Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Shakes & Fidget - Nowa wersja (100%) [Classic] [Speed Server]


Aragium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

if_header.png

Serdecznie zapraszam na pierwszy prywatny serwer Shakes & Fidget, ktory jest wykonany w 100%, w dodatku wyłącznie przez moją osobę.
Silnik nie posiada żadnych błędów, został napisany bazując na informacjach znalezionych na forum S&F, stronach poświęconych tej tematyce jak i własnych obserwacjach.

Aragium.pl to pierwszy prywatny serwer w historii S&F który powstał na nowej wersji, zaś jego poprzedni to on-game.pl (stara wersja gry).

W internecie a dokładnie w serwisie takim jak YouTube można znaleźć filmiki pokazujące naszą drogę do świetności (pół tysiąca osób online na raz).
Poniższy screen jest niepodważalnym potwierdzeniem naszej długoletniej historii:
21078787_1462024507222325_47705093244928

W grze znajdziemy oprócz podstawowych funkcji (które są takie jak na oficjalnych światach) także i te które nie posiadają inni bądź są one niedopracowane, m.in:

  • - Pupile
  • - Kowal
  • - Tornado
  • - Twierdza
  • - Podziemia
  • - Osiągnięcia
  • - Przyjaciele i ignorowanie
  • - Prywatne wiadomości
  • - Zapisywanie walk
  • - Własne systemy
  • - Chat globalny

 

Na temat reszty funkcjonalności nie będę się rozpisywał - niby inne serwery posiadają je, lecz są one niedopracowane.

Nasz serwer oprócz wersji przeglądarkowej gry, posiada możliwość gry przez aplikację "Aragium.pl" (na androida), więcej informacji
tutaj. 

Za codziennie logowanie otrzymujemy grzybki, klepsydry oraz luckycoinsy. Po rejestracji naszym oczom ukaże się kilkaset grzybków oraz nieduża dawka złota w tym drobny prezent w postaci przedmiotów.

W przypadku posiadania Windowsa bądź iOS - zalecamy korzystanie z przeglądarki która zawiera wbudowanego flasha - zwie się "Puffin".

Serwer wystartuje w listopadzie, więcej informacji wkrótce.

Adres: ???

Serdecznie zapraszamy,

Aragium.pl


aragium2.0.png

Data startu na obrazku zostanie zmieniona na poprawną gdy grafik dośle grafiki dot. aktualizacji

Opublikowano

Serwer bomba :D czekam na start ! :) ciekawe ile będzie ludu na starcie :P 

Opublikowano

@Aragium, Puffin, z tego co pamiętam, nie ma możliwości logowania/rejestracji

Własne systemy, na przykład? 

Chętnie zawitam, życzę tych 500 online także na nowej wersji! :)

P.S Nie rozumiem fenomenu przebudowywania apki sfgame, nie lepiej napisać ją samemu? 

 

Opublikowano

@PEMO33

Dla Playa oczywiście mamy powitanie:
21192156_1463847140373395_46976744938431

Taksiego serwer miał problemy z Playa, ponieważ pracował dla nich a jednocześnie priva zrobił.

Aragium nie zostałoby zamknięte przez starą administrację, gdyby nie to, że współpracowali z ZRT GAME i na stronie głównej było logo aragium (przecież taksi na wyraźną prośbę wyciął urywek z filmiku w którym mówił o aragium).

@OneFree11

Puffin da sie tak skonfigurować, że można nawet przedmioty przesuwać.

Apkę pisać od nowa - to tak jak pisać swf od nowa.

Własnym systemem jest między innymi system własnych napojów.

Dodatkowo na serwerze jest czat globalny (połączony z Waszymi kontami a także innymi światami).
Na naszym serwerze nawet da się potwierdzić e-mail.
@Norbertsons

Dzięki. Nic trudnego.

Opublikowano
1 godzinę temu, Aragium napisał:

@PEMO33

Dla Playa oczywiście mamy powitanie:
21192156_1463847140373395_46976744938431

Taksiego serwer miał problemy z Playa, ponieważ pracował dla nich a jednocześnie priva zrobił.

Aragium nie zostałoby zamknięte przez starą administrację, gdyby nie to, że współpracowali z ZRT GAME i na stronie głównej było logo aragium (przecież taksi na wyraźną prośbę wyciął urywek z filmiku w którym mówił o aragium).

