Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temerica.pl [Dedyk][Hard/Medium]


TreeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
50 minut temu, Nekrut napisał:

Po prostu gracze beczą że nie ma reklamy.

A dla takiego platfusa jak Bonus jest to jakiś zarobek a dla Temericy potencjalni gracze.

Też byłem sceptyczny co do tego, ale po przemyśleniu zmieniłem zdanie.

beczy to baran taki jak ty.to nie jest reklama,szkoada hajsu na normallne serie u ytubera to jest takie cos.

gracze dopominają sie o reklame bo nie ma z kim grac/handlowac i tyle. przecież za 2 tygodnie jak pokoncza sie ludziom kostiumy fryzy to beda pustki bo nikt nie bedzie znowu kupowal.

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
7 godzin temu, Kamb napisał:

beczy to baran taki jak ty.to nie jest reklama,szkoada hajsu na normallne serie u ytubera to jest takie cos.

gracze dopominają sie o reklame bo nie ma z kim grac/handlowac i tyle. przecież za 2 tygodnie jak pokoncza sie ludziom kostiumy fryzy to beda pustki bo nikt nie bedzie znowu kupowal.

Reklama na yt to gówno i działa tylko przez chwilę, potem ytber konczy serie a głupie piz*** bez mózgu naśladują go i lecą razem z nim na inny. W tych czasach ciężko liczyć na serwer który może postać dłużej, bo ludzie teraz grają tam gdzie więcej osób i to sie tylko liczy. Po prostu za dużo jest serwerów a za mało normalnych graczy.

Opublikowano

Tiaa no tak jak pisalem na 1 stronie, nakradli ile mogli jak na pierwszej odsłonie i elko siemanderko. :ass:

Opublikowano
1 godzinę temu, PurpleSlayer napisał:

Nie wyłączyliśmy sami serwera. Robimy co możemy, aby jak najszybciej przywrócić go do życia.

Tak z czystej ciekawości, ktoś wam wyłączył serwer? Kto?

Opublikowano
2 godziny temu, Calienciak napisał:

Tiaa no tak jak pisalem na 1 stronie, nakradli ile mogli jak na pierwszej odsłonie i elko siemanderko. :ass:

Znasz chociaż pojęcie słowa "kradzież"?

 

14 minut temu, Ryuji napisał:

Tak z czystej ciekawości, ktoś wam wyłączył serwer? Kto?

Próbujemy ustalić o co chodzi, czekamy na odzew od serwerowni.

Opublikowano

To niezłe forum, chyba już dzisiaj nie pogramy... Idę spać. Trzymam kciuki żeby wszystko działało jak wstanę a nawet i szybciej, a co!

Opublikowano

Na mocy postanowień regulaminu obsługującej nas serwerowni, zostaliśmy odłączeni na wniosek firmy Gameforge 4D GmbH działającej w porozumieniu z serwerownią, jako jedynego właściciela praw autorskich do plików, z których korzystaliśmy, ze względu na ogólnie pojęte złamanie praw autorskich oraz nielegalne wykorzystanie własności intelektualnej i wytwórczej należącej do Gameforge (konieczność zaniechania naruszenia praw autorskich oraz usunięcie skutków takowego naruszenia ze względu na brak udzielonej licencji przez Gameforge), pod groźbą powództwa cywilnego za nielegalne korzystanie z własności intelektualnej i wytwórczej należącej do Gameforge 4D GmbH w przypadku ponownego uruchomienia naszych usług bez odpowiedniej licencji.

W zaistniałej sytuacji jesteśmy zmuszeni zakończyć naszą przygodę zTemericą. Jest nam bardzo przykro. Nie mamy obecnie nawet siły wypowiadać się więcej na ten temat.

Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami czas, my na pewno zapamiętamy wiele chwil na dłużej. 
Żegnajcie.
Zespół Temerica.pl

 

to niezly gameforge poprostu sami wylaczyliscie bo wam sie nie oplacalo ;p a probojecie debili z ludzi zrobic ;p 

 
Opublikowano
3 minuty temu, jasioo165 napisał:

Na mocy postanowień regulaminu obsługującej nas serwerowni, zostaliśmy odłączeni na wniosek firmy Gameforge 4D GmbH działającej w porozumieniu z serwerownią, jako jedynego właściciela praw autorskich do plików, z których korzystaliśmy, ze względu na ogólnie pojęte złamanie praw autorskich oraz nielegalne wykorzystanie własności intelektualnej i wytwórczej należącej do Gameforge (konieczność zaniechania naruszenia praw autorskich oraz usunięcie skutków takowego naruszenia ze względu na brak udzielonej licencji przez Gameforge), pod groźbą powództwa cywilnego za nielegalne korzystanie z własności intelektualnej i wytwórczej należącej do Gameforge 4D GmbH w przypadku ponownego uruchomienia naszych usług bez odpowiedniej licencji.

