Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temerica.pl [Dedyk][Hard/Medium]


TreeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1pasqa.pngprezentacja1_022fup5.pngprezentacja1_036lux5.pngprezentacja1_04jpu23.png5a7u6q.png68pun1.png7txsxx.png8you2z.png9odu4t.png10n1uae.png11f6u0d.png12erslb.png13iosep.png14wqsz5.png15p8s9x.png161psmz.png17pnuah.png18yguri.png190juv0.png20g7uwu.png21hxsfv.png227asyc.png23iljx1.png

Zespół Temerica.pl

TreeN
Dyrektor Generalny
https://www.mpcforum.pl/user/333762-treen/

TreeN jest odpowiedzialny za złożenie i utrzymanie serwera w jednym kawałku. Można powiedzieć, że to człowiek orkiestra - tu coś zaprogramuje, tam coś naprawi lub doda, jeszcze w innym miejscu kogoś zbanuje. Nazwa rangi może trochę zabawna jak na metina, ale w pewnym sensie oddaje nasze podejście do projektu, które według nas jest profesjonalne.

Aimi
Administratorka Gry
https://www.mpcforum.pl/profile/1057894-aimi/

Nasz rodzynek w ekipie - jedyna kobieta. Potrafi potrząsnąć całym teamem w leniwe dni i zmotywować nas do pracy. Aimi czuwa także nad porządkiem w grze, więc radzę być grzecznym, bo potrafi pokazać pazury.


Kaczi
Główny Administrator 
https://www.mpcforum.pl/profile/864018-purpleslayer/

Człowiek odpowidzialny za zarządzanie serwerem i forum. Masz jakiś problem? Czegoś nie wiesz? Pisz śmiało! W najgorszym przypadku zostaniesz zablokowany na 13 lat za nielegalny handel yang.


Aqualite
Administrator Gry oraz Forum
https://www.mpcforum.pl/profile/259990-aqualite/

Podobnie jak Kaczi, ta osoba pomoże Ci w każdej sprawie związanej z grą lub forum. Niech Was nie zmyli pozytywnie bijąca od niego aura. Ma regulamin opanowany do perfekcji, więc nic nie umknie jego uwadze.


Lajonek
Mistrz Gry
https://www.mpcforum.pl/profile/1445078-lajoneek/

Kolejna osoba stojąca na straży sprawiedliwości w krainie Temerici. Oglądajcie się za siebie, bo nie znacie dnia ani godziny! Lajonek bez problemu pomoże Wam także z problemami dotyczącymi serwera TS.

 

Strona Główna

https://temerica.pl/

Klient gry

https://temerica.pl/download

FaceBook

https://www.facebook.com/TemericaPL/

Serwer TS3

ts3.terabithia.pl

Weryfikacja

 

 

sswer2l9jnm.pngsswer1ggjju.png

 

 

 

jHoN4DC.png

 

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
58 minut temu, MrSnoopY napisał:

Zapowiada się fajnie. Powodzenia z serwerem jak i w grze. Kiedy klient gry będzie dostępny?..

Client serwera już jest dostępny pod linkiem:

https://temerica.pl/download

 

Opublikowano
5 minut temu, User23 napisał:

Kozak projekt, rozumiem start o 18 bez bugów i burzy u admina nie będzie?

Pogoda w Polsce dzisiaj różna, ale mamy nadzieję, że nam w niczym nie przeszkodzi. ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, PurpleSlayer napisał:

Pogoda w Polsce dzisiaj różna, ale mamy nadzieję, że nam w niczym nie przeszkodzi. ;)

Miejmy taką nadzieje bo się doczekać nie mogę:D

Opublikowano

:) 

Ciekawe ile graczy wejdzie ;D

Cytat

 

 

"Pamiętamy bohaterów, ale to legendy nigdy nie umierają. Idź za głosem serca, a nie popełnisz błędu" - Amatorzy sportu (1993)

 

 
Opublikowano
Dnia 1.07.2017 o 12:04, Yoshimitsuu napisał:

Ile online ? 

bardzo malo ludzi gra. Serwer skazany na porazke. Znajac admiistracje zamkna serwer w ciagu miesiaca. Brak pomyslu na przyciagniecie graczy. Szkoda pieniazkow na reklame .

