Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Licencja na ts - gdzie najlepiej kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy moze orientujecie się gdzie moge kupić licke license hosting provided lub Npf 

Edit np za psc lub cos tego typu :))) a i mozecie odrazu powiedzieć czy vps openvz z netspeaka jest odpowiedni do stawiania ts z mbotami itd i czy ma zajebistego anty ddosa

Opublikowano

Polecam ci kupić Hosteam KVM za 70 zł i wtedy wystarczy Ci zajebisty Anty DDOs,

Jeśli chcesz mieć boty muzyczne etc to kup oddzielnego VZ ;)

Napisz do mnie na PW, dam ci kontakt. To ci pomogę ogarnąć licencje npl :)

 

Albo dojdziesz do mnie :)

GG ci wyśle na PWu.

  • PGS zmienił(a) tytuł na Licencja na ts - gdzie najlepiej kupić?
Opublikowano
Dnia 18.06.2017 o 17:37, Mizumi napisał:

Polecam ci kupić Hosteam KVM za 70 zł i wtedy wystarczy Ci zajebisty Anty DDOs,

Jeśli chcesz mieć boty muzyczne etc to kup oddzielnego VZ ;)

Napisz do mnie na PW, dam ci kontakt. To ci pomogę ogarnąć licencje npl :)

 

Albo dojdziesz do mnie :)

GG ci wyśle na PWu.

Nie musi kupować akurat za 70zł. 

Maszyny na Hosteam rróżnią się tylko parametrami a nie ochroną. Ochrona jest taka sama (Dobra). 

Dnia 18.06.2017 o 19:01, dantes1337 napisał:

A jezeli chodzi o lokalizację? Francja? Hmm ping bd wiekszy niz na Polskiej Lokalizacji

Bo nir ma polskiej lokalizacji ns tym vos co proponujesz mi

Lvlup z serii KVM lub na OVH z serii Game.

Opublikowano
Dnia 6/18/2017 o 16:51, dantes1337 napisał:

Witam mam pytanie czy moze orientujecie się gdzie moge kupić licke license hosting provided lub Npf 

Edit np za psc lub cos tego typu :))) a i mozecie odrazu powiedzieć czy vps openvz z netspeaka jest odpowiedni do stawiania ts z mbotami itd i czy ma zajebistego anty ddosa

Licencje zakupisz na oficjalnej stronie TeamSpeak 3 Klik.

 

Dnia 6/18/2017 o 19:01, dantes1337 napisał:

A jezeli chodzi o lokalizację? Francja? Hmm ping bd wiekszy niz na Polskiej Lokalizacji

Bo nir ma polskiej lokalizacji ns tym vos co proponujesz mi

Po co Ci Polska lokalizacja? Co z tego że ping będzie większy? W codziennych rozmowach na ts'ie w niczym to nie przeszkadza :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...