W zaistniałej sytuacji jesteśmy zmuszeni zakończyć naszą przygodę zTemericą. Jest nam bardzo przykro. Nie mamy obecnie nawet siły wypowiadać się więcej na ten temat.

Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami czas, my na pewno zapamiętamy wiele chwil na dłużej. 
Żegnajcie.
Zespół Temerica.pl

 

Po pierwsze , juz odrazu jak wyłączyliscie sobie sami ( tak jestem pewien ze sami to zrobiliscie ) , specjalnie przekierowaliscie strone na gf . Zeby miec podkladke do tego co teraz wymysleliscie , ale serio kurwa myslicie ze ludzie sa tak zjebani ? Jestescie zwyklymi oszustami i złodziejami , a w dodatku kłamcami . Jesli ktos wogole zajmuje sie tym forum caly team , tego gowna powinien dostac perma aby nie robili juz wlasnych  serwerow Wypierdalac do łopaty tam gdzie wasze  miejsce .  

 
  •  

 

Opublikowano

No nieźle :D Surek tak nie wyruchał ludzi jak wy teraz :D Za Winchestera było lepiej :D Na szczęście nie ładowałem własnego hajsu, a myślałem że chociaż postoi do końca roku bo do tego czasu serwerownie macie :D Napisali wiadomość i 10 minut później usuneli fanpage :D Polecam barana w ścianę :D aaa to już wiem od czego Aimi tam była, ktoś musi was też na hajs ruchać xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie szanuje w chuj petów z administracji. Obiecywanie nagród i wszystko, dochodzi do dobicia max. poziomu a wy lecicie w chuja z bajeczką o wniosku od gameforga (beka_alert). Akurat by się Gameforge przejął jakimś serwerkiem pokroju Temerica gdzie na rynku jest wiele innych dużo większych serwerów za które braliby się pewnie w pierwszej kolejności. Już mogliście napisać, że wyłączacie bo szkoda wam wydać z 6000zł na te nagrody to najwyżej by wszyscy na was spluneli i już więcej nie zagrali na waszych serwerach. A tak to zrobiliście z siebie totalnych debili na których i tak będą pluć. Wypierdalać. 

Opublikowano

Zlbiza sie max to überraschung serwer OFF x D

Gameforge wylaczyl 

Gameforge by nawet nie chcialo w takie gowno ingerowac dlatego takie bajki to nie tutaj

Nastepnym razem powiedzicie ze jakies pendrive za 50zyla rozdacie bo troche sie zagalopowaliscie i wam nie starczylo

Surek nawet taki nie jest x D

Opublikowano

Widze ze administracja to pierdolone swiniaki. Ciesze sie bardzo ze wczoraj sprzedalem konto, nie wydajac w ten syf ani grosza. Po terabithii mozna bylo stwierdzic ze ta administracja to obiboki kompletnie nie znajacy sie na prowadzeniu serwera. Zlodzieje liczyli na darmowy hajs, nie  inwestujac w to nawet odrobiny czasu, bo wszystko bylo pobugowane, na updaty tez trzeba bylo dlugo czekac i prosic. Na szczescie nie znalazlo sie za duzo oslow, ktorzy napchali wam portfele. Wstydze sie ze tacy ludzie jak wy zyja na tej planecie. Mam takze nadzieje ze pieniazki juz sie skonczyly i powoli mobilizujecie sie do pracy w zabce za 4zl/h bo do niczego innego sie nie nadajecie (no chyba ze aimi bo jest kobieta^^). Kolczasty bolec w wasze 4 litery, elo

Opublikowano

Najśmieszniejsze jest to że was próbują w chu*a zrobić. Żaden kur** gejmfordż tylko sami wyłączyli bo się max zbliżał a grało 300 osób, dojebali nagrody za kilka tysięcy a nawet tyle nie wycisneli z IS.

Pierdolneli jakieś fejk info a pajace uwierzą, dlatego na gówna się nie wchodzi i nie ładuje tym bardziej w IS ale metinowe napinacze i tak będą wydawać kase na t

Opublikowano
Dnia 15.07.2017 o 16:01, Aqualite napisał:

Co do ilości osób online to nie podajemy takiej informacji, bo to do niczego nie prowadzi. Kto chce, ten sam sobie oceni, czy graczy jest dużo, czy mało. W ekipie masz 5 osób, z czego tylko ja i PurpleSlayer tutaj wrzucamy, więc nie rozumiem o co chodzi.
Co do reklamy - doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez niej nie zajedzie się daleko. Mamy podjęte konkretne działania w tym celu, tylko też nie chcemy, by była to "sucha" reklama, planujemy coś więcej. Niedługo będą efekty naszych działań, o których oczywiście stosownie poinformujemy.

NO PIEKNIE WIDAC TE EFEKTY. tak to sie udzielaliscie tutaj a teraz cisza?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...