Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Sponsora - Poważny Projekt


TermalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S7aW1MA.png

f1WInUB.png

Witam,

Większość osób mnie zapewne kojarzy na tym forum.  Zwę się Jakub, liczę sobie 17 lat. Uczęszczam do technikum informatycznego. Interesuje się wszelkiego rodzaju dziedzinami informatyki.

X13YQyd.png

Swój własny serwer teamspeak 3 chciałem mieć już od dawna. W grudniu ubiegłego roku stworzyłem swój pierwszy własny projekt - DarkSpeak.eu. Na serwerze było po 80 osób, bez żadnej większej reklamy.  Ilość użytkowników utrzymywała się w miarę - wiadomo, były upadki, ale od razu wstawaliśmy i to silniejsi. Przed dwoma miesiącami wyciągaliśmy około 110 osób online. Wszystko było dobrze do puki ekipa nie zaczęła się sypać. Jeden z współwłaścicieli, również główny sponsor musiał zrezygnować z pełnienia funkcji sponsora oraz właściciela. Chcę powrócić znowu na starych czasów, lecz brakuje mi funduszy. Fundusze, jedyne czego nam brakuje. Dlaczego? Ponieważ fundusze zainwestowałbym na opłacenie maszyn oraz jakaś reklamę. 

Dodam iż wszystkie rzeczy typu: domena, grafiki, licencja, permisje, wygląd, strona, forum, organizacja pracy, boty, itp. są gotowe. Brakuje nam tylko osoby która mogłaby zainwestować w maszynę oraz reklamę (jakby oczywiście chciała)

 

ogefkJp.png

 Chęć stworzenia projektu, który nie upadnie po miesiącu 

 Wiedza na temat serwerów TeamSpeak3 

 Otwartość na nowe pomysły 

 Umiejętność pracy w grupie 

 Dużo świetnych pomysłów 

 Pełen profesjonalizm 

 Masa wolnego czasu 

 Wzorowy kontakt 

 Wszechstronność 

 Zaangażowanie 

 Dojrzałość 

NlUk8x4.png

Chęci do pracy 

Niewycofania się po miesiącu 

Umiejętność pracy w grupie 

Przyzwoity kontakt 

Regularnych wpłat 

 

eWMmwEO.png

E-mail: [email protected]

GG: 55146205

Telegram: @TermalQ

eKGsPGy.png

 

1. Z jakiej korzystać licencji?

- Korzystam w licencji NPL, Non-Profit License.

2. Posiadacie wszelkiego rodzaju boty?

- Oczywiście, posiadamy Abot'a premium + SinusBoty itp.

3. Na czym jest stoicie jeżeli to nie tajemnica?

- Nie jest to żadną tajemnicą. Serwer TeamSpeak3 mieści się na Net-Speak.pl, wirtualizacja Voice PL. Natomiast boty trzymam na lvlup.pro, wirtualizacja OpenVZ.

4. Jakie są metody płatnicze?

- Praktycznie wszystkie. Z tych najważniejszych to przelew tradycyjny, PayPal, Paysafecard, DotPay, itp.

5. Gdzie miałbym wpłacać pieniądze?

- To już zależy tylko od Ciebie. Możesz na moje konto bankowe, mypsc, PayPal, itp. Bądź bez pośrednio na konta hostingowe.

6. Macie jakieś plany na przyszłość i rozwój serwera?

- Oczywiście. Na razie chcemy aby na naszym serwerze było więcej osób oraz stabilny pod względem finansowym. To zależy od sponsora ale można by było też kiedyś pomyśleć o licencji AAL.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

14. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...