Skocz do zawartości

bład z pobieraniem

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 754 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Nie grałem w metina dobre 10lat, i nadal mam windowsa XP ( nie wiem czy to jest przyczyna, kiedyś działało) Gdy próbuje pobrać exemira ,lub jakiego innego i odpalam instalke wyskakuje mi taki błąd 

Nie można wykonać „C:\Documents and Settings\AnioĹ‚\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rar$EXa0.959\Exemir.eu - Oficjalny Klient\Exemir_Patcher.exe”

Odrazu mówię że jak próbuje wypakować z winrara nie mam tego pliku do instalacji mam go tylko w winrarze.

1.JPG

Pani Kasia

Z Windowsem XP nie mam styczności od dłuższego czasu, aczkolwiek widzę, że używasz avasta - próbowałeś może pobrać clienta z wyłączonym antywirusem? Być może on coś zablokował. WinRar nie wypakowuje Ci tylko clientów metina, które sprawdzałeś, czy może nie radzi sobie z żadną paczką?

Archiwum jest niekompletne.

Albo dlatego, że jakiś antywirus blokuje, któryś z plików, albo dlatego, że pobieranie zostało w którym momencie przerwane. Teoretycznie jest jeszcze trzecia opcja - chrome z tego co pamiętam też w jakimś stopniu skanowało pobrane pliki, jeśli coś wyłapało to również może być powodem.

74f31dbf1675f.jpg

Pani Kasia

Wyłączyłem antywirusa i nadal nie działa a plik raczej jest kompletny, pobierałem kilka razy i nie był anulowany

19 minut temu, marhub40 napisał:

Wyłączyłem antywirusa i nadal nie działa a plik raczej jest kompletny, pobierałem kilka razy i nie był anulowany

hmm, spróbuj wypakować clienta czymś innym, kiedyś było coś takiego jak 7zip

74f31dbf1675f.jpg

7 godzin temu, marhub40 napisał:

tak bo avast go trzyma w kwarantannie .

Zmień antywirusa najlepiej xD , a tak na poważnie usuń plik z kwarantanny, wyłącz tego antyvirusa i dopiero pobierz czy tam otwórz rara

Edytowano przez Michios

sygna.png

Pani Kasia

13 godzin temu, Ups... napisał:

hmm, spróbuj wypakować clienta czymś innym, kiedyś było coś takiego jak 7zip

Kiedy zrobiłem za pomocą 7 zipa wyskoczył błąd  "....error code is 0x7e"

6 godzin temu, Michios napisał:

tak bo avast go trzyma w kwarantannie .

Zmień antywirusa najlepiej xD , a tak na poważnie usuń plik z kwarantanny, wyłącz tego antyvirusa i dopiero pobierz czy tam otwórz rara

Wyłączyłem w kwarantannie po czym odinstalowałem całego awasta z restartem komputera , następnie pobrałem ponownie plik i nadal to samo.

Błąd nie wyskakuje tylko w metinie ,lecz przy jakim kolwiek pliku .exe (gdy wypakowywuje go do folderu ten plik np. setup.exe w ogólę go nie ma w folderze)

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 754 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...