Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc przy wgraniu licencji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
36 minut temu, mondzo napisał:

Szukam osoby co potrafi wgrać licencję jak 32 osoby o kontakt proszę :) Dzięki za pomoc 

Aby mieć więcej niż 32 sloty trzeba mieć licencje Non-Profit (trzeba: domene,strony itd) albo płatną licencje

  • PGS zmienił(a) tytuł na Pomoc przy wgraniu licencji
Opublikowano
2 godziny temu, K-Scripts napisał:

Serwery domyślnie posiadają 32 sloty, nie potrzebujesz licencji.

Wiem dlatego szukam osob co wiedzą jak zorbić to mam vps + domene ale nie wiem dlaczego mam ciągle błąd tam chodzi o email z domeną ale nie wiem jak to połączyć te wszytskie porty smtp itp no ja się na tym już nie znam dlatego szukam osoby co ogarnia temat i wie jak to zrobić 

Tu ss ts3 

ss2.png

Opublikowano
2 minuty temu, mondzo napisał:

Wiem dlatego szukam osob co wiedzą jak zorbić to mam vps + domene ale nie wiem dlaczego mam ciągle błąd tam chodzi o email z domeną ale nie wiem jak to połączyć te wszytskie porty smtp itp no ja się na tym już nie znam dlatego szukam osoby co ogarnia temat i wie jak to zrobić 

 

Mogę Ci zainstalować serwer i podpiąć domenę, napisz priv. :)

Opublikowano
7 godzin temu, mondzo napisał:

Oj nie boli to że mówiłem że mam problem z wykonaniem tego ale no cóż Ok Temat do Zamknięcia 

Zamykam. 

  • Maja.. zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...