@OneFree11

Puffin da sie tak skonfigurować, że można nawet przedmioty przesuwać.

Apkę pisać od nowa - to tak jak pisać swf od nowa.

Własnym systemem jest między innymi system własnych napojów.

Dodatkowo na serwerze jest czat globalny (połączony z Waszymi kontami a także innymi światami).
Na naszym serwerze nawet da się potwierdzić e-mail.
@Norbertsons

Dzięki. Nic trudnego.

Pisać apke od nowa ma sens bardziej niż przebudowywanie, niektórzy nie tylka grają na privach, heh. 

Oczywiście zawitam odrazu na starcie :D 

Powodzenia z projektem ;p

Opublikowano
1 godzinę temu, OneFree11 napisał:

Pisać apke od nowa ma sens bardziej niż przebudowywanie, niektórzy nie tylka grają na privach, heh. 

Oczywiście zawitam odrazu na starcie :D 

Powodzenia z projektem ;p

Być może dodamy w jakieś aktualizacji możliwość wybrania światów Polskich + międzynarodowych pod sztandarem "Serwery Globalne"

Opublikowano
2 minuty temu, Aragium napisał:

Być może dodamy w jakieś aktualizacji możliwość wybrania światów Polskich + międzynarodowych pod sztandarem "Serwery Globalne"

playa nie przyczepi się o wykorzystanie ich aplikacji? 

Opublikowano
1 godzinę temu, OneFree11 napisał:

playa nie przyczepi się o wykorzystanie ich aplikacji? 

Zobacz ile już jest dostępa aplikacja. ;)

Opublikowano

playa nie przyczepi się o wykorzystanie ich aplikacji? 

Nic nie grozi sobie nawet zgłoś to napiszą że przekażą do niemców a niemcy nic nie zrobią :)

Opublikowano
Dnia 30.08.2017 o 22:48, Norbertsons napisał:

Nie przyczepi się, nie są czepialscy, da się z nimi pogadać, spoko ziomki

Mi dalej nie odpisali jak sobie postać rozwaliłem...

Dnia 31.08.2017 o 07:39, lujek1232 napisał:

Nic nie grozi sobie nawet zgłoś to napiszą że przekażą do niemców a niemcy nic nie zrobią :)

U nas nikt z administracji S&F nie może wejść nawet na stronę płatności.

 

 

Opublikowano

Niestety, ale serwer nie wystartuje dziś ponieważ laptop z plikami uległ zalaniu kawą w godzinach porannych... Start zostaje przełożony. //ObiektowyDamian

Opublikowano

@Aragium co za problem było wyjąć dysk z laptopa i sprawdzić czy jest uszkodzony zeby wiedzieć co dalej ? Chyba że stawiacie serwer a jestescie takimi ułomkami że nie potraficie wyjac dysku, w takim razie powodzenia życzę waszym przyszłym graczom ; )

😅

Opublikowano
1 godzinę temu, Rectual napisał:

@Aragium co za problem było wyjąć dysk z laptopa i sprawdzić czy jest uszkodzony zeby wiedzieć co dalej ? Chyba że stawiacie serwer a jestescie takimi ułomkami że nie potraficie wyjac dysku, w takim razie powodzenia życzę waszym przyszłym graczom ; )

Po pierwsze - serwer nie jest stawiany na laptopie - na laptopie był tworzony serwer (na xampp) a co jakiś czas wgrywaliśmy aktualizację na maszynę.

Po drugie - nie mam kabla do podpięcia dysku do innego laptopa/komputera, zaś aby wpiąć go bez kabla musi on pasować do innego laptopa, w moim przypadku nawet bez obudowy dysku jest z tym problem.
Po trzecie - przyszłym? To jeden z naszych 4 serwerów (posiadamy 3, teraz pracowaliśmy nad nowym silnikiem gry).

/Miki

Opublikowano

Projekt "CLASSIC" zostanie uruchomiony z opóźnieniem. Jednak krok po kroku uruchomimy bętę z podstawowymi funkcjami po czym będziemy dodawać kolejne elementy gry aby na samym końcu uruchomić serwer. Więcej wkrótce informacji (jeśli Was to ciekawi, to większość naszego projektu przepadła, SMS o gotowym laptopie otrzymałem z tydz temu, ale miałem angine).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...