Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Shakes & Fidget - Nowa wersja (100%) [Classic] [Speed Server]


Aragium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 21.10.2017 o 11:29, PEMO33 napisał:

Miesiac od postu ale autor w chuja leci dalej :) Ile już macie kont na tym Izi Milion ?:)

3.5 tys, a na easy 10k ponad.

Opublikowano

 

Dnia 21.10.2017 o 11:29, PEMO33 napisał:

Miesiac od postu ale autor w chuja leci dalej :) Ile już macie kont na tym Izi Milion ?:)

 

INFORMACJA

Serwer wystartuje najwcześniej w połowie listopada, najpóźniej pod koniec.
Znajdą się na nim wszystkie systemy dostępne na globalnym serwerze jak i własne.

Uwaga: serwer wystartowałby szybciej, ale z uwagi na zalanie laptopa kawą mieliśmy problem, przez co musieliśmy pisać pliki od nowa.
Więcej informacji wkrótce.

Opublikowano

W dniu jutrzejszym zostanie otwarta platforma która pozwoli na zapis do powiadomienia o otworzeniu classica poprzez e-mail oraz sms.

Classic w listopadzie/grudniu.

Opublikowano

Pod koniec listopada swoją premierę będzie miał projekt "classic" który będzie posiadał dosłownie wszystko od pupili po podziemie.
Aby otrzymać StarterPack po rejestracji podaj swój adres e-mail oraz numer telefonu abyśmy mogli Cię powiadomić o dacie startu Classica.

http://classic.aragium.pl/free/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...