Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jaką wersję zrobić serwer ChestPVP?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeciez pvp na tych wersjach jest zwalone ;/

 

poza tym, wiekszosc osob grajacych w mc, gra na 1.7-1.8

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano
Dnia 27.05.2017 o 15:21, Entify napisał:

Przeciez pvp na tych wersjach jest zwalone ;/

 

poza tym, wiekszosc osob grajacych w mc, gra na 1.7-1.8

Zwalić to Ty sobie możesz kapucyna.

@Topic

Na najnowszej, bo masz updaty silnika w razie jakiś expolitów, innego gówna.

Opublikowano
14 minut temu, Mickey2 napisał:

Zwalić to Ty sobie możesz kapucyna.

@Topic

Na najnowszej, bo masz updaty silnika w razie jakiś expolitów, innego gówna.

ladny tok myslenia

Przerobienie silnika to nie jakis wielki problem, dla technika starczy pewnie 30zl i juz masz zabezpieczony serwer przed explotami wiec nie pierdziel

 

@topic

1.7-.1.8

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

1.11 z doświadczenia wiem że sporo rzeczy jeszcze nie trybi pod 1.12 przynajmniej przy snapie. A do ludzi twierdzących że lepiej 1.7 1.8 niech idą wpierd**** dalej kotlety. 

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

Myślę że na najnowszą wersję dlatego że rozrywka jest fajniejsza  niż nawalanie w myszkę bez opamiętania.

Moje życie. Moje wybory. Moje błędy. Moje lekcje. NIE TWÓJ biznes!
Nie wystarczy chcieć. Trzeba wszystko wprowadzić w życie

BATTLE-TS.PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...