Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DecoriaMT2 [Dedyk] [Easy]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
17 minut temu, Maxi0res napisał:

Zagrałbym ale niecałe 200 osób online w sobotę o 12. 

Trochę za mało graczy, niestety.

Ale powodzenia :)

Poczekaj aż każdy wstanie, po południu będzie więcej ;)

Szybka zmiana CH została wdrążona na serwer, aby mieć szybką zmianę CH musisz uruchomić autopatchera, a następnie w grze przycisnąć ESC - Nad "Opcje systemowe" jest przycisk "Zmieniacz CH"

Opublikowano

Prezentacja nawet ładna. Ile luda w godzinach szczytu?

Opublikowano
35 minut temu, `Mentos napisał:

Prezentacja nawet ładna. Ile luda w godzinach szczytu?

Zdecydowanie za mało. Na moje oko to jakieś 100osób będzie. Nikt mi nie wmówi że więcej.

Opublikowano

Jeśli to Ty Michale to się mylisz.

O 14:10 odbędzie się przerwa naprawiająca szybkość wierzchowców - nie pokazywały się moby na mapach, za dużą szybkość ruchu miały.

Przed chwilą, Kamb napisał:

mogłaby być gdzieś informacja gdzie jakie bony działaja

Mapa 100 - diabły
Mapa 120/140 - orki
160 - mistyki
180 - nieumarłe

Opublikowano

221 osób o 14 w sobotę więc raczej licznik nigdy nie widział 300 albo 400 osób. Zapewne te 200 i tak kręcone :/ 

1.jpg

Opublikowano

Emm... nic nie padło? Rozumiem, że siejecie ferment, ale nic nie padło niestety i wszystko działa jak należy.

Informacja dotycząca nocnej przerwy:

http://decoriamt2.eu/index.php?/topic/199-nocna-przerwa/

Opublikowano
11 godzin temu, Sheila^^ napisał:

Emm... nic nie padło? Rozumiem, że siejecie ferment, ale nic nie padło niestety i wszystko działa jak należy.

Informacja dotycząca nocnej przerwy:


http://decoriamt2.eu/index.php?/topic/199-nocna-przerwa/

 

 

jak bedzie ciagle 100 osob w godzinach szczytu to zamkniecie serwer? bo jak nie to z checia pogram, ale jak to ma pasc po 2 tygodniach to bede musial odpuscic

Opublikowano

Wszystko działa i nie ma problemu, gra tyle osób ile gra, licznik nie jest podkręcony bo jakbym chciał to by pokazywał 300 on, a nie realną wartość ~150 on.

Opublikowano

Siemka Sheila widze ze s2 juz powoli tonie, a wiec kiedy s3 w tym samym miesiacu, bo widze ze rywalizujesz ze svope, bo on też startuje w tym samym miesiacu z 2 divine.

Reklame to chyba macie taka ze rozdaje wasz kumpel ulotki w szkole ze startuje serwer.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...