Opublikowano

A nie wyciągnęliśmy? Zapytaj graczy jak się gra, a wszyscy powiedzą, że są zadowoleni. Serwer nie ma większych błędów, mniejsze są na bieżąco naprawiane, rozgrywka przebiega płynnie, tak samo jak handel. Pokazałeś ss na którym głównym tematem jest kontakt z graczem. Ktoś na to narzeka? Nie, bo nie może! Odpowiadamy na każdą wiadomość na fb, praktycznie każde pw w grze, każdy wątek czy pw na forum. 

Nikt nie ma zamiaru zamykać serwera, który ma tak duży potencjał. ;)

Szybka zmiana kanału pojawi się niedługo z jakąś aktualizacją.

Pozwolę sobie wstawić tekst z najnowszego newsa z naszego forum.

Serwer pierwsze długie godziny ma za sobą i bardzo dziękujemy tym, którzy postanowili grać razem z nami! Dostajemy od Was mnóstwo pozytywnych wiadomości, które napędzają nas do działania, ale też wiele wiadomości z Waszymi pomysłami co do serwera, za co również dziękujemy, bo pozwalają nam one spojrzeć na wszystko od strony gracza.

Dużo z wiadomości dotyczyło ItemShopu oraz jego dostępności dla Was – mówiliście, że jest najzwyczajniej za drogi. Na początku wychodziliśmy z założenia, że na serwerze typu hard nie może być on za tani, bo mógłby on zniszczyć gospodarkę, ale po obserwacjach i wielu znakach z Waszej strony przyznajemy, że ItemShop był nieco za drogi, przez co powodował za duże różnice pomiędzy graczami którzy z niego korzystali, a tymi, którzy postanowili grać bez niego. Od dzisiaj znacznie obniżamy ceny wszystkich produktów w ItemShopie, tak by były one dla Was bardziej dostępne. Mamy nadzieję, że nowy układ cenowy przypadnie Wam do gustu i będziecie w pełni zadowoleni z nowego ItemShopu, który stanowi dla wielu z Was bardzo ważny element serwera.

To jeszcze nie wszystko, bo pamiętamy też o tych, którzy już nabyli korzyści z ItemShopu – wszyscy, którzy wydali do tej pory Smocze Monety na przedmioty otrzymają rekompensatę w postaci różnicy pomiędzy starą, a nową ceną za nabyty przedmiot.

Lista zmian:

Nakładki na broń 410-->150
Fryzury 260-->150
Kostiumy 210-->100
Kostiumy specjalne 250-->130

Zwój Błogosławieństwa 90-->35
Rada Pustelnik 60-->30
Zwój Egzorcyzmu 60-->30 
Zwój Boga Smoków 130-->60
Pierścień Półksiężyca 350-->200
Książka Lidera 200-->60
Rozszerzenie Ekwipunku 50-->4
Olejek Nazwy 430-->150
Magiczny Kamień 350-->150
Fasolka Zen 40-->10
Dłoń Krytyka 15-->10
Dłoń Przebicia 15-->10
Owoc Życia 100-->50
Chińska Ognista Petarda 20-->10
Eliksir Słońca (S) 300-->75
Eliksir Księżyca (S) 300-->75
Mikstura Ataku +15 7-->5
Mikstura Szybkości 7-->5
Mikstura Pośpiechu 7-->5
Zaklęcie Pupila 80-->20
Pieczęć Ognistego Feniks 730-->450
Pieczęć Lodowego Feniksa 730-->450
Pieczęć Jadeitowego Feni 730-->450
Czarny Leopardzik 730-->450
Żółty Leopardzik 730-->450
Huashinek 730-->450
Małpka 730-->450
Bao Bao 730-->450
Pieczęć Leonidasa 730-->450
Pieczęć Khana 730-->450
Pieczęć Boczusia 730-->450
Pieczęć Rufusa 730-->450
Azraeluś 730-->450
Klatka Transportowa 300-->100
Pokarm Dla Pupila +50% 1h 35-->20
Pokarm Dla Pupila +50% 3h 105-->50
Przeklęte Złoto 80-->20
Smoczy Klucz 80-->20
Pajęczy Jad 80-->20
Przepustka 40-->10
Demoniczny Klucz 40-->10
Krwisty Kamień 45-->10
Zasuszona Głowa 45-->10
Kręty Klucz 25-->10
Srebrny Certyfikat 350-->200
Złoty Certyfikat 800-->350
Cukier dla Konia 75-->35
Pieczęć Żółt. Leoparda 730-->400
Pieczęć Czarn. Leoparda 730-->400
Pieczęć Walecznego Lwa 730-->400
Pieczęć Szarż. Tygrysa 730-->400
Pieczęć Wilka Wojennego 730-->400
Biały Lew 950-->600
Pieczęć Dzika Wojennego 950-->600
Ognisty Smok Shinsoo 950-->600
Ognisty Smok Chunjo 950-->600
Lodowy Smok Jinno 950-->600
Pieczęć Śmiałego Moa 950-->600
Pieczęć Śmiałego Dragora 950-->600
Pieczęć Walecznego Moa 950-->600
Pierścień Zastępstwa 350-->150
Kamień Węgielny 15-->10
Pień 15-->10
Dykta 15-->10
Kolczyki Harmonii 260-->65 
Bransoleta Miłości 260-->65
Kolczyki Miłości 260-->65
Naszyjnik Miłości 260-->65
Naszyjnik Harmonii 260-->65

