Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pozbyć się zakwasów


Gość Gorn22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem sobie sok z 3 cytryn może jutro przejdą mi te zakwasy

Opublikowano

Końska maść przeważnie jest dla zwierząt ale można ją stosować

Opublikowano

Sama cytryna ci nie pomoże:) Wiem na swoim Przykładzie kiedy zaczynałem zabawę w Rugby w miejscowym Klubie:) Najlepszy na Nogi to przede wszystkim nie siedzieć w miejscu, najlepiej chodzić bądź (co najbardziej polecam) Pływać. Jeżeli chodzi o ręce etc co najlepszym sposobem jest Trochę relaxu , ciepła kąpiel sok z cytryny i masaż (który możesz sobie wykonać sam, [polega na pocieraniu przy lekkim nacisku ręki od środkowej strony na zewnątrz). zauważ to że jeżeli jesteś ciągle w ruchu (np jedziesz rowerem, idziesz gdzieś ze znajomymi etc ) to mięśnie nie bolą tak jak w momencie gdy wstajesz z fotela po godzinnym przesiadywaniu przed PC i czujesz jakby nogi odmówiły ci posłuszeństwa i każdy ruch bolącymi partiami wywołuje ból. Więc dużo witaminy C + Masaż/ciągły ruch ( jeżeli np uczysz się to rób sobie co jakiś czas przerwy, wstań poruszaj się etc...)ciepła kąpiel zaraz po treningu.

 

 

A tak w ogóle to zakwasy występują tylko przez pierwsze kilka dni/tygodni, Potem, już nie będziesz miał takich problemów:)

Opublikowano
Tabletek z alkoholem się nie łączy jak by co

BOCZEK MASZ NIEZŁE POMYSŁY

 

chyba ze ktos chce sie nacpac

 

@Lord Makin

rofl 14km? no to dobry zawodnik jestes o.0

 

@temat

tydzien to nie duzo ja bym na twoim miejscu poczekal niz sobie z poczatkowych miesni galaretke robil, ja to przebolalem - kazdy chyba i teraz 0 problemow.

 

2006-2010

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...