Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FereaMU | starts: 26.08.2017 ! SEASON 12 ! exp: 5000x / drop: 50%!


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam wielką nadzieję Glory, że ten projekt (skoro ma być nowy) będzie się różnił od War  nie tylko expem i  ilością mobków na spocie.

Co sprawdzę oczywiście,  tymczasem POLECAM bo lubię większy exp. :D

Opublikowano
1 godzinę temu, cimipl napisał:

Mam wielką nadzieję Glory, że ten projekt (skoro ma być nowy) będzie się różnił od War  nie tylko expem i  ilością mobków na spocie.

Co sprawdzę oczywiście,  tymczasem POLECAM bo lubię większy exp. :D

Stawiam na to, że serwer bedzie dopracowany - ciekawy pomysł, nowa nazwa. ja rowniez jak najbardziej POLECAM.

Opublikowano

mozna teraz jakos looknac sobie ten serwer ?? 

na stronie na konto sie loguje ale w cliencie mowi mi ze invalid

client wog + patch

launcher cos tam pobral..

Opublikowano

fajne ustawienia. dość ciekawy projekt. Może początkowe 5k expa przeraza ale będzie trzeba dać szanse :)

 

czy jakis limit kont na ip przewidziany?

Opublikowano
1 godzinę temu, osamab napisał:

mozna teraz jakos looknac sobie ten serwer ?? 

na stronie na konto sie loguje ale w cliencie mowi mi ze invalid

client wog + patch

launcher cos tam pobral..

Teraz pewnie w fazie testów jest, więc dużo się zmienia przez ten czas.

30 minut temu, neriel napisał:

fajne ustawienia. dość ciekawy projekt. Może początkowe 5k expa przeraza ale będzie trzeba dać szanse :)

 

czy jakis limit kont na ip przewidziany?

Pewnie 3 konta max.

Opublikowano
6 godzin temu, neriel napisał:

fajne ustawienia. dość ciekawy projekt. Może początkowe 5k expa przeraza ale będzie trzeba dać szanse :)

 

czy jakis limit kont na ip przewidziany?

Fajnie ustawiony dynamiczny przedział expa i resów ;-) Czekam na start!

Opublikowano
3 godziny temu, KlLLER napisał:

szkoda że nie 1 konto na 1 IP ;/

Co w przypadku gdy w 1 mieszkaniu graja 2 osoby na osobnych komputerach? :) bez sensu.

Opublikowano

nie no wiadomo o co kaman. 1konto na 1 IP komputera a nie dostawcy internęłtó xDę

Opublikowano

Nowy event na FereaMU! Polowanie na białe małpki!

Za kazda zabita biała małpke dostajecie 3wcoiny! 

Jednoczesnie na mapie mozecie znalezc 3 małpki w białek koszulce :P

Respawn zabitej malpki to 12 minut.

 

Link do filmiku z eventu:

https://youtu.be/mJT1oCRPoj0

Opublikowano

Server dopracowany dobrze mam nadzieje że będzie najdłużej się trzymał a nie pare tygodni czy dni i lipa może hakerzy albo co wie co ;d

 

Na pewno zawitam 

 

 

Pozdrawiam Kocioas

Opublikowano

Panowie proszę o pomoc, pobrałem clienta wypakowałem, a nie chce mi wejść do gry. Daje star na menu i StarGame i nie chce mnie polaczyc, mam okienko wolne tylko AccountiD mam cos tam wpisac??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...