Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pozbyć się zakwasów


Gość Gorn22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słyszałem o tym soku z 2 cytryn ale czy wogóle ten sok z cytryn działa

 

Gość black_shadow
Opublikowano

Działa ... próbowałem...

 

@off.: Ziomal widzę ze przeglądasz temat i chciałbym zapytac ciebie o wybór moda działu gunz ( nie koncznie mnie ).

Proszę wybierz kogos bo chce uchronic to forum od spamu.

Opublikowano

energylove to po jakim czasie może to ustąpić jeżeli trening mam 4 razy w tygodniu

Opublikowano

Widze cwiczysz na mase, tydzien max i nie wiecej, pewnie juz od samego poczatku pojechales zaduzo. Kazdy poczatkujacy powinien pierwszy tydzien isc z 5 razy i cwiczyc codziennie na kazda czesc parti ciala po jakies 3-4 serie tak latwiej bylo uniknac zakwasow. Tydzien max i bedzie ok, takimi bzdurami na zakwasy mozna sobie tylko cos spieprzyc na samym starcie ;)

2006-2010

Opublikowano

A zakwasy to może być cholerny ból w górnej części nogi,który trwa już 2 dni?Czy to jakiś skurcz mięśni czy co?Bo nie wiem czy sie forsować z cytryna

Opublikowano

Haha...;D Skad ja to znam..;D Dziś biegaliśmy przełaje...14km-.- I te metody co podaliści są znane i zwykle działają, mi przeszło i jest dobrze po 4 cytrynach i gorącej kąpieli ;]

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Rodzynki na zakwasy ?

Rodzynki na zakwasy to głupota

Opublikowano
Dziś biegaliśmy przełaje...14km

 

O_o

 

Na zakwasy sok wiśniowy, witamina C, owoce ,warzywa, kąpiel no i także masaż .

Dział WoW [*]

Opublikowano

Z tego co ja wiem to dobrze jest łyknąć sobie 2x witaminę C, wypić jednego browca i mieć nogi lekko uniesione do góry. :]

 

@down

Spróbuj tego co ja napisałem sprawdzone xD

neveskkftr5.gif

kspfanlw7.jpg

sandecjaon3.jpg

stalfansz1.jpg

Opublikowano

A tak wogóle to chyba tabletkę przeciwbulową wezmę

Opublikowano

Tabletek z alkoholem się nie łączy jak by co

BOCZEK MASZ NIEZŁE POMYSŁY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...