Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Damian

Projekt Olympus - Wielkie zmiany!

10 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

po-logo.png

Podjęliśmy kilka kluczowych zmian w rozgrywce, interfejsie użytkownika i ogólnym wyglądzie gry. Wszystko to, połączyliśmy w jedną całość, pod jedną nazwą - "Projekt Olympus". Projekt Olympus to zestaw wielkich zmian, które nadchodzą do Smite począwszy od wersji 4.13. Cieszymy się, że możemy zrealizować sugestie nadsyłane przez fanów Smite i wkroczyć na zupełnie nowy, wyższy poziom.
- Chris Larson, producent wykonawczy SMITE via. Twitter.

PLAN

PATCH 4.13 - SILNIK GRY ORAZ AKTUALIZACJA SYTEMU
Wsparcie kart graficznych z DirectX 11
64-bitowy klient gry
Tekstury wysokiej rozdzielczości
Procentowy udział grafiki w grze - większa kontrola Gracza nad renderowaniem sceny graficznej
Multi-kolejka - dołącz do kilku trybów na raz
Nowe filmy wideo dla nowych i doświadczonych Graczy
Poziomy Prestiżu - umożliwia graczom przejścia z poziomu 30 aż do poziomu 160!
Triumphant Chests - nowy system umożliwiający systematyczne kolekcjonowanie skrzyń za każdą wygraną.
Optymalizacja i naprawa stabilności mapy Siege
Dziennik logów z konsoli

PATCH 4.14 - ODŚWIEŻAMY MECZE RANKINGOWE
Przekaż trochę swoich FP [Fantasy Points] innemu Graczowi za dobrą grę!
Nowy system wyboru bogów - będziemy mogli wybrać preferowanego boga jakim chcemy grać oraz wskazać preferowanego bana liderowi
Konsola logów w systemie rankingowym ma poprawioną czytelność
Ściana liderów bogów doda punkty, aby pomóc graczom w rozumieniu jej sortowania
Miejsce w meczach rankingowych doda nowy system targetowania, który pokaże jak gracze są oceniani
Mini-mapa pokaże czas pozostały na buffach
Liczba minionów zostanie dodana do wież

PATCH 4.15 - AKTUALIZACJA KONSOL
Szybki podgląd statystyk dotyczących HUD
LB+RB usprawni użycie ultimate
Indywidualna historia boga
Na końcu meczu będzie możliwe zaproszenie kogoś do znajomych lub do grupy
Akceleracja AIM oraz strefy śmierci będą konfigurowalne 
PC: automatyczny popup z dziennym wynagrodzeniem

WIĘCEJ WKRÓTCE!

CAŁY PATCH NOTES [4.13]: https://www.smitegame.com/patch-notes-pc-4-13-mid-season/
PROJEKT OLYMPUS: https://www.smitegame.com/project-olympus/

Co myślicie o tych zmianach?
Co Wam się najbardziej podoba?
Zachęcam do dyskusji!

4 osoby lubią to

Wow! Takich zmian bym się nie spodziewał. xD Chyba czas wracać do tej gry :O

Przyznam że jestem pod wrażeniem gra teraz na PTS wygląda obłędnie wiem tylko że mi komp nie wytrzyma takich ustawień być może ten patch uratuje ją samą 

USUNELI FATALIS JESTEM W NIEBO WZIĘTY 

1 osoba lubi to

Zauważyłem jeszcze w wzmiankę o kliencie 64 bit i możliwość zmiany na niego czyżby problem z crash-ami miał być zlikwidowany?

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

co prawda o zmianach wiedziałem zaraz po opublikowaniu patch notów, nie zmienia to faktu że dalej się nimi jaram jak dziecko nową zabawką. Bardzo mi się oczywiście te zmiany podobają i aż nabrałem nowej chęci na granie w tą wspaniałą grę z "wyśmienitym" oraz wcale nie toksycznym community :D 
Ale... hirez standardowo zrobił to co zawsze: ponformował w ostatnim momencie :/ tak samo jak z wyprzedażami gemsów nie mogą powiedzieć 1-2 dni wcześniej tylko wrzucają info godzinę przed udostępnieniem, tak samo jest i z przerwą :D z nadzieją że się zaloguję rano poszedłem zadowolony spać. niestety przeliczyłem się i w tym momencie 5dni logowania poszło się za przeproszeniem walić xD Dzięki hirez! <3 

Edytowano przez McPetic
1 osoba lubi to

No dobra gra się teraz super przyjemnie nie ma ścinek i gra się z 5 minut włącza w 10 sekund ten klient 64bit robi jednak różnicę 

1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0