 

Życzymy miłej gry i wysokich leveli!

Opublikowano

Jak wygląda sytuacja na serwerze, opłaca się zaczynać? Bo na forum gracze się burzą. 

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano
20 minut temu, Evil Smile napisał:

Jak wygląda sytuacja na serwerze, opłaca się zaczynać? Bo na forum gracze się burzą. 

Gra sie przyjemnie, zadnych powazniejszych bugow nie bylo, administracja sprawnie pomaga, a graczy zaczyna byc coraz wiecej. Jak narazie polecam

Opublikowano
5 godzin temu, Evil Smile napisał:

Jak wygląda sytuacja na serwerze, opłaca się zaczynać? Bo na forum gracze się burzą. 

Tak opłaca się grać, graczy coraz więcej

wjub1h.jpg

Opublikowano

W nocy odbyła się przerwa techniczna, która przyniosła parę poprawek i zmian.

Lista poprawek:
- zmieniono ceny terenów gildyjnych
- zmieniono ceny obiektów gildyjnych
- naprawiono misję z zabiciem Wodza Orków ("Wróg mojego wroga")
- naprawiono błąd z Pierścieniem Teleportacji
- zmieniono wymaganą ilość doświadczenia na poziomy gildii
- zmniejszono ceny w IS
- zmniejszono DMG potworów w dungeonie Leśna Kraina
- zwiększono ilość metinów w Czerwonym Lesie z 4 do 6
- poprawiono drop z metina Jeon-Un (90lvl)
- zmieniono położenie "+" przy ulepszaczach:
ghPC8Bv.png

- poprawiono położenie % od HP:
iws8HME.png

- poprawiono ilość pieczęci które pojawiają się w Orkowym Labiryncie na maksymalnie 2
- delikatnie osłabiono Wobbę
- dodano bonusy do kostiumów (kostium za 130 monet: +500HP, +5% na potwory; kostium za 100 monet: +500hp, +5% krytyczne uderzenie - zakupione już przedmioty otrzymają równoważne bonusy, możliwe są wymiany udzielane przez administrację)
- startowego zwierzaka można przywołać co 3 sekundy

Opublikowano

serwer typowy hard.

bez rekawicy z is drop jest z co 5 minibosa w m2-tzn drop jest z kazdego ale leca same roslinki... na 20 best kapitanow tylko 1 bodzio i 3 zmianki. ogolnie ubilem z 40 minibosow i polecial tylko 1 klucz na dunga z ktorego mzna zdobyc bron30 lvl. poszedlem i oczywiscie bron nie poleciala.pewnie pech,pewnie jezeli mialbym rekawice z is nie  byloby takiego pech:D chyba nie tylko  ja tak mam bo na czacie ciagle ktos pisze,ze kupi fms/rib ewentualnie ta przepustke na dunga

druga sprawa- jest to pierwszy serwer na ktorym widze teksty na wołaj" dam 100 sm za aure/ostrze" za jedno ku dawac sm?cyrk.

to takie wrazenia do 30 lvl,serwer odrzuca bo grajac bez is jest trudny.i to na samym poczatku.malo zmianek,ciezko o bron na 30 lvl,ciezko ulepszyc,ciezko o ku,po prostu hard.mialem robic przelew ale podziekuje bo tlumow tutaj nie bedzie. serwer przypomina mi osobiscie balmore s1,z reszta kilka nickow znajomych stamtad.

a no i szybka zmiana ch... to nawet na plu jest:Dwiem wiem bedzie:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...