Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LiveHelp - po jakimś czasie przestaje działać - dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem otóż zacina mi się skrypt tak zwanego live-helpa w sinusbocię problem polega na tym ze się po jakimś czasie wyłącza i bot nic nie mówi ani nic nie robi czy wina jest małej ilosci ramu ? ( na maszynie znajdują się 3 livehelpy ) 1 gb ramu 

z góry dziękuje za pomoc

Opublikowano

Ustaw talk power na tym kanale 999 i dał rangę np. " LIVE HELP " Moce konwersacji 999 i nadaj botu i będzie działać. I wyślij ss ze skryptów bo pewno coś źle zrobiłeś ;D

hmm bota którego używałem to jest http://www.mpcforum.pl/topic/1606050-bot-live-help-mówiący-bot-w-centrum-pomocy/  tylko po jakimś czasie się crashuje może to być spowodowane zbyt małym ramem ? na tym vps są 3 livehelpy zrobione a ram to 1gb

Opublikowano

 

Ustaw talk power na tym kanale 999 i dał rangę np. " LIVE HELP " Moce konwersacji 999 i nadaj botu i będzie działać. I wyślij ss ze skryptów bo pewno coś źle zrobiłeś ;D

hmm bota którego używałem to jest http://www.mpcforum.pl/topic/1606050-bot-live-help-mówiący-bot-w-centrum-pomocy/  tylko po jakimś czasie się crashuje może to być spowodowane zbyt małym ramem ? na tym vps są 3 livehelpy zrobione a ram to 1gb

 

 

Podobno sinusy dużo zajmują :\ A te 2 Ci działają dobrze ?

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

Opublikowano

 

 

 

Ustaw talk power na tym kanale 999 i dał rangę np. " LIVE HELP " Moce konwersacji 999 i nadaj botu i będzie działać. I wyślij ss ze skryptów bo pewno coś źle zrobiłeś ;D

hmm bota którego używałem to jest http://www.mpcforum.pl/topic/1606050-bot-live-help-mówiący-bot-w-centrum-pomocy/  tylko po jakimś czasie się crashuje może to być spowodowane zbyt małym ramem ? na tym vps są 3 livehelpy zrobione a ram to 1gb

 

 

Podobno sinusy dużo zajmują :\ A te 2 Ci działają dobrze ?

 

właśnie to jest troche dziwne bo na 1 ts miałem na początku livehelpy wszystkie i działały dobrze potem jak dałem na różne ts'y to wyłącza je w sensie ten skrypt sie buguje.

Opublikowano

Ustaw talk power na tym kanale 999 i dał rangę np. " LIVE HELP " Moce konwersacji 999 i nadaj botu i będzie działać. I wyślij ss ze skryptów bo pewno coś źle zrobiłeś ;D

Pomyśl pierw zanim napiszesz...

Niewystarczające zasoby, bugowanie klienta ts3 na linuxie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...