stone nie ma". Więc nie wiem czy by się długo utrzymał.

+ Do tego nie zgarniasz hajsu.

@ScoreBoard

Coś by się wymyśliło, aby choć trochę hajsu zgarnąć, nie musi to być od razu coś pod P2W jak jest na każdym aktualnym serwerze.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Pani Kasia

Przed chwilą, Adiospomidoros1 napisał:

@ScoreBoard

Coś by się wymyśliło, aby choć trochę hajsu zgarnąć, nie musi to być od razu coś pod P2W jak jest na każdym aktualnym serwerze.

Ano, tak. Można zrobić sloty premium i inne rzeczy które nie ułatwiają rozrywki.

Jeśli chcesz, napisz na gg ;) Dam ci kilka rad